Як правильно вибирати шпалери - Kapitel

Як правильно вибирати шпалери

Як правильно вибирати шпалери

Що роблять під час косметичного ремонту? Він може передбачати величезну кількість різнопланових маніпуляцій, та досить часто серед його обов’язкових пунктів значиться клеєння шпалер. Як їх правильно вибрати?

Шпалери варто сприймати, як одяг, але для будинку. Як і будь-який інший предмет гардероба, їх перед покупкою непогано було б приміряти, звичайно ж, на стіну. В рулоні складно буде оцінити правильність вибору. Потрібно неодмінно розвернути його на метр-два та притулити до стіни, а ще краще – якось зафіксувати, щоб здалеку оцінити загальну картину. Після примірки буде визначений виріб з найбільш вдалим забарвленням і фактурою. Його можна придбати, щоб випробувати у себе вдома.

Що потрібно врахувати під час покупки? В першу чергу – освітлення. У магазинах використовують лампи холодного світла, тоді як з вікон квартир зазвичай ллється тепле. Освітлення безпосередньо впливає на особливість сприйняття шпалер, навіть якщо воно природне. Холодні шпалери в кімнаті на південній стороні будинку набувають бруднуватий відтінок. Приміщенню ж, розташованому в північній частині, зазвичай не вистачає теплих кольорів. Навіть примірявши одні і ті ж шпалери в різну погоду, ви відчуєте істотну різницю.

Кольори та колекції

Шпалери бажано купувати з однієї колекції. Тоді інтер’єр буде виглядати не таким строкатим та більш гармонійним. Однак подібні обмеження не актуальні для людей, які люблять експериментувати. Вивчіть всі пропозиції. Малюнки і принти були розроблені професіоналами. Вони створені гармонійними і стилістично правильними.

Якщо ви вирішили придбати шпалери, чітко визначте свою мету. Їх асортимент величезний, тож безцільні блукання можуть зайняти не одну годину. Який стиль ви хочете відтворити у кімнаті:

  • авангард;
  • прованс;
  • модерн?..

Подумайте, та істотно звузите територію пошуку.

У сучасних колекціях представлена ​​величезна кількість шпалер-компаньйонів. Якщо плануєте зонування простору, не хвилюйтеся, воно не складе для вас проблеми, потрібно лише визначити кількість зон. Вибір колірної гами залежить безпосередньо від майбутнього наповнення кімнати. Якщо в ній стоять меблі, бажано зробити фото. Якщо – шафи, двері та інші обов’язкові елементи відсутні, можна запастися зразками шпону, щоб не помилитися з відтінком полотна. Визначившись із загальним стилем, легше підбирати оформлення для окремих приміщень.

Квартира може стати найкращим вашим вкладенням. Відвідайте кілька салонів, загляньте в невеликі магазинчики. Вони можуть здивувати, запропонувавши дійсно ексклюзивний товар.

Шпалери за типами

Для кожної кімнати в вашому домі знайдеться свій тип шпалер. Для вітальні відмінно підійдуть бамбукові, а для дитячої – варіанти із серії еко, які мають дихаючу основу. Якщо губитеся в існуючому різноманітті, купуйте класику від відомого виробника і, не прогадаєте.

Дуже важливо не помилитися з типом шпалер. Вінілові – підійдуть для кухонь та віталень, а в спальні і дитячій будуть доречні паперові шпалери. Їх якість на висоті, як і рівень популярності, але немає нічого поганого в тому, щоб поцікавитися сертифікатом. Хороший продукт зобов’язаний пройти ряд випробувань, інформація про які буде задокументована. Якщо побачите величезний список після слова «протестовано», то можете бути впевнені в правильності вибору. Шпалери займають багато місця в наших квартирах і суттєво впливають на екологію навколишнього простору. Немає нічого протиприродного в інтересі до їх вигляду та якості.

Якщо клієнт збирається суттєво покращити своє житло, то звертається до професіоналів, яким він може довірити ремонт від А до Я. Фахівці з компанії Капітель захистять вас від турбот і візьмуть на себе реалізацію всіх завдань, пов’язаних з перетворенням квартири, аж до вибору матеріалів і вивезення сміття. З нами ремонт пройде швидко та комфортно. Ми готові оцінити масштаби робіт і приступити до реалізації проекту в найкоротші терміни й у зручний для замовника час.

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання