Львів, вул. Івана Пулюя, 40, Україна
c ПН до ПТ з 9.00 до 19.00

Як класти плитку на теплу підлогу?

Керамічна плитка, мабуть, найкращий вибір для покриття теплої підлоги. Кераміка – чудовий тепло провідник, тому теплообмін від нагрівальних елементів до поверхні підлоги відбувається практично без втрат енергії. Це надзвичайно важливо, як для отримання бажаного мікроклімату у приміщенні, так і для економії самої теплової енергії, що не витрачається даремно.

Укладання плитки на нагрівальні елементи з теплих трубопроводів, або електричних нагрівальних матів має деякі особливості, що необхідно врахувати. Вартість укладання плитки на теплу підлогу у Львові майже не відрізняється від звичайної ціни встановлення підлогової плитки, хоча роботи із теплою підлогою потребують ретельнішого підходу. Проведення таких специфічних робіт досвідченими фахівцями компанії “Капітель” гарантує користувачам подальше безпроблемне використання теплих підлог.

Основні відмінності монтажу

При укладанні плитки на вашу теплу підлогу переконайтесь що замовленні роботи проводяться плиточниками за наступними правилами:

 • Для роботи обрано спеціальний клей для теплої підлоги. При його приготуванні дотримано всі рекомендації виробника.
 • Нагрівальні труби (водяний обігрів) заливаються бетонною стяжкою, електричні мати можна накривати кахлем без стяжки.
 • Бетонну стяжку двічі обробляють ґрунтовкою.
 • Рівень підлог вирівнюється товщиною ізоляційних матеріалів, а не стяжки, або клею. Занадто товстий шар стяжки може забирати на себе значну кількість тепла і приводити до не ефективного використання теплої підлоги.
 • Рівень стяжки, або клею не може бути менш як 10 мм. При порушенні плиточниками цієї умови тепло буде розсіюватись не рівномірно. Підлога бути нагріватись місцями.
 • Клей на плитку та підлогу наноситься рівномірним суцільним шаром. Між плиткою та підлогою не залишаються пустоти, це шкодить теплообміну. При роботі, деякі плиточники, наносять клейову суміш із запасом, видаляючи зайвий матеріал після встановлення плитки. Це гарантує відсутність пустот під кахлем.
 • Щоб не перешкоджати теплообміну, гідроізоляцію треба проводити обмазувальними матеріалами. Це суттєво знижує тепловтрати.
 • Після виконання замовленої роботи, плиточники не включають обігрів підлоги! Клей має застигати за природних умов.
 • Для обробки швів використано спеціальну вологостійку затірку, що перешкоджає проникненню води до нагрівальних елементів підлоги. Затірка має бути нанесена рівномірно, та заповнювати всі шпари між плиткою, не залишаючи пустот.
 • Плиточники залишають зазор у 20 мм між стінами приміщення та підлогою. У процесі нагрівання може відбуватись розширення матеріалів, тому компенсаційний шов має бути присутнім.
 • Компенсаційний шов заповнюється не затіркою, а силіконовим герметиком. Затірка при розширенні потріскає, що призведе до порушення ізоляції та теплообміну.

Дотримуючись цих простих, але важливих порад при встановлення  плитки  ви суттєво заощадите на ціні можливого ремонту теплої підлоги у майбутньому. Лагодити неправильно встановлену підлогу набагато складніше якщо під нею знаходяться нагрівальні елементи, тому що їх можна пошкодити.

Не довіряйте встановлення плитки недосвідченим плиточникам, що ніколи не проводили роботи із теплою підлогою!

Замовити роботи професійних плиточників можна звернувшись до компанії “Капітель”. Гарних вам вражень від вашої теплої підлоги!

Ремонт якого приміщення Вас цікавить?
0%

Марія

Менеджер по продажам