Тепла підлога для будинку і квартири - Kapitel

Тепла підлога для будинку і квартири

Тепла підлога для будинку і квартири

Як відомо, санки готують влітку, тож цілком раціонально буде задуматися про облаштування теплої підлоги саме в цей жаркий період. Тепла підлога – найкраща альтернатива і відмінне доповнення до радіаторного опалення. Вона істотно знижує витрати і, разом з тим, робить перебування людини в приміщенні максимально комфортним.

Опалювальні системи пропонують масу рішень для квартири і приватного будинку. Звісно, кожна з них має переваги та недоліки. Які ж теплі підлоги користуються попитом, і чим вони відрізняються?

Тепла підлога – популярні системи обігріву

Системи опалення відрізняються одна від одної матеріалом виготовлення й особливостями виконання. Проте, принцип їх роботи аналогічний. За допомогою нагрівального елементу температура повітря підвищується в нижній частині кімнати і розподіляється по всій площі підлоги. Тепле повітря, плавно піднімаючись вгору, добре обігріває все приміщення. Тепла підлога будь-якого виду прекрасно впорається з цим завданням. Її вибір безпосередньо залежить від чинників, до яких відносяться:

  • особливості й характеристики кімнати;
  • вид існуючого опалення;
  • можливість реалізації тих чи інших робіт.

Користуються популярністю кілька видів теплої підлоги:

  • термомати;
  • ІЧ-підлога;
  • водяна;
  • кабельна.

Плівкова інфрачервона підлога

Елементи обігрівальної системи роблять у вигляді матів або нагрівальних кабелів. Вони працюють від електрики завдяки наявності терморегулятора. Особливість ІЧ-підлоги полягає в тому, що вона нагріває не повітря, а об’єкти. При цьому її часто використовують, як для основного обігріву офісу, будинку або промислового об’єкта, так і в якості додаткового опалення.

ІЧ-підлога гранично проста, якщо робити оцінку особливостей її монтажу. Плівкою потрібно покрити близько 75% поверхні основи. При цьому виконавцю зовсім не обов’язково робити стяжку, хоча вирівнювання поверхні буде не зайвим.

Сучасна інфрачервона підлога дуже універсальна, її можна укладати практично під будь-яке покриття – лінолеум, паркет, ковролін тощо. Проте, її не можна покласти під керамічну плитку. У зв’язку з цим використання технології дещо обмежене. З іншого боку, плівку можна зафіксувати навіть на вертикальній і похилій поверхні. Вона відрізняється високим рівнем стійкості до механічних пошкоджень.

Нагрівальні мати

Фактично, це та ж тепла електрична підлога, але зроблена з використанням більш тонкого кабелю. Провід фіксують до сітки. В процесі монтажу, клей і стяжка, без проблем проникають крізь неї, забезпечуючи високу якість укладання.

Встановлені термомати практично не збільшують висоту підлоги. Їх кладуть в готову стяжку з піску та цементу. Необхідність робити додаткову заливку – відсутня. У підсумку весь процес монтажу займає досить невелику кількість вільного часу.

Кабельна і водяна підлога

Кабельна підлога вважається класикою серед подібних систем обігріву. Візуально конструкція складається з нагрівальних секцій конкретного розміру. Вона вдосконалюється час від часу, адже прогрес не стоїть на місці. Колись споживач міг придбати одножильну теплу підлога, тепер же стали доступні двожильні варіації з фольгованим екраном, який відбиває випромінювання. Їй часто віддають перевагу жителі багатоповерхівок.

У приватних будинках зустрічається переважно водяна тепла підлога. Її категорично заборонено встановлювати в старих квартирах, адже монтаж системи негативно відбивається на обігріві житлоплощі сусідів. Однак, установка водяної підлоги може бути дозволена в новобудові. У такому випадку її підключення здійснюється при використанні теплообмінного стояка. Монтаж системи вкрай вигідний для споживача, адже передбачає значну економію електроенергії, а також виключає наявність шкідливого випромінювання.

Зваживши всі за і проти, власник квартири обов’язково підбере для себе теплу підлогу, яка буде максимально відповідати його потребам. При цьому, у нього не виникнуть проблеми з установкою конструкції, адже рішення цього питання візьмуть на себе фахівці компанії Капітель. Ми швидко та якісно зробимо ремонт в оселі не залежно від його рівня складності. Наш клієнт залишиться задоволений результатом. Якісний сервіс і ефектне втілення ідей не зможуть залишити вас байдужим.

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання