Стеля на лоджії: варіанти оформлення - Kapitel

Стеля на лоджії: варіанти оформлення

Стеля на лоджії: варіанти оформлення

Якою має бути стеля на лоджії? Існує безліч різноманітних варіантів обробки, що має різні характеристики, з чим пов’язані особливості та правила її застосування. Їх порушувати не бажано. Оформлення повинно мати приємний вигляд і добре поєднуватися з підлогою, а також зі стінами, щоб готова картинка вийшла справді досконалою. Разом з тим краще віддавати перевагу легким матеріалам, які не зіпсуються від температурних коливань.

Мабуть, найкраще задовольнити існуючі запити здатна саме штукатурка:

  • акрилова;
  • водоемульсійна;
  • гіпсова.

Її можна використовувати у засклених та у відкритих приміщеннях. Недорогий матеріал застосовується для створення унікальних дизайнів – складних фігурних форм та звичної однотонної стелі. Це бюджетний варіант, та покриття потребує регулярного оновлення.

Не менш часто для оформлення балкона купують гіпсокартон, проте він абсолютно не підходить для вологих приміщень, у такому випадку лоджія має бути засклена. Обшивка не передбачає додаткової підготовки поверхні, разом з тим, після монтажу гіпсокартон можна декорувати за власним смаком, використовуючи фарбу, шпалери або, наприклад, декоративну штукатурку. Матеріал коштує недорого і добре ховає комунікації.

Дерево, пластик та метал

Шанувальники еко-стилю віддадуть перевагу стелі з вагонки. Правильно оброблений матеріал надасть балкону не просто лаконічний та акуратний зовнішній вигляд, він утеплить приміщення й створить необхідну звукоізоляцію. Екологічний матеріал не виділяє шкідливі речовини. Він досить простий у монтажі та довговічний. Якщо говорити про мінуси покриття, варто відзначити його схильність до займання та погану реакцію на високу вологість. Втім, спеціальне просочення здатне дещо покращити ситуацію та створити захист від цвілі й шкідників.

Панелі з пластику мають діаметрально протилежні якості. Вони дешевші, не гниють і нормально реагують на підвищення вологості. На жаль, матеріал вигоряє під сонячним промінням і може спалахнути. У подібній ситуації він виділятиме токсичні речовини. Пластик зовсім не підходить для відкритого балкона, і він деформується за низьких температур. Проте панелі успішно експлуатуються на закритих лоджіях. Вони ідеально вирівнюють поверхню та не навантажують перекриття.

Якщо потрібний матеріал, який не боїться високої вологості та низьких температур, а також несприйнятливий до впливу мікроорганізмів, слід вибрати обробку металом. Вона приховає всі комунікативні елементи і не лякатиме потенційною можливістю самозаймання. Її не дуже складно встановлювати та легко очищати, проте ціна на метал зовсім не демократична.

Натяжна стеля – чудова альтернатива. Вологостійкі полотна добре реагують на перепади температур. Вони формують ідеально рівне покриття, яке встановлюють на будь-якій потрібній висоті, ховаючи абсолютно неестетичні елементи – труби, дроти та інше. Матеріал не належить до списку найдоступніших, але він дуже різноманітний. Велика кількість малюнків і фактур приваблює споживачів, та їм не під силу встановити натяжну стелю самостійно. У цій справі потрібен досвід і наявність спеціального інструментарію.

В компанії Капітель працюють майстри. Вони легко зроблять стелю на лоджії з будь-якого матеріалу, який сподобається замовнику. Спеціалісти дадуть цінні поради та допоможуть з вибором оптимального оформлення серед величезної різноманітності варіантів. Ремонт буде зроблено в чітко обумовлені часові рамки. Власник житла отримає чисту та охайну квартиру, в якій підрядник наведе лад і навіть позбавить від сміття.

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання