Світильники для натяжної стелі - Kapitel

Світильники для натяжної стелі

Світильники для натяжної стелі

Як вибрати світильник? Щоб правильно підібрати систему та освітлювальні прилади для натяжної стелі, потрібно бути, як мінімум, дизайнером. Інакше зовні просте завдання може створити величезну кількість труднощів.

Яку вибрати люстру? А як підібрати лампочки? Може замовити загадкове «зоряне небо»? Відповіді на ці питання потрібно шукати на етапі розробки проекту, тоді не просто зробите зручне і красиве освітлення, але й захистите себе від появи неприємних сюрпризів. Скориставшись послугами фахівця від компанії Капітель, ви отримаєте впевненість в тому, що в процесі пошуку ідеального варіанту будуть враховані всі особливості та нюанси приміщення.

Які види світильників підійдуть для натяжної стелі

Чому так важливо зробити правильний вибір? Помилка загрожує неприємними наслідками, адже замінити елемент на тканинному полотні зовсім не просто. Величезною популярністю виправдано користуються світильники 3 наступних різновидів:

  • підвіси;
  • накладні;
  • точкові.

Підвіси виготовляються у вигляді невеликих акуратних моделей і величезних люстр. Перші дуже зручні для зонування й можуть бути використані в якості підсвічування для робочого столу, ігрової зони або дзеркала. Об’ємні люстри розміщують в дитячих і приміщеннях загального користування, фіксуючи гаками або іншими кріпленнями.

Накладні моделі відрізняються не тільки розміром, але й оформленням, кількістю ламп і багатьма іншими особливостями. Вони прикріплюються до каркаса, розташованого під полотном. Застосовуються для будь-якого виду освітлення. Вироби розташовані поруч з поверхнею або ж прилягають до неї, отже, не повинні перегрівати стелю.

Точкові світильники розраховані на 1 слабку лампу. Це можуть бути також маленькі прилади зі світлодіодами. Залежно від моделі та бажання клієнта, їх корпус вбудовують в стелю або ж роблять злегка випираючим з площини. В останньому випадку створюється кращий тепловідвід.

Для натяжної стелі ви можете придбати звичну люстру або світлодіодний світильник з вбудованим модулем. Його вважають більш економічним і надійним. Варіанти дизайнерських рішень LED-моделей не менш інтригуючі і різноманітні. Головне, щоб вироби мали досконале відведення тепла і були захищені від перегрівання.

Натяжні стелі: лампи для світильників

На натяжній конструкції можна розмістити найрізноманітніші електроприлади, але потрібно бути гранично акуратним з вибором ламп, адже перегріте полотно доведеться міняти. Так, лампи розжарювання потужністю до 60 Вт використовують лише в підвісі. При цьому відстань між стелею і джерелом світла має становити не менше 20 см. Для визначення точних показників потрібно звернутися до фахівця.

У підвісні/накладні/вбудовані світильники також встановлюють галогенні лампи потужністю до 35 Вт. Вам точно не підійдуть моделі з дзеркальним відбивачем, тому що вони сприяють формуванню ореолу. Елементи з алюмінієвим відбивачем, які не виявляють приховані комунікації, куди більш доречні на стелі. Світильники невеликої потужності повинні бути розміщені в достатній кількості, щоб створити якісне освітлення.

Енергозберігаючі лампи, через вміст шкідливих речовин, не часто встановлюються в житлових приміщеннях. Однак, вони слабо нагріваються, хоча однозначно підійдуть не до кожного плафону через свій розмір. LED-вироби – їх гідна заміна. Невеликі лампочки різної потужності легко підібрати для будь-якої кімнати.

Як правильно розмістити світильники

Під час монтажу світильників різних моделей важливо врахувати необхідні відступи:

  • від краю стіни;
  • від швів;
  • від сусідніх джерел світла

Проміжок залежить від обраної моделі. Також може знадобитися установка тепловідведення і монтаж теплоізоляції.

У класичному інтер’єрі доречна симетрична схема розміщення освітлювальних приладів. Тут знадобиться велика люстра і, дуже важливі пропорції. В сучасному оформленні віддають перевагу асиметрії з розташуванням бра і підвісів в різних частинах кімнати так, щоб вони не заважали високим людям і дітям. Важливо врахувати будь-яку деталь, наприклад, розташування меблів, адже вони іноді перекривають світлові промені. Добре зважте всі «за» і «проти» перш, ніж віддати перевагу, тим або іншим моделям ламп і світильників, а фахівці компанії Капітель зроблять монтаж проводки, установку стелі і електросвітильників з урахуванням ваших побажань і потреб.

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання