Демонтажні роботи - важливі правила від Капітель

Що таке демонтажні роботи?

Що таке демонтажні роботи?

Про сучасні технології та появу нових матеріалів в будівельній сфері можливо почути багато розмов. Вони викликають певну цікавість та бажання дізнатися більше подробиць про те чи інше впровадження в цілях використання його у власних планах. Роблячи ремонт в квартирі чи будинку, власники в основному замислюються про якість нового оздоблення та матеріалів, але не надають потрібної уваги тому, як будуть проведені демонтажні роботи. Саме вони є фундаментом наступної краси та довголіття нового інтер’єру. Демонтаж – це важливий складний процес, що виконується з розумним підходом, потребуючим знання визначених норм та правил.

На етапі будівництва при зведенні стін будь-якого будинку використовується технологія, яка гарантує експлуатаційну якість. Тому демонтаж повинен також проводитись з урахуванням цієї схеми. З даної причини таку роботу слід виконувати висококваліфікованим фахівцям, бо тільки вони з ювелірною точністю підготують об’єкт до наступних дій. Сучасні майстри виконують демонтажні роботи алмазною різкою. Це новий метод для нешкідливого і точного прорізання отворів різної складності у стінах, обробки труб, корекції фундаменту і тому подібних операцій. Даний демонтаж дозволяє підібратися до трудно доступних місць та отримати рівний, чіткий зріз, що не потребує додаткової шліфовки.

Демонтаж стін

Стіни можуть бути капітальними або просто виконувати функцію розділення приміщення на окремі кімнати. Перші, особливо в багатоповерхових будинках, беруть на себе основне навантаження всієї конструкції. Тому вони не можуть бути повністю демонтовані, дозволяється лише робити в них отвори чи арки, що об’єднують жилий простір. Час і метод реконструкції залежить від матеріалу, що використовувався для їх зведення. Також її виконують різними способами, які впливають на термін виконання роботи та витрачені ресурси. Але такий демонтаж повинен бути узгодженим з відповідними інстанціями, а стіна укріплена колонами або рамами для уникнення ризику руйнування споруди.

Проводять демонтажні роботи відповідно до норм безпеки і технології декількома етапами. Вони мають певну послідовність та включають в себе:

 • складання проекту перепланування;
 • узгодження його та отримання дозволу для початку дій;
 • підготовка шляхом переносу інженерних комунікацій та розвантаження від підтримуючих елементів;
 • демонтаж за допомогою алмазної різки;
 • ручне розбирання демонтованих частин;
 • прибирання будівельного сміття та його утилізація.

Демонтаж підлог

Даний процес відбувається відповідно до технології та особливостей укладання покриття для підлоги. Це відповідальна робота, її слід проводити ретельно, не пошкоджуючи основу. Якщо виникнуть дефекти, то наступне укладання нової підлоги неможливо буде якісно зробити. При капітальній заміні підлоги спочатку роблять стягування – основу для покриття, яка являється проміжком між ним та бетонними плитами. Вона забезпечує рівність поверхні, від її складу залежить міцність, навантаження підлоги та її властивості в подальшому. Не допустиме заливання нового шару стягування на старий, бо це приведе до перевищення ваги і підлога буде неякісною. За кількістю шарів вона може бути:

 1. монолітна
 2. композитна

Існує багато причин за якими слід зробити демонтаж підлог. Основними, що неодмінно викликають дефекти покриття, є наступні:

 • довгий термін служби;
 • неправильне дотримання вологості та режиму температури;
 • механічні пошкодження різної складності;
 • ураження поверхні грибковими спорами або паразитами;
 • насичена експлуатація.

Звертайтеся до професіоналів

Компанія Капітель вже майже десятиріччя займається будівельною справою і виконує демонтажні роботи різної складності. Наші висококваліфіковані фахівці мають великий досвід та володіють всіма тонкощами. Вони ретельно та якісно виконують свої обов’язки, відповідаючи за це своєю репутацією. Використання дорогих якісних матеріалів та сучасних методів ремонту підвищує рівень виконаних робіт, залишаючи клієнтів задоволеними. Тому Ви можете довірити нам реконструкцію будь-якого куточка своєї оселі та без сумніву залишити клопіт щодо їх відновлення нашим професійним майстрам.

Всі замовлення виконуємо в попередньо обумовлений строк, враховуючи потреби клієнта. У нас можливо замовити демонтаж:

 • перегородок
 • стягування
 • штукатурки
 • дверних та балконних блоків
 • отворів різної форми у стінах

Якщо бажаєте згадувати свій ремонт з усмішкою та вдячністю, тоді Вам саме до нас!

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання