Штучний камінь на кухні

Штучний камінь на кухні

Бажаєте зробити на кухні гранітну стільницю, а може бути вирішили поставити барну стійку, наприклад, з мармуру? Або зробити ефектний фартух із золотими прожилками? Немає нічого неможливого!

Ідея використання каменю для оздоблення – аж ніяк не нова. Це один з найкрасивіших, хоча і досить дорогих матеріалів. Прикрасити ним інтер’єр раніше могли лише заможні громадяни, але з часом з’явилася гідна альтернатива у вигляді штучного каменю. Чи можна вважати таку заміну рівнозначною?

Що являє собою штучний камінь

Матеріал роблять з кам’яної крихти з наповнювачами різного виду і поліефірними смолами. Такий різновид називають агломератом. У керамограниті ж містяться мінеральні добавки та глина. Штучний камінь роблять навіть з кольорового бетону. Всі ці матеріали успішно використовуються для виготовлення меблів чи обробки кухонного обладнання у вигляді мийок, стільниць і раковин. Каменем прикрашають навіть стіни та підлогу.

За допомогою наповнювачів різного походження фахівці роблять матеріал, який імітує візерунок натурального каменю. Крім того, на виріб можна нанести бажаний малюнок. Новітні методики обробки дозволяють надати каменю будь-якої форми. Завдяки їм з’являються красиві мийки і раковини, які гармонійно компонуються з робочим столом. Елементи створюють єдине ціле, що дуже важливо для будь-якого обладнання, якщо те постійно контактує з водою.

Переваги й недоліки штучного матеріалу

Камінь штучного походження має високий рівень міцності й довговічності. Щоб його якось зіпсувати або подряпати, потрібно застосувати чимало зусиль. Штучний камінь є справжньою знахідкою для кухні. Він дуже різноманітний і легко поєднується з будь-якими матеріалами, зустрічається в інтер’єрах різного стилю. Догляд за кам’яними виробами не представляє складності. З поверхонь легко видаляються:

  • бруд;
  • плями органічного походження;
  • кіптява.

Це неоціненні якості для кухонних стільниць.

З каменю можна замовити предмети будь-якої конфігурації. Широка палітра кольорів, наявність декількох варіантів фактур – відкривають широкі можливості у сфері декорування. Штучний камінь має різну поверхню. Вона може бути дзеркальною або шорсткою й нерівною.

Матеріал має також деякі недоліки. Вони незначні. Самий явний серед них – штучність, яка буде недоречна в екостилі. Для такого каменю не характерна унікальність, яку ми бачимо в текстурі дерева чи природного каменю. Це сучасний матеріал. Він не відрізняється ексклюзивністю, та може бути використаний в класичному інтер’єрі.

Бажаєте оновити оформлення кухні? Скористайтеся можливостями професійної команди компанії Капітель. Ми розробимо для вас дизайн за індивідуальним замовленням в будь-якому стилі, підберемо декор і допоможемо з реалізацією проекту – швидко, якісно та доступно.

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання