Вінілова плитка для дому та квартири - Kapitel

Вінілова плитка для дому та квартири

Вінілова плитка для дому та квартири

З появою синтетичних матеріалів вибір покриття для підлоги серед різновидів, які відрізняються високими експлуатаційними характеристиками, істотно розширився. До них почали відносити і вінілову плитку – багатошаровий продукт в різноманітному колірному виконанні. У чому її відмінність від інших ПВХ матеріалів і чи дійсно вона гідна підвищеної уваги? В першу чергу варто відзначити, що всупереч деяким переконанням, вінілова плитка абсолютно безпечна. Вже давно минув час дешевого лінолеуму, в якому ряд компонентів замінювався більш економічною сировиною. Він дійсно виділяв токсичні речовини та був абсолютно непридатним для експлуатації в будинках та квартирах, міг викликати як головний біль, так і алергію.

Вінілова плитка зовсім не така, як старі звичні матеріали. Її роблять з пластизолю, який ми часто зустрічаємо у складі упаковки для ікри, паштету, овочевих консервів та багатьох інших харчових продуктів. У матеріал додають кварцову крихту, щоб підвищити рівень міцності і довговічності пластика. Пластифікатори та спеціальні наповнювачі захищають матеріал від окислення. Він не розкладається під впливом сонця і не розшаровується під час експлуатації. Плитка з пластизолю дуже доречна в житлових приміщеннях. Вона не шкодить здоров’ю не залежно від тривалості використання.

Чому споживачі купують вінілову плитку

Матеріал має масу переваг, головною з яких вважається довговічність. Практично всі виробники відзначають високу якість своєї продукції, даючи гарантію на плитку, що становить як мінімум 10 років, а іноді і всі 30. Чому б і ні, адже виріб відрізняється підвищеним рівнем міцності та гарно справляється зі статичними і динамічними навантаженнями, не руйнуючись і не розтріскуючись . Таку підлогу дуже складно подряпати. Крім того, вона не стирається й успішно експлуатується в місцях з підвищеною прохідністю.

Матеріал із пластизолю стійкий до впливу спиртів, кислот та олій. Він вологонепроникний і майже не схильний до горіння. Плитка не розбухає при постійному контакті з водою і не пропускає вологу. З цієї причини може бути використана у ванній, на балконі та на кухні. У складі матеріалу відсутні елементи, які псуються від контакту з водою. Вона може бути на поверхні кілька діб, та в результаті все рівно не вплине на стан плитки.

Вінілова плитка стане дуже вигідним придбанням. Серед її позитивних якостей неодмінно потрібно відзначити:

  • Різноманітність дизайну. За допомогою сучасних технологій легко відтворити абсолютно будь-який малюнок і отримати, наприклад, імітацію дорогого паркету або кам’янистого пляжу. Мармур, текстиль, дерево – ви можете знайти вінілову плитку в будь-якому виконанні, щоб створити неповторний дизайн у власному будинку.
  • Безшумність. Нижній шар вінілової плитки розроблений так, щоб поглинати удари та вібрацію. Вона не дзвенить, як ламінат, будь-які дії залишаються практично безшумними.
  • Естетичність. Колір виробу залишиться таким же яскравим навіть після багатьох років експлуатації.
  • Екологічність. Складові вінілової плитки не виділяють шкідливих речовин і повністю безпечні для людини.
  • Конструкція. Існує самоклеюча, клейова і вінілова плитка з замком. Кожен може підібрати виріб зручний для укладання.
  • Простота монтажу. Матеріал укладають, як на підлогу, так і на стіни, навіть у важкодоступних місцях з неправильною геометрією. Гнучкі елементи мають зручний формат і легко ріжуться.

Недоліки вінілової плитки

Для об’єктивної оцінки варто звернути увагу і на деякі негативні якості матеріалу. Плитку рекомендується укладати тільки на рівну поверхню. При цьому до остаточного завершення облаштування кімнати варто підготувати спеціальну підкладку під ніжки меблів, адже після тривалого навантаження на підлозі обов’язково залишаться сліди від них.

Також слід зазначити, що укладання з порушенням правил або неправильна експлуатація сприяють формуванню завитків, які негативно впливають на зовнішній вигляд плитки. Скористайтеся послугами професіоналів, щоб уникнути помилок в процесі монтажу. Фахівці компанії Капітель швидко та якісно вирівняють підлогу і встановлять будь-яке покриття, а також проведуть всі необхідні маніпуляції не залежно від рівня їх складності. Ремонт у вашій квартирі буде зроблений «без сучка і задирки»!

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання