Види 3Д панелей для оформлення квартири - Kapitel

Види 3Д панелей для оформлення квартири

Види 3Д панелей для оформлення квартири

Якщо ви вирішили утеплити свою квартиру, то неодмінно, здивуєтеся великій кількості матеріалів, які здатні допомогти в досягненні визначеної мети. Найбільш незвичайними та оригінальними серед них будуть 3Д панелі. Вони дійсно в деякій мірі утеплюють і звукоізолюють приміщення, хоча виконують переважно декоративні функції.

Панелі з випуклим малюнком здатні вразити великою кількістю різнокольорових рішень. Вони роблять кімнату стильною та колоритною. Вироби мають різну конфігурацію і представлені на ринку, як у вигляді щитів, так і у вигляді модулів. Зображення на них також варіюють, починаючи від геометричних фігур і, закінчуючи фантазійними малюнками. Рельєф же найчастіше нагадує дерево або камінь.

Панелі дерев’яні та гіпсові

За допомогою 3Д панелей можна втілити в життя безліч дизайнерських ідей. Їх роблять з різних матеріалів. Від вибору безпосередньо залежить кінцева вартість виробів. Так, найбільш дорогими вважаються дерев’яні панелі. Внутрішня частина щитів складається з фанери, а лицьова – з дуба, ясеня тощо Спеціальне просочення і додаткова обробка воском підвищують рівень вогнетривкості виробів.

Найпопулярнішими залишаються гіпсові 3D панелі – фарбовані й нефарбовані. Елементи з гіпсу мають низьку ціну, високу екологічність і не схильні до самозаймання. Панелі не боятися коливань температури, але негативно реагують на підвищену вологість. З іншого боку, вони легко монтуються. Досить придбати спеціальний клей, щоб зафіксувати елемент. Для більшої надійності, бажано скористатися дюбелями.

Панелі зі скла, алюмінію і пластика

Для виготовлення скляних 3D панелей використовують матеріал, який відрізняється підвищеним рівнем міцності. Подібний різновид з’явилася на ринку відносно недавно, але відразу ж став популярним, адже він суттєво змінює приміщення, роблячи його витонченим і дещо романтичним. Догляд за скляними панелями не викликає особливих складнощів, достатньо лише з них періодично змахувати пил. Зносостійке скло не вицвітає і добре зберігає форму навіть під впливом високих температур, крім того, воно абсолютно не реагує на коливання вологості.

Чудовою альтернативою скляним виробам стануть алюмінієві панелі. Перфоровані листи з рельєфним малюнком покриті барвником і плівкою, яка захищає поверхню. Вони досить міцні і добре сприймають зміни стану зовнішнього середовища. Навіть підвищена вологість не вплине на зовнішній вигляд і функціональність скляних 3D панелей. Подібні характеристики роблять їх відмінним варіантом для облагородження житлових приміщень, ванни та кухні.

Панелі з пластику чудово підійдуть для ремонту, який має обмежений бюджет. Недороге оформлення має хорошу водостійкість і максимально просте в установці. За ним легко доглядати, та при цьому з покриттям слід поводитися дуже дбайливо, адже воно не відрізняється високим рівнем міцності:

  • подряпини виникають при контакті зі сторонніми речами;
  • удар важким предметом може привести до пошкоджень;
  • сусідство з обігрівальними приладами виливається в оплавлення елементів.

На підставі вищезгаданого, можна зробити висновок, що пластикові 3Д панелі, безумовно, можна купувати для квартири, але не потрібно забувати про їх функціональні особливості і характеристики.

Позитивні та негативні якості матеріалу

Головна перевага тривимірних панелей – їх візуальні характеристики, які дозволяють суттєво змінити інтер’єр. Якщо вони зацікавили вас виключно в якості декоративного елемента, чому б не розглянути ідею з панно, адже не обов’язково обшивати панелями всі стіни. Іноді достатньо зробити акцент.

3Д панелі, в більшості своїй, досить довговічні і дуже прості в догляді. Найчастіше їх потрібно лише протерти вологою ганчіркою, а особливо забруднені ділянки можна промити мильною водою, що особливо актуально для кухні. Тривимірні елементи відмінно прикрашають житлові та нежитлові кімнати, а також створюють додаткову звукоізоляцію. З цією метою їх часто установлюють біля ліжка.

Щоб побачити повну картину, слід оцінити також існуючі недоліки, головним серед яких вважаються труднощі вибору. Фактично, під час покупки необхідно проаналізувати не тільки характеристики матеріалу, але і врахувати особливості приміщення, в якому буде здійснено монтаж:

  • параметри;
  • функціональне призначення;
  • освітлення.

Будь-яка помилка може призвести до плачевних результатів, але послуги дизайнера від компанії Капітель виключать небажані ризики. Самостійний ремонт, звичайно, буде мати деякі переваги, але навіть найменший прорахунок або випадкове пошкодження панелі призведе до необхідності заміни всієї конструкції. Тож не дивно, що власники квартир нерідко вдаються до допомоги підрядника. Компанія Капітель – швидко і якісно відремонтує житло, позбавивши вас від зайвих витрат і турбот.

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання