Львів, вул. Івана Пулюя, 40, Україна
c ПН до ПТ з 9.00 до 19.00

Від чого залежить ціна на заливку стяжки?

З ростом вимог до якості будівництва в цілому, пропорційно ростуть вимоги до організації підлогового покриття. Зараз вже рідко зустрінеш фінішне покриття (лінолеум, паркет або плитку) укладене безпосередньо на перекриття.

Заливка бетонної стяжки – популярна ремонтно-будівельна послуга. Правильно зроблена підлогова стяжка і основу зміцнить, і покриття утеплить, і приховає під собою будівельні комунікації. Від чого ж залежить ціна стяжки на підлогу, як вона формується і як переконатись, що проведена оплата відповідає отриманій якості? Давайте розбиратись.

Різні стяжки = різні ціни

Залежно від функцій майбутньої бетонної стяжки, її устрій потребує застосування різних матеріалів і різного їх кількості. Це безпосередньо позначається на вартості стяжки. Крім того ціна на заливку стяжки залежить і від кількості різних будівельних операцій, а також рівня їх складності.

Заливні бетонні стяжки, хоч і прийнято в побуті називати одним словом «цементні», розподіляються за складом матеріалів на:

  • цементно-пісочні;
  • керамзитобетонні;
  • цементно-щебеневі.

Ціна на стяжку для підлоги залежить і від виду її монтажу:

1. Мокра стяжка. Застосовується в приміщеннях з підвищеною вологістю: у ванних, на перших поверхах будівель, в гаражах, підвалах, складах та інших подібних приміщеннях. Влаштування мокрої стяжки часто вимагає застосування подвійної гідроізоляції знизу і зверху бетонного шару. Це, так звана, в’язана стяжка.

Крім того, часто необхідно попередньо укласти під стяжку утеплювач. Якщо стяжка має велику площу (наприклад, на складі), то доцільно провести додаткове армування (загальне, або локально в місцях передбачуваного великого навантаження). Все це позначається на загальній вартості заливний стяжки.

2. Суха стяжка. Застосовується в приміщеннях з невисоким рівнем вологості, на верхніх поверхах будівель. Для її устрою знадобиться спорудити каркас, який заповнюється керамзитом, або дрібним щебенем, комбінованим з сухою цементно-піщаної сумішшю. Отримана основа закривається листами вологостійкого гіпсокартону.

3. Напівсуха стяжка. Даний вид стяжки містить в собі добавки фіброволокна. Це забезпечує більш швидке висихання і легкість конструкції в цілому (знижується навантаження на перекриття).
Ціна напівсухої стяжки вище, як в оцінці вартості матеріалів, так і в роботі. Даний вид стяжки вимагає застосування спеціального устаткування і певних професійних навичок. Крім того стяжку необхідно затирати і вирівнювати після висихання.

У деяких випадках, полегшена конструкція стяжки є необхідною. Не варто вимагати від будівельників порушення норм навантаження на перекриття. Це може призвести до незворотних наслідків.

Різниця стяжок в товщині, кількості застосованих маяків, утеплювачів, гідроізоляцій, додаткових пластифікаторів (для різних температурних режимів) і способу фінішної обробки (з затіркою, або без затирання, з додатковим поливанням при висиханні, або без нього) також позначається на їх остаточній вартості.

При формуванні ціни на стяжку враховується також ступінь нерівності перекриття, рівень перепаду висот, необхідність створення ухилів, примикання стяжки до інших поверхонь, сезонність проведення роботи. Враховується також складність транспортування і розвантаження матеріалів. Впливає на ціну і необхідність попередніх демонтажних робіт. Зрозуміло, що при ускладненні роботи ціна 1 м2 готової стяжки зростає.

Для отримання докладної консультації та оцінці вартості заливки стяжки на підлогу в вашому приміщенні звертайтеся до наших фахівців. Компанія «Капітель» проводить комплексні роботи по заливці стяжок, починаючи від формування будівельної кошторису, закупівлі та доставки матеріалів і закінчуючи укладанням підлогового покриття на готову стяжку.

Як перевірити якість стяжки?

Перш за все, рекомендуємо дивитись за якістю застосованих матеріалів (цемент, наприклад, використовується не нижче марки М150) і дотриманням технології заливки. Зверніть увагу на товщину рекомендованого шару стяжки для різних її видів та час висихання стяжки. Важливо пам’ятати, що перші 10 днів після заливки стяжку необхідно зволожувати 2-3 рази на день. Якщо терміни дозволяють, то не зайвим буде накрити стяжку поліетиленовою плівкою і залишити, до повного висихання, протягом 2-х тижнів.

Готову до експлуатації стяжку перевіряють шляхом додаткових навантажень. Пострибайте в різних місцях стяжки – тріщин і відколів бути не повинно!

Якщо стяжка кришитися, це ознака того, що на матеріалах економили, дали мало цементу, або він низької якості. Ну а якщо стяжка тріснула, не соромтесь вимагати її демонтажу і переробки. Само собою, за рахунок недбалих будівельників.

Компанія «Капітель» надає замовникам гарантії на всі види будівельних робіт, в тому числі і на заливні бетонні стяжки. Наші ціни і якість вас приємно здивують.

Ремонт якого приміщення Вас цікавить?
0%

Марія

Менеджер по продажам