Японський мінімалізм у вашій квартирі - Kapitel

Японський мінімалізм у вашій квартирі

Японський мінімалізм у вашій квартирі

Шукаєте елегантне, але в той же час дуже незвичайне рішення для оформлення приміщень? Японський стиль – саме те, що вам потрібно. Це ідеальна можливість знайти спокій і точку рівноваги після щоденних психоемоційних навантажень. Японський мінімалізм в рамках власної квартири – шанс забути про проблеми насущні.

Японські мотиви знайшли своє ідеальне відображення у сучасному інтер’єрі. Мінімалізм сприяє створенню затишку та формуванню єдності з природою. Стиль бездоганний і вигідно відрізняється своєю лаконічністю. Відповідно до наявної філософії, допускається використання лише натуральних матеріалів. Синтетика і напівзаходи – не прийнятні. Пластик і текстиль штучного походження – також не здатні створити гармонію.

Природні мотиви – частина японської культури. Без них не обійтися, як і без натуральних матеріалів, які наповнюють будинок енергією. Велика кількість аксесуарів і меблів, буде абсолютно недоречною. Має значення лише структурованість дизайну і наявність чітких форм. Вони умиротворюють і зовсім не перевантажують приміщення. Використовуючи традиційні матеріали і типові поєднання кольорів, професіонал створить маленький світ в межах одного житла.

Меблі

Для японського мінімалізму характерна присутність мінімальної кількості елементів. Тут немає місця для громіздких конструкцій, навіть якщо мова йде про меблі. Важливо помістити в кімнату лише життєво важливі предмети. До них відносяться:

  • ліжко;
  • стіл;
  • стільці.

Це виглядає дещо аскетично, але для комфортного перебування в приміщенні більшого й не потрібно. Ідеальним варіантом стануть лаковані світлі меблі. Вони гарно пасуватимуть до оформлення будь-якої кімнати, і не будуть створювати контрасти.

Естетичний аскетизм характерний для традиційного інтер’єру в Японії і частково для сучасного європейського стилю. Шафи, тумби і комоди абсолютно не вписуються в атмосферу простоти і спокою, але ніша або скриня відмінно підійдуть для зберігання речей. Крім того, останню можна використовувати, як стіл або стілець. Навіть у ліжкові далеко не завжди є нагальна потреба, а стільці можуть замінити японські татамі з очерету та вати.

Японський стиль повинен відповідати способу життя людини. Якщо у власника є в наявності величезна кількість речей, йому варто розглянути інші, більш зручні варіанти для оформлення квартири. Меблі, які доповнюють японський дизайн повинні мати наступні характеристики:

  • Легкі форми. Низькі предмети створюють відчуття легкості. Маленькі диванчики з подушками для підлоги, ліжка на подіумі, невисокі столики, біля яких можна присісти не використовуючи стільця – виглядають незвично, але вони дуже комфортні в експлуатації.
  • Матеріали натурального походження. Японський мінімалізм не сприймає пластика або ДСП. Набагато гармонічніше буде виглядати дерево або меблі з лози, бамбука.
  • Функціональність. Ми звикли, що в кожному будинку є, як мінімум, обідній та робочий/комп’ютерний стіл. У японців же меблі експлуатуються максимально, тобто якщо це – стіл, то за ним їдять і навіть просто читають книгу. В Японії не прийнято використовувати предмети меблів, як аксесуар.

Текстиль в інтер’єрі

Мінімалізм характеризується простотою в усьому. Навіть штори з ламбрекенами, які у нас зустрічаються повсюди, тут виявляться недоречними. Все, що потрібно – рівний відріз тканини. Його фіксують вертикально за допомогою жорсткої вставки. Панельні штори роблять з шовку, гобелена або парчі. У принтах і малюнках спостерігається різноманітність, та полотно може бути й однотонним.

Що ж сказати про ширми? Вони також мають тканинне оформлення. Найчастіше на полотнах зображена квітуча сакура, гейші і самураї. Нерідко там присутні міфічні істоти або сцени з народного епосу. Ширми фусума ідеальні для зонування простору.

Скориставшись послугами компанії Капітель, ви зможете змінити своє житло. Ми зробимо ремонт у квартирі, оформивши її відповідно до обраної клієнтом стилістики. Складність і обсяг робіт – не мають значення. Всі завдання будуть реалізовані швидко і в обумовлені терміни. Ви отримаєте бажаний результат без зайвого клопоту і втрати дорогоцінного часу.

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання