Львів, вул. Івана Пулюя, 40, Україна
c ПН до ПТ з 9.00 до 19.00

Вартість ремонту кухні. Якою має бути ідеальна кухня

Де найчастіше Ваша сім’я збирається разом? Ризикнемо припустити, що на кухні. Звісно, жінка проводить там левову частку свого вільного часу, тому зовнішній вигляд і наповненість приміщення, як правило, відповідає її уподобанням. Природно, у кожного свій смак, але ми хочемо поговорити в першу чергу про практичність і функціональність. Вартість ремонту кухні, далеко не завжди, виправдовує сподівання власників до цих якостей. Ціна ремонту на кухні більше залежить від вартості використаних оздоблювальних матеріалів та меблів, а не визначає правильно організовану ергономіку.
Планування кухні повинне бути максимально зручним і, все необхідне просто зобов’язане виявитися під рукою, в потрібний момент. Головна вимога до меблів і техніки – висока якість, а краса стане лише додатковим бонусом до придбання, а зовсім не основним критерієм відбору. Зрозуміло, за якість доведеться заплатити, але віддавши першість “демократичним” ціновим категоріям плитки, МДФ фасадів та натуральних фіранок можна суттєво заощадити на вартості ремонту кухні без втрати її функціоналу.

Три кити та кухонна зона

Комфорт на кухні практично не залежить від її розміру, вся справа в плануванні. Неправильно обладнане приміщення може змусити жінку намотувати кілометри. Аналіз бурхливої діяльності домогосподарок дозволив визначити сторони так званого робочого трикутника: холодильник-мийка-плита (розстановка для правшів зліва направо, за годинниковою стрілкою). Сума сторін трикутника повинна бути не більше 6 метрів. Оптимальна відстань між вершинами 1-1,2 м.

Як розташувати робочий трикутник з максимальним комфортом для оточуючих?

Холодильник. Найчастіше нам доводиться бачити холодильники в одному з кутів кухні, що абсолютно правильно. Головне, щоб двері при відкритті не блокували вільний простір.
Мийка. Мабуть, жінка проводить поруч з нею лише трохи менше часу, ніж біля плити. Особливо приємно, якщо мийка подвійна. Чим більше її глибина, тим легше пройде процес миття об’ємного посуду. Змішувач також бажано мати повище.
Підключення посудомийної машини значно спроститься, якщо вона буде стояти біля раковини. При цьому слід забезпечити 102 сантиметри вільного простору перед нею, щоб безперешкодно завантажувати-вивантажувати посуд.
Плита. Категорично не рекомендується її ставити в кут, адже дотримуючись інструкції, Ви мимоволі «відріжете» дорогоцінні сантиметри, які можна було б використовувати з користю. Масляні краплі на стінах теж не додадуть позитиву. Мінімально допустима відстань – 50 сантиметрів від вікон або дверей балкона і 120 см до протилежної стіни. Між плитою і витяжкою же має бути не менше 61 см.

Меблі та цифри

Як зазвичай вибирають меблі споживачі. Вони оцінюють їх зовнішній вигляд і розмірковують, які речі покладуть ось на цю поличку або ось в той ящик.  Не останнім фактором вибору є і ціна. Що потрібно врахувати в процесі:
– 40 см від підлоги – зона мінімально попиту. На цьому рівні дуже незручно зберігати предмети, тому там буде лежати все, що рідко використовується.
– Нижні тумби з ящиками будуть більш практичні. На полицях же доведеться довго шукати необхідне приладдя. Вони разом з висувними шафами більш доречні на висоті 40-75 см.
– Зона зберігання крихких речей 75-190 см від підлоги. Все, що розміщується вище, використовується тільки в дуже рідких випадках.
– Мінімальна ширина стільниці – 90 см.
– Кухонний стіл вибирається з розрахунку, як мінімум 76 см на людину. Він повинен бути нижче стільниці.

Приємні дрібниці

Завжди беріть участь в розробці дизайну своєї кухні, адже вона робиться для Вас і навіть, якась незначна деталь може істотно полегшити Вам побут. Розташування розеток/вимикачів, освітлення робочої зони, додаткове підсвічування, різні підставки та інші агрегати для зберігання кухонного начиння не значно вплинуть на ціну ремонту кухні, але суттєво підвищать її ергономічність. Господині, безперечно, видніше, скільки чого і де має бути.
Щодо освітлювальних приладів. Ідеальним варіантом стане симбіоз основного і декоративного освітлення. Люстри проллють світло на весь простір, а точкові світильники допоможуть поліпшити видимість в робочій зоні, визначити акценти і приховати якісь дефекти.
А побутова техніка? Її ціна суттєво впливає на вартість ремонту на кухні в цілому. Вбудована техніка допоможе раціонально використовувати вільний простір. Через високу вартість вона не завжди актуальна, але незмінним в будь-якому випадку залишається правило: вибирати побутові прилади потрібно в одному магазині або хоча б від одного виробника. При установці елементи комунікацій бажано заховати серед меблів або в спеціальних нішах.
Компанія «Капітель» розробить дизайн кухні з урахуванням всіх Ваших побажань, допоможе визначити оптимальну для Вас вартість ремонту кухні. Ми продумаємо все до дрібниць і втілимо проект в реальність. Монтаж/демонтаж, оздоблювальні роботи, установка світильників і розеток … Повний перелік послуг Ви знайдете в однойменному розділі нашого сайту. Ремонт – не головний біль, якщо його роблять професіонали.

Ремонт якого приміщення Вас цікавить?
0%

Марія

Менеджер по продажам