Як зробити ремонт - порядок виконання робіт

Як зробити ремонт правильно?

Як зробити ремонт правильно?

Зробити все можливе, щоб квартира стала красивою та комфортною – мрія будь-якої людини. Досягнути цієї мети можливо тільки одним способом – зробити ремонт приміщення. Якщо ж Ви все таки вирішили, що настав час діяти і квартира повинна змінитися, то знадобляться певні знання: з чого починати поетапно і як спланувати процес, щоб виникало менше непередбачених труднощів. Потрібно чітко визначитись з чергою дій, тоді результати неодмінно задовольнять. Планування та розрахунок кошторису будівельних матеріалів та робіт, що потребує квартира, збережуть бюджет від необдуманих витрат. При цьому термін буде більш конкретним, а ремонт приміщення дійсно якісним.

Ремонт може бути капітальним чи косметичним, змінюватися може квартира або будинок в цілому, чи навіть окреме приміщення. В будь-якому разі не треба купувати матеріали заздалегідь, тому що ще не відома їх необхідна кількість та не враховані важливі дрібниці, про які навіть забудуть згадати. Ремонт приміщення не потребує поспіху і в подальшому помилок, його треба розпочинати з продуманим планом та чітким списком всього необхідного.

Порядок виконання

Послідовність робіт треба визначити ще до початку. Чіткий план, особливо якщо задуманий капітальний ремонт приміщення, повинен включати в себе:

 1. Підготовку проекту, в якому квартира повинна бути з новим плануванням, розташуванням меблів та техніки, а також освітлювальних та електричних приборів з розетками. Також треба вибрати всі матеріали. Навіть якщо квартира буде перероблятися Вами самостійно, за виконанням цієї частини краще звернутися до дизайнерів.
 2. Розрахунок кошторису вартості необхідних матеріалів. Обов’язково необхідно добавити по 10% до кожного на випадок непередбачених витрат. Слід включити витрати на залучення фахівців у разі потреби, вивіз сміття з приміщення та транспортні перевезення.
 3. Визначення часового проміжку на виконання кожного етапу ремонту приміщення. При правильному плануванні дотримуватись цих термінів буде реально.
 4. Вирішення актуального побутового питання – де під час ремонту приміщення будете знаходитись Ви та Ваші рідні. Квартира на цей період буде в не житловому стані.
 5. Відведення певного місця для зберігання закуплених матеріалів. Це необхідно для того, щоб квартира була вільна для руху, а вони не заважали працювати та не були випадково пошкоджені.
 6. Підготовка до виконання плану проведення заходів крок за кроком. Саме ретельно продумані дії стануть запорукою успішного результату та допоможуть економити час, а квартира стане оселею мрії.

Важливі поради організації процесу:

 • починати ремонт з найдальшого кутка приміщення, поступово рухаючись до виходу
 • демонтаж та монтаж, який потребує квартира, завжди виконують у напрямку з гори вниз
 • якісний матеріал, яким оздоблена була квартира, можна використати знову, залучивши до його демонтажу фахівців
 • кінцеве оздоблення приміщення проводити тільки після завершення робіт з комунікаціями

Довірте свій ремонт професіоналам

Якщо Ви бажаєте, щоб квартира після ремонту була ідеальною, все ж таки варто звернутися до професійних майстрів. Компанія Капітель вже майже 10 років займається ремонтними роботами різної складності та в будь-яких будівельних спорудах, завжди залишаючи своїх клієнтів задоволеними. Ми робимо ремонт приміщення, використовуючи тільки високоякісні матеріали та сучасні технології. Щоб не розгубитись в виборі матеріалів та пережити ремонт приміщення спокійно, не згадуючи про нього наступних декілька років зі страхом, звертайтесь до Капітель.

Замовивши у нас комплексний ремонт приміщення Ви отримаєте наступні послуги:

 • виїзд на об’єкт фахівців, які визначать план робіт, що потребує квартира, знімуть всі необхідні заміри;
 • підбір матеріалів за вашим бажанням та фінансовими можливостями, розрахунок кошторису та закупівля всього необхідного із суттєвими знижками;
 • всі розрахунки відбуваються по факту доставлених закупок та виконаних робіт;
 • вивіз сміття з приміщення та контроль, щоб квартира була в порядку;
 • виконання робіт в визначені терміни, але при цьому гнучкий графік з урахуванням потреб клієнта.

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання