Львів, вул. Івана Пулюя, 40, Україна
c ПН до ПТ з 9.00 до 19.00

Як зафіксувати штори: варіанти кріплень

Хіба складно повісити штори? Дійсно, процес виглядає максимально простим, але виявляється, навіть для реалізації такого завдання можна використовувати різні методи. Існують десятки варіантів, придуманих умільцями, але 5 із них виглядають найбільш привабливо.

Що цікаво, вибираючи штори, люди зазвичай думають про вид тканини й особливості їх дизайну. Про технічні нюанси, якщо і згадують, то в останній момент. Такий підхід абсолютно невірний, адже кріплення до карниза – також важливе дизайнерське питання.

Які карнизи використовуються частіше за інших? Мова йде про штанги та профілі. Щоб зафіксувати штору на профільному карнизі, потрібні гачки в комплекті з бігунками. Вони дуже легко переміщуються, а карниз стає зовсім непомітний за полотном тканини. Щоб закріпити штори на круглих штангах використовують кілька поширених варіантів.

Кільця

Фіксація на кільцях – що може бути простіше. Її принцип такий же, як і у профільного карниза. Гачки чіпляються до петельки на стрічці, що пришита до штори, а потім до кілець. В результаті фіранка вільно пересувається по карнизу.

Петлі

Декоративні петлі розміщені на верхній стороні тканинного полотна. На вибір споживача представлена ​​маса варіантів з:

  • липучками;
  • ґудзиками;
  • кнопками.

Деякі петлі розстібаються, інші ж повністю пришиті. Їх ширина і довжина варіюють. Матеріал підбирається відповідно до особливостей дизайну приміщення. Петлі роблять з тканини-компаньйона або точнісінько з такої, як була використана для пошиття штори.

Куліска

Деякі штори піддягають через спеціальну кишеню, яка розташована у верхній частині виробу. На карнизній трубі штора щільно складається. Вона безшумно пересувається, та часом виникають труднощі з ковзанням по трубі.

Подібний метод кріплення використовують в їдальні та на кухні. Для більшої зручності штори фіксують за допомогою затискачів. Вони відмінно підходять для інтер’єру в стилі прованс або кантрі.

Люверси

Тканинний виріб доповнюють елементами із пластику або металу, а точніше кільцями. Власне, це – люверси, які вшивають в штори. Найчастіше в складі деталі є не тільки кільце, але і блочка.

Люверси утворюють на шторі рівномірні складки. Вони виглядають дуже строго і оптимально підходять для інтер’єру в стилі мінімалізм. Кращий варіант матеріалу для фіранки – щільна порт’єрна тканина.

Зав’язки

Штори на зав’язках можуть бути пошиті абсолютно з будь-якого матеріалу. Виріб із тканини фіксується на карнизі за допомогою бантиків, шнурів або стрічок. Таким способом слід повісити легкі світлі штори або фіранки з квітковим принтом. Вони дуже добре освіжать інтер’єр і прекрасно доповнять дитячу кімнату або кухню.

Компанія Капітель розробить дизайн інтер’єру Вашої квартири від А до Я. Ми врахуємо всі побажання клієнта і продумаємо кожну деталь, допоможемо не тільки підібрати матеріали для ремонту, але і штори, освітлювальні прилади, декор. Яка у Вас мрія? Ми готові втілити її в процесі перетворення житла – швидко і у зручний час.

Ремонт якого приміщення Вас цікавить?
0%

Марія

Менеджер по продажам