Шукав компанію яка працює офіційно, а не якихось «лабухів». Хлопці швидко реагують і беруть до уваги всі побажання. Сподобалось, що завжди контактні керівники, можна в будь-який момент зв’язатись.
Сергій Іванович
Побачила як роблять ремонт у знайомих. Хлопці справлялись дуже швидко, за собою прибирали, не залишали бруду. Тому вирішила співпрацювати з ними.
Сітлана Кузьмич
Замовив цією весною ремонт під ключ. Залишився задоволений – хороші майстри. Виконроб постійно був на об’єкті і слідкував за якістю роботи. Найбільше сподобалась кваліфікована консультація Андрія.
Тарас Мокрий
Нашла компанию в интернете, после консультации менеджеров и мастеров на объекте в выборе фирмы не сомневалась. Хотя ремонт делали без дизайн-проекта, но благодаря советам специалистов все получилось оригинально и со вкусом, так как я и хотела. Очень удобно потому что все заботы по доставке и закупке материалов ребята берут на себя. Спасибо, буду советовать друзьям.
Елена Ефименко
Переробляли за попередніми майстрами. Працювали злагоджено, дуже акуратно ” Як мурахи”. Проблем жодних не виникало. Матеріали як і обіцяли дешевші ніж у магазині. Дивлюсь на ремонти знайомих і розумію в чім різниця
Надія Покровська
Привабило що компанія надає повний спектр послуг. Моя участь мінімальна по дрібницях не турбували. Є всі спеціалісти, є вся техніка працюють дуже злагоджено. Андрій, мій виконроб, молодець!
Олег
Ортодонтологічна клініка Villa Louisa висловлює подяку компанії “Капітель” за активну участь в реалізації нашого проекту у м. Львів. Ця компанія в 2014 році здійснювала комплексний ремонт в нашому приміщенні. Всі роботи були виконані на високому рівні , у відповідності до європейських стандартів та у встановлений термін. Особливу увагу компанія приділяла контролю якості , ефективному управлінні в ході виконання робіт . Також окремо слід відзначити чистоту і порядок на об’єкті , чому приділялася особлива увага.
Стоматологічна клініка запрошує завітати та пересвідчитись на власному досвіді у якості виконаних робіт
Villa Louisa
Компанія Капітель проводила капітальний ремонт у магазинах брендового жіночого одягу за адресами ТВК Піденний і на вул Ів. Франка. Ми задоволені підходом до роботи і результатом. Спеціалісти продумали усе до дрібниць, допомогли ефективно використати простір і надати інтер’єру стильного та вишуканого вигляду, що підкреслює нашу особливість.
Chantal