Як зберігати речі в спальні

Як зберігати речі в спальні

Спальнею в квартирі часто стає найменша кімната, що цілком виправдано, адже людина зазвичай проводить там всього лише кілька годин на добу, не рахуючи часу для сну. Проблема зберігання в приміщенні, яке не має величезну площу, завжди актуальна. Добре, якщо в будинку є гардеробна, в іншій же ситуації пошуки місця для величезної кількості речей стають життєво необхідними.

Якщо йде мова про придбання вторинного житла, то на етапі ремонту доцільно перевірити наявність вільного простору. Іноді можна виявити приховані ніші. Додавши стелажі чи полиці, ви отримаєте місце для зберігання, без урізання загальної площі. Навіть 10-30 сантиметрів, які будуть знайдені під оздобленням, серйозно збільшать розміри вбудованої шафи. Останню краще робити вузькою, але високою. Тоді вдасться отримати більше додаткового простору.

Нетрадиційний підхід

Як ми не звикли до шаф, але ними зовсім не обов’язково навантажувати простір, досить натягнути штору уздовж однієї зі стін. За нею на можна повісити штанги і полки аж до самої стелі. Нагорі вдало розташуються речі, які не користуються постійним попитом, а білизну краще помістити у висувні ящики.

Вибирайте для вбиральні щільні штори, щоб не відчувати незручність в дні приходу гостей. В інший же час їх можна буде відкрити, щоб додати кімнаті об’єму. Відмовившись від шафи, ви заощадите кошти і зробите приміщення більш затишним.

Оптимізація простору

Вільне місце під ліжком також може бути успішно використано. Навіть, якщо у вас немає високого подіуму, замовте висувний ящик. Віддаливши ліжко від стіни, ви отримаєте простір для книг, косметики або гаджетів.

Якщо пошукати, досить легко знайти навіть ліжко з полицею-столиком. Віддаєте перевагу диванам? Зверніть увагу на модель «дельфін». У такому варіанті завжди передбачено місце для постільної білизни.

Сумки і взуття зручно зберігати на полицях. Якщо прикріпити їх на півметра нижче стелі, з’явиться місце для інструментів і спортінвентарю. А куди подіти дрібниці?

  • Біжутерію легко розмістити в картинній рамі або на волосіні уздовж дзеркала.
  • Старі журнали можна склеїти в одну стопку і використовувати в якості столика.
  • Велика кількість взуття прекрасно поміститься на сходах-драбині, що здатна стати невід’ємною частиною декору.

Застосовуйте на практиці будь-які оригінальні ідеї, якщо вони здадуться вам цікавими, а якщо побажаєте їх реалізувати в процесі ремонту, – компанія Капітель завжди прийде вам на допомогу. У нас працюють професіонали, котрі вміють втілювати мрії в реальність і досягати практично неможливого, якщо це не суперечить правилам безпеки.

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання