Види керамогранітної плитки для підлоги - Kapitel

Види керамогранітної плитки для підлоги

Види керамогранітної плитки для підлоги

При виборі плитки для підлоги не варто залишати без уваги керамограніт, хоч він складніший у виробництві, ніж керамічна плитка. Після досить трудомістких робіт споживач отримує продукт, який виділяється великою міцністю, а також високим рівнем захисту від вологи і температурних перепадів. Керамограніт має масу різновидів. Вони відрізняються:

  • типом поверхні;
  • структурою;
  • особливостями обробки краю.

Розглядаючи поверхню керамограніту можна відзначити, що вона відрізняється не тільки візуально. Матеріал має різну фактуру й експлуатаційні характеристики. Що ж може запропонувати сучасний ринок?

Керамограніт технічний та мозаїчний

Керамограніт технічний – найдешевший з подібних матеріалів, адже його виробництво не передбачає особливо складних маніпуляцій. За простою і непримітною зовнішністю ховається міцний та довговічний виріб. Він становить кращий вибір для підлоги в місцях, які характеризуються високою прохідністю і навантаженням на покриття.

На відміну від технічної плитки, мозаїчна може виготовлятися на замовлення. Вона дуже стильна та ефектна, але має високу вартість. Її купують цінителі ексклюзивного оформлення, яких не лякає складний процес укладання, адже ним будуть займатися професіонали.

Керамограніт матовий, полірований і сатинований

Поверхня матового керамограніту не здатна засліпити споживача ефектним блиском, адже вона додатково не обробляється. Разом з тим матеріал має прийнятну стійкість до вологи й деформації. Він зносостійкий і купується для укладання в промислових приміщеннях та будівлях громадського призначення.

Якщо вас приваблюють блискучі поверхні, замовляйте полірований керамограніт. Він виглядає ефектно, але істотно поступається іншим виробам в плані зносостійкості. Маючи високий рівень водопоглинання, матеріал стає дуже слизьким при потраплянні на нього води. Полірований керамограніт легко дряпається і повинен періодично проходити обробку мастикою.

Сатинований керамограніт блищить менш яскраво. Його поверхня покрита тонким шаром мінеральної солі. Це неймовірно міцний і супер зносостійкий матеріал. Ціна на нього дуже висока, що цілком виправдано, адже виріб належить до матеріалів вищого класу.

Керамограніт глазурований і структурований

Глазурований керамограніт відрізняється від керамічної плитки більш високим рівнем міцності. Однак, його стійкість до відколів аж ніяк не вражає хорошими показниками. Глазурований керамограніт укладають на поверхню з низьким рівнем навантаження.

Структурований керамограніт – рельєфний і фактурний, він імітує деревину або камінь. Виглядає плитка дуже красиво, але вона зовсім не підходить для вологих приміщень, адже після контакту з водою стає неймовірно слизькою і травмонебезпечною.

Класифікація керамограніту за структурою та типом обробки країв

Як довго буде колір виробу яскравим і насиченим? Дані характеристики визначає його структура. Плитка, пофарбована в масі, має рівномірний колір, який не зміниться, попри роки експлуатації, навіть якщо виріб не неділений високою стійкістю до стирання.

Керамограніт з частково пофарбованою поверхнею більш дешевий у виробництві, але його експлуатаційні характеристики не надто поступаються якостям плитки пофарбованої в масі. Виріб довгі роки не буде вицвітати і гідно прикрасить будь-яке приміщення. Але, зверніть увагу на особливості обробки краю. Від цього також залежить ціна матеріалу і спосіб монтажу.

Ректифікований (обрізний) керамограніт – один із найдорожчих, адже він обрізається за допомогою лазера. Ця плитка дійсно виглядає ідеально. Кожен елемент має чіткі параметри, а після укладання матеріал створює ілюзію монолітної поверхні, що практично відповідає реальності зважаючи на повну відсутність швів.

Керамограніт з необробленими краями коштує досить демократично. Він не дуже вишуканий, адже кромка плитки зовсім не оброблена. Проте, виріб досить міцний і часто використовується в аеропортах і цехах, в місцях, де пересувається багато людей та курсує спецтехніка.

Товщина керамограніту варіює від 3,5 мм до 2,5 см, а розміри можуть бути самими різними.

Щоб не витрачати на ремонт квартири весь вільний час і не втрачати в процесі багато років, зверніться за допомогою до професіоналів. Фахівці компанії Капітель зроблять ремонт будь-якої складності відповідно до побажань замовника. Ми розробимо дизайнерський проект, в якому будуть позначені найменші деталі, аж до кольору шпалер і плитки для підлоги. Його реалізація здійсниться у зручний для клієнта час – швидко, якісно і без найменших турбот.

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання