стиль інтер'єру авангард львів

Стилі інтер’єру: авангард

Сучасний світ дизайну представляє стилі в інтер’єрі досить широко. Така різноманітність не може не радувати, проте, іноді ускладнює власникам житла прийняття рішення. Більшість з них хотіли б, щоб їх квартира стала неповторною й найзатишнішою, тому оригінальний авангард є лідером, здатним задовольнити бажані запити. Цей стиль подібний до революції, ідеям якої підвладно кардинально змінити простір. Свобода, творчість у всьому – ось основні напрями цього бунтарського духу. Його суть – постійне новаторство, яке з часом змінюється, вносячи нові моменти.

Стиль авангард – повна протилежність класичному напрямку. Він незамінний для людей, які відрізняються нестандартним мисленням та оригінальним творчим смаком. Основний упор тут робиться на поєднанні яскравих фарб, які багатьом здалися б несумісними. Але саме цей органічний союз дозволить створити незабутнє враження. Тут немає дрібниць, кожна частина має бути ретельно продумана, інакше загальна картина може стати вульгарною. Квартира, оформлена в цьому стилі має ще один козир – незвичайна форма меблів і аксесуарів. Усі класичні гарнітури будуть для цієї обстановки абсолютно недоречними.

Авангард в деталях

Наше життя розвивається досить нестримно, часто деякі напрямки дизайну іноді перекликаються і навіть стають основою один одного. Чого категорично не скажеш про цей художньо-архітектурний образ. Давайте детальніше розглянемо як виглядатиме житло, оформлене саме так:

  • Поєднання форм. Характерна риса стилю – простота обробних матеріалів, що дозволяє істотно економити на витратах. Проте усе це компенсується деталями різноманітних форм: круги, квадрати, смуги різних напрямів. Без них неможливо утілити необхідну атмосферу, а головним секретом естетики буде їх доречна гармонія.
  • Колірне питання. Один з принципів авангарду – максималізм кольору. Основою стане світлий відтінок, а доповнять її декілька яскравих акцентів, створюючих характерну барвисту різноманітність. Необхідно не бояться проявляти сміливість у виборі і поєднанні кольорів, тоді вийде добитися природності.
  • Обробка. Шпалери в такому ремонті використовуються рідко, хіба що однотонні або новомодні металізовані. Взагалі, вибір матеріалів тут досить демократичний, дозволяє використання недорогих матеріалів. Велика частина приміщення забарвлюється, тому можливо відчути себе художником.
  • Освітлення. Цій деталі приділяється багато уваги, оскільки саме багато світла дозволяє повністю розкрити усю палітру такого інтер’єру. Важливо, щоб освітлювальні прилади були не громіздкими, а мали цікаву легку геометрію дизайну.

Особливості і професійний підхід

Будь-який інтер’єр, в якому оформлена квартира, має свої характерні особливості, по яких відразу можна визначити його приналежність до певного напрямку. Авангардний відрізняється від інших грою простору та об’єму. Нестандартне планування, виділення зон за рахунок кольору і світла – усе це робить його оригінальним і неповторним. Навіть повітря, що витає в приміщенні, є повноправною частиною дизайну. Великі вікна нестандартного планування наповнюють кожну кімнату необхідним світлом, а штучне вбудоване підсвічування спільно з дизайнерськими лампами виділять важливі акценти. Колірне оформлення стін, стелі, а також геометричні яскраві меблі стануть оригінальним завершенням.

Роблячи вибір на користь цього стилю Ви погоджуєтеся на деякий експеримент, тому що тільки після завершення ремонту і остаточного розставляння меблів, аксесуарів з’явиться можливість оцінити повну композицію. Але як відомо, хто не ризикує, той не п’є шампанського. Результати виконаної роботи зможуть приємно порадувати, особливо якщо довірити цю справу професіоналам. Компанія Капітель гарантовано впорається із стилізацією будь-якого простору в чітко обумовлені терміни. Наші досвідчені майстри не лише зроблять ремонт, але також допоможуть придбати за доступними цінами усі матеріали. З нами Ви набудете вишуканого будинку, який радуватиме своїм затишком довгі роки!

Приховати/Показати відео

Відео: Як Капітель
втілює мрії в життя!