розширення маленької квартири

Як розширити простір маленької квартири?

Ще декілька десятиліть тому простір малогабаритної квартири можливо було трохи збільшити тільки внаслідок світлих шпалер, а також мінімуму меблів. При цьому намагалися придумувати приховані спальні місця, які зазвичай займали велику територію. У сучасному світі нових технологій, можливості реконструкції ця ситуація вирішується набагато простіше. За допомогою перепланування можливо добитися не лише зорового збільшення площі, але також розділити невелику квартиру на функціональні зони.

Для втілення змін доведеться зіткнутися з паперовою тяганиною по узаконенню конструктивних змін. Також при складанні плану реконструкції слід врахувати деякі тонкощі:

  1. Заздалегідь вивчити технічний план квартири, щоб знати які стіни є такими, що підтримують каркас. Їх не можна прибрати повністю, але можливо частково змінити.
  2. За технічними нормами неможливо об’єднувати кухню, обладнану газовою плитою, з житловою частиною. Проте встановлення розсувної перегородки допоможе реалізувати цей план.
  3. Збільшення допоміжних приміщень здійснюється виключно шляхом зменшення аналогічних просторів, що сусідять з ними. Житлова кімната при цьому повинна зберегти свої габарити.

Ідеї змін простору

Щоб поліпшити комфорт проживання маленької квартири треба скористатися об’єднанням деяких її частин :

  • Кухня і кімната. Цей варіант буде найбільш вигідним, якщо квартира двокімнатна. Таким чином зберігається окремий простір для сну. А враховуючи маленький за стандартом розмір кухні, її з’єднання з другою кімнатою значно зорово збільшить площу. Звичайно ж такі зміни потребують істотних фінансових витрат, але дозволяють створити простору вітальню, яка приємно порадує часом, проведеним з друзями.
  • Кухня і лоджія. Ця ідея дозволить звільнити кухонний простір від деяких меблів, техніки, чим збільшить її корисну площу. Звичайно таке рішення потребує утеплення стін, оскільки це не опалювана зона. Використати додаткові метри можна по-різному: влаштувати там господарський блок, використати лоджію для розташування обіднього столу або обладнати там зону відпочинку та приймання гостей.
  • Вітальня і лоджія. Така зміна кімнати одночасно збільшує її, але при цьому виділяє окрему зону. Тут можна обладнати робочий кабінет, спальню на період теплого сезону або просто місце самоти. Для прихильників флори це буде шикарне місце для зимового саду. А якщо в сім’ї є маленькі дітки, то в літній період така територія стане улюбленим місцем для ігор та відпочинку в гамаку.

Вибір стилю і виконавців

Будь-яке перепланування квартири спричиняє зміну стилю не лише приєднаних частин, а й усієї території в цілому. Звичайно дизайн залежить від призначення створеного приміщення. Простір для відпочинку, роботи, побутового клопоту можна оформити пастельними тонами, або створити романтичний стиль з відтінками рожевого. Для молоді, любителів креативу актуальним буде вінтажне оформлення, до того ж цей вибір дозволить скоротити витрати на декор цегляних стін. Загалом, фантазії хазяїв малогабаритної житлоплощі не повинно бути меж.

Якщо ж виникають труднощі у вирішенні цього питання, існує можливість звернутися до кваліфікованих фахівців. Сучасні дизайнери допоможуть змінити затишок квартири на краще, запропонувавши різні ідеї її перевтілення. Компанія Капітель вже понад десять років займається дизайном та ремонтом квартир будь-якої складності. Послуги 3d дизайну допоможуть побачити новий образ Вашого житла ще на стадії планування. А наші досвідчені майстри зроблять картинку реальністю максимально якісно, дотримуючись термінів. Звернувшись до нас Ви довгі роки будете насолоджуватись затишною красою своєї збільшеної квартири!

Приховати/Показати відео

Відео: Як Капітель
втілює мрії в життя!