Львів, вул. Івана Пулюя, 40, Україна
c ПН до ПТ з 9.00 до 19.00

Стеля в новобудові

Якщо ви придбали квартиру в новобудові, вам в 99% випадках доведеться проводити ремонтні роботи. І нехай тільки косметичний ремонт, та все ж час і сили на нього доведеться витратити. Особливо гостро в новобудові стоїть питання ремонту стелі, адже кожна нова будівля буде усідати протягом наступних пари-трійки років, і це в першу чергу позначиться на плитах.

Яку стелю краще робити в новобудові

Можна просто побілити, а потім пофарбувати. Такий варіант найбільш дешевий, як в плані робіт, так і в плані купівлі необхідних матеріалів.

Можна створити гіпсокартонну конструкцію, з каркасом «плаваючого» типу, на якій не з’являться тріщини, адже основа такої стелі не кріпиться до стіни.

Ще один варіант – натяжна стеля, яка являє собою найбільш еластичну конструкцію, що взагалі не боїться ніякого усідання.

Одне з модних рішень – пластикові або МДФ-панелі, які також не чутливі до геометричних змін в будинку.

Всі варіанти, що перераховані вище, мають свої переваги й недоліки. Тому, давайте більш детально розглянемо їх, щоб ви могли підібрати для себе найбільш оптимальний варіант.

Побілка з фарбуванням

Такий варіант стелі в новобудові можна вважати найекономнішим і найшвидшим. Головна перевага рішення – зручність нанесення матеріалу, можливість оперативно, при необхідності, відновити первісний вигляд покриття. Проте, такий варіант має і недоліки.

Наприклад, покриття буде виглядати досить гарним, але виключно на ідеально рівних поверхнях. Якщо на плиті буде хоч один невеликий перехід, то його доведеться усувати, а це «потягне» за собою масу додаткових грошових і часових витрат. Плюс до всього, вирівнювання – «брудний» процес.

Гіпсокартонна конструкція

Це рішення має більше позитивних сторін, ніж негативних. З гіпсокартонних листів можна створити конструкцію практично будь-якої форми, так як гіпсові листи можна різати, згинати, створювати з них різноманітні фігури.

При спорудженні такої стелі між плитами (балками чи іншою поверхнею) і основною конструкцією створюється простір, в якому можна прокласти комунікаційні лінії, а в сам гіпсокартон вмонтувати освітлювальні прилади. Недоліки у варіанту теж присутні.

Перш за все, це ціна. Шикарна стеля з ГКЛ буде коштувати досить дорого. Особливо, якщо монтувати її своїми руками. В першу чергу, це стосується вартості листових матеріалів. Другий мінус – стіни ще опустяться приблизно на 10-15 см., і це при облаштуванні найпростішої дворівневої конструкції.

Ще один мінус – тривалість робіт. На облаштування гіпсокартонної конструкції вам доведеться витратити кілька тижнів і потрібно буде обов’язково скористатися послугами помічника. Плюс до всього – вам не уникнути маси сміття й бруду.

Натяжні стелі

Таке рішення для ремонту стелі в новобудові найбільш просте. Вам не доведеться нічого робити – конструкція буде зібрана монтажниками за пару годин. У такого варіанту є маса плюсів. Наприклад, можна вбудувати освітлювальні прилади по периметру стелі, вибрати будь-який колір конструкції, застосувати різні фактури. Причому за вартістю така стеля обійдеться вам в таку ж суму, як і монтаж гіпсокартонної конструкції.

З мінусів варто виділити зниження рівня стін мінімум на 5 см. і досить невисоку стійкість плівки стелі до різних механічних впливів. Так, її ні в якому разі не можна буде торкатися гострими предметами, бо порветься вона «на раз».

Панелі

Сьогодні такий варіант оформлення стелі вважається самим неординарним. Якщо подумати, то панелі не бояться усадки будівлі, плюс – через особливості конструкції в міжстельовому просторі можна прокласти комунікації. Ринок пропонує масу варіацій панелей і, ви точно підберете ті, що стануть ідеальним рішенням для вашого будинку.

Проте, відразу після установки такої стелі ви можете розчаруватися. А все тому, що разом панелі утворюють особливий малюнок, який може сподобається не кожному, а вибір геометрії плиток не такий великий, як хотілося б. Більш того, конструкція має характерні недоліки, властиві всім підвісним стелям.

Як зробити стелю в новій квартирі

Ціна матеріалів, а також їх позитивні сторони – це лише 50% від кінцевого результату ремонту. Ще один важливий фактор – майстерність ремонтної бригади, що буде виконувати всі монтажні роботи.

Більш того, для виконання робіт знадобляться спеціальні інструменти, а також достатня кількість фахівців, та найголовніше в цій справі – професіоналізм. У наших експертів вистачає досвіду, так як ми провели подібні роботи на сотнях об’єктів.

Більш того, ми знаємо, де придбати той чи інший матеріал за нижчою ціною, а також готові провести роботи по монтажу стелі будь-якої складності. Проте, найбільшою популярністю серед наших послуг користується монтаж «під ключ», адже він відрізняється оперативністю й невеликою вартістю.

Ремонт якого приміщення Вас цікавить?
0%

Марія

Менеджер по продажам