тепла підлога

Яка тепла підлога краща?

Навіть найдорожчий ремонт буде не в радість в холодному приміщенні. Тому правильно обладнане опалювання – запорука домашнього мікроклімату Вашого житла. Ще кілька років тому тепла підлога вважалася елітним способом обігріву, який можна було зустріти тільки в новобудовах. Проте на сьогодні великий асортимент і доступна ціна багатьох моделей дає можливість встановлювати їх будь-кому, хто забажає. Тому вибір методу збереження тепла житла залежить від рішення власника, його фінансових можливостей для реалізації запланованого виду обігрівання.

Тепла підлога, на відміну від традиційної системи опалювання, обігріває приміщення знизу. З точки зору законів фізики цей спосіб раціонально розподіляє тепле повітря, дозволяючи нагрівати кімнату набагато швидше. Давно відомо, що якщо ноги людини будуть в теплі, то й усе тіло перебуватиме у стані комфорту. Така система підігрівання дозволяє утримувати необхідну температуру, при цьому економлячи витрату дорогоцінної енергії. З її допомогою можливо обігрівати усю площу житла, або використовувати для обігріву його окремих ділянок, які не охоплені теплом загальним планом.

Види теплої підлоги

Щоб правильно підібрати теплу підлогу необхідно знати які види та способи монтажу його бувають. Розрізняють системи двох основних видів :

  • Електрична. Відмінний варіант в якості доповнення до централізованої системи. Важливою умовою для встановлення є лінія електропроводки, що дозволяє витримати необхідне навантаження. У разі використання цього методу збереження тепла як основного у будинках старої будови обов’язково треба повністю замінити електропроводку. Головною його перевагою є простий монтаж, проте слід заздалегідь розподілити місце розташування меблів та техніки, щоб ці ділянки залишити незайманими.
  • Водяна. Перевага цієї системи перед електрикою – істотна економія, особливо при обігріві приміщень великої площі. Джерелом, що забезпечує водяну теплу підлогу може бути як централізоване опалювання, так і інший елемент підігрівання води. Завдяки заміні стандартних радіаторів на труби в підлозі також збільшується корисна площа приміщення. Температура води такої системи не перевищує 50 градусів, що запобігає перенасиченню повітря іонами.

Електрична підлога ділиться за типом нагрівального елементу :

  • конвекційний
  • інфрачервоний (безпечніший для сприйняття організму)

Кваліфікований монтаж

Прийняти рішення про те, який тип обігріву встановити у своєму житлі, не викликає труднощів. Але варто врахувати усі нюанси при виборі, а головне притягнути для установки кваліфікованих фахівців. Інакше довгожданий комфорт може перетворитися на чергу неочікуваних проблем. Під плитку краще монтувати водяну теплу підлогу, залиту бетоном, оскільки це підлогове покриття має більшу теплопровідність. Якщо ж можливості облаштувати бетонну підлогу немає, то для укладання використовують алюмінієві пластини та ізолюють їх прокладкою, що поглинає зайву вологу. В такому разі у якості покриття можливо застосувати ламінат або лінолеум.

Електричну підлогу можливо монтувати при різних варіантах підлогового покриття. Але обов’язково обходити ділянки, де надалі плануєте розташувати меблі. Компанія Капітель виконає якісно і своєчасно усі роботи по монтажу теплої підлоги. Наші майстри використовують сучасні технології, якісні матеріали, що дозволяють гарантувати бездоганну службу виконаних конструкцій. Кваліфікований ремонт, виконаний нашими фахівцями довгі роки радуватиме Вас своєю красою та затишком!

Приховати/Показати відео

Відео: Як Капітель
втілює мрії в життя!