Як нормалізувати сон

Як нормалізувати сон

Часто буває так, що ніч не приносить позбавлення від втоми. Цьому виною – стрес чи не надто зручний графік? Джерелом небажаних проблем може виявитися навіть сама спальня.

Систематичні недосипання тягнуть за собою порушення гармонії в житті. Людина не може сконцентруватися, у неї виникає апатія і дратівливість. Наслідки для здоров’я та інших сфер життєдіяльності можуть бути найрізноманітнішими. Підсумок один – гарний сон – нагальна потреба. Секрет його якості криється у правильному оформленні місця для відпочинку.

Як поліпшити атмосферу у спальні

Почнемо з найпростішого – потрібен хороший матрац. Його необхідно міняти кожні 6 років. Більшість моделей на ринку належать до пружинного типу. Різновидів ортопедичних виробів трохи менше, але вибір присутній. Здійснити його необхідно на підставі власних смаків та уподобань. Витративши деякий час, ви знайдете продукт, який подарує комфорт. Непогано, якщо він буде мати антиалергенне покриття чи зможе приймати форму тіла.

Подушки також потрібно підбирати, орієнтуючись на власні відчуття. Головне, щоб вони не були занадто м’якими. Болі в шиї або спині під час сну також неприпустимі.

Чистота – запорука здоров’я

Регулярне прибирання дозволить поліпшити мікроклімат і стане відмінною профілактикою алергії:

  • витирання пилу;
  • прання наматрацника;
  • чистка килима.

Це не просто формальність. Приберіть зайві пуфики і м’які іграшки і, – зменшите кількість пилу в приміщенні, а нормалізують якість повітря іонізатори та зволожувачі. Сучасні системи можуть бути обладнані інфрачервоними датчиками та наділені можливістю дистанційного керування.

Привнесіть у спальню частинку свого улюбленого аромату. Використовуйте квіти чи ароматичні свічки і періодично провітрюйте кімнату. Рослини допоможуть зробити її більш затишною. Вони зможуть налаштувати до сну та очистити повітря. Не маючи можливості за ними часто доглядати, оберіть невибагливі види.

Прості деталі

Кольорове оформлення приміщення також відіграє чималу роль. Реальні дослідження показали, що найкраще спати в кімнаті, де переважає синій колір. Яскраві ж тони сприяють скороченню тривалості сну. Зробіть атмосферу максимально сприятливою ​​– віддайте перевагу спокійному оформленню, але можете зробити акценти на деталі.

Красива постільна білизна зможе ще більше розташувати до сну. Оптимальний варіант – натуральні тканини та ніжний квітковий малюнок. Це куди краще, ніж абстрактні візерунки кислотного забарвлення. Останнім же штрихом стануть правильні штори, адже сонячне світло сприяє пробудженню. Максимальний захист гарантують щільні блекаути – фіранки із пінопластової тканини.

Якою б екстравагантної не була ваша ідея, ми допоможемо втілити її під час ремонту у спальні. Фахівці компанії Капітель розроблять дизайн, що максимально сприятиме сну і подбають про правильний вибір кожної деталі. Після узгодження з замовником, реалізуємо проект в обумовлені терміни. Ви отримаєте зручну і сучасну спальню, в якій буде приємно відпочивати та проводити вільний час.

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання