Як розширити ванну кімнату

Як розширити ванну кімнату

Ванна – одне з приміщень, в якому завжди тісно. Це проблема – складна, але рішення існує. Не дивно, що в пошуках виходу так часто вдаються до послуг компанії Капітель. Мета ремонту у ванній – не тільки розширення простору. Його завдання – зробити приміщення більш сучасним і зручним. Кімната може отримати новий набір функцій, якщо обладнати її за останнім словом техніки.

Прогрес не стоїть на місці, хоча застаріле планування часто не дозволяє скористатися його перевагами. Для новинок дійсно не вистачає місця. Які варіанти розв’язки ситуації, що склалася?

Перепланування ванної

Можна об’єднати ванну і туалет, але скоріш за все вам знадобитися узгодження і проект перенесення комунікацій, якщо на стіні буде:

  • раковина;
  • сушарка для рушників або інше інженерне обладнання.

Перенесення подібних елементів пов’язане з різного виду складнощами. Залучення для маніпуляцій фахівця, який не має належної кваліфікації, є дуже ризикованим рішенням. В результаті порушення функціонування магістралей, як мінімум, знизиться натиск води, в гіршому ж випадку можлива аварія. Скористайтеся послугами компанії Капітель і, – отримаєте якісний сервіс.

Зміна конфігурації стін є можливою, якщо мова йде про знесення перегородки. Опорні конструкції не підлягають демонтажу. Проте, ви маєте можливість зробити проїм, якщо готові до співпраці з досвідченим архітектором. Після обговорення планів, в будь-якому випадку необхідно буде зробити і погодити проект.

Перенесення ванної та сушарки для рушників

Ванну кімнату можна перенести або розширити за рахунок нежитлового приміщення, наприклад, коридору або комори. При цьому необхідно врахувати наявність технічних особливостей. Так для організації самозливу потрібна каналізаційна труба діаметром в 10 см. Спеціаліст повинен створити схил або підйом, в тому числі і шляхом підняття покриття підлоги.

Туалет рідко переносять, тільки в разі великої необхідності. При цьому для його облаштування краще встановити каналізаційний насос, який дозволить здійснити операцію з мінімальним підняттям підлоги, і перенести обладнання на 500 см від каналізаційної магістралі. Купуйте обладнання c низьким рівнем шуму, щоб його робота не порушувала спокій мешканців квартири.

Якщо вам належить перенести раковину чи ванну, висота стяжки не буде настільки великою. Знадобляться також труби меншого діаметру. Використовуйте полегшені матеріали, щоб виключити ризик обвалення перекриття.

Коли стоїть завдання змінити місце локації водяної сушарки для рушників, його реалізація являється далеко не завжди можливою з урахуванням існуючих технічних можливостей. Це не критично, адже у продажу є електричні моделі, установка яких не така складна, проте для живлення обов’язково потрібно організувати окремий кабель.

Електрична сушарка для рушників буде працювати після включення в мережу, чого не скажеш про водяну, яка не функціонує у літній період. Монтаж обладнання здійснюється на будь-яку стіну ванної кімнати. Фахівці від Капітель зроблять його швидко та якісно, ​​як і інші роботи різного рівня складності. Для початку співпраці досить домовитися про зустріч і огляд об’єкта. Телефон для довідок – 38 (068) 87-35-577.

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання