Роботи з підлогою

По підлозі ми ходимо кожного дня. Саме на підлогу йде найбільше фізичне на вантаження. Тому дуже важливо робити підлогу якісно та надійно на довгі роки. Використання сучасних технологій, якісних інструментів та досвід професійних майстрів команди «Капітель» дозволяють робити дійсно хорошу підлогу. Ми проводимо увесь спектр робіт починаючи з монтажу «чорнової підлоги» та завершуючи укладанням ковроліну чи лінолеуму.

Укладання паркету Львів

Паркет – один з найкрасивіших елементів підлоги. Вартість паркету абсолютно вірно підкреслює його статусність, надійність, екологічність, натуральність, приємність. Звичайно що для наших ніг найприємнішим по дотику буде натуральне дерево. Приємний та натуральний вигляд дерева буде приємним й для ока. Саме тому люди часто обирають для підлоги паркет. Наші майстри виконують укладання паркету якісно та в обумовлені терміни.

Укладання паркетної дошки

Для тих, хто не хоче витрачатись на дорогий паркет та хоче отримати красиву та комфортну підлогу за невеликі гроші ми пропонуємо укладання паркетної дошки. Паркетна дошка дешевша і простіша в укладці. По надійності, звичайно, поступається хорошому паркету, але як для бюджетного ремонту підходить ідеально. Вкладаємо паркетну дошку якісно та професійно за ринковими доступними цінами.

Укладання ламінату

Також досить цікавим для підлоги матеріалом є ламінат. На сьогоднішній день він продається в надзвичайно широкому спектрі якості та дизайну, тому підібрати його може будь-хто під любий інтер’єр. Укладання ламінату в нашій бригаді проводиться майстрами з багаторічним досвідом роботи.

Укладання плитки

Укладання плитки на підлогу проводиться з дотриманням усіх технологічних стадій. Плитка на підлозі – зручний варіант не тільки для ванної кімнати чи туалету, але й для кухні, коридору чи прихожих кімнат. Її міцність та просте прибирання спрощує життя господарям довгі роки поспіль.
Пишіть, телефонуйте або замовте дзвінок для отримання більш детальної консультації.

Наші переваги

ПРАЦЮЄМО БЕЗ АВАНСУ

МІНІМУМ
КЛОПОТУ

Підвіз матеріалу, вивіз сміття, узгодження з державними структурами

ПЕРСОНАЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР ОБ'ЄКТУ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР
ОБ’ЄКТУ

Призначається індивідуальний виконроб на кожний проект

ПРАЦЮЄМО БЕЗ АВАНСУ

ПРАЦЮЄМО
БЕЗ АВАНСУ

Ви маєте можливість розірвати договір протягом тижня після початку роботи

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

СЕРВІСНЕ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

На протязі 5 років після здачі об’єкту – дрібний ремонт безкоштовний

Інші види послуг

Приховати/Показати відео

Відео: Як Капітель
втілює мрії в життя!