Ремонт приміщення Львів. Ремонт квартири під ключ - Капітель

По підлозі ми ходимо кожного дня. Саме на неї йде найбільше фізичне навантаження. Тому дуже важливо робити підлогу якісно та надійно на довгі роки. Використання сучасних технологій, якісних інструментів та досвід професійних майстрів команди «Капітель» дозволяють робити дійсно хорошу підлогу. Ми проводимо увесь спектр робіт починаючи з монтажу «чорнової підлоги» та завершуючи укладанням ковроліну чи лінолеуму.

Укладання паркету Львів

Паркет – один з найкрасивіших елементів підлоги. Вартість паркету абсолютно вірно підкреслює його статусність, надійність, екологічність, натуральність та приємність. Природність паркетну забезпечить вам не лише чудовий зовнішній вигляд, але і якість. Саме тому люди часто обирають для підлоги саме цей матеріал. Наші майстри виконують укладання паркету якісно та в обумовлені терміни.

Укладання паркетної дошки

Для тих, хто не хоче витрачати кошти на дорогий паркет, але хоче отримати красиву та комфортну підлогу за невелику ціну, ми пропонуємо укладання паркетної дошки. Паркетна дошка дешевша і простіша в укладці. По надійності вона, звичайно, поступається хорошому паркету, але ідеально підходить для бюджетного ремонту. Наші професіонали викладають паркетну дошку якісно та професійно за доступними ринковими цінами.

Укладання ламінату

Також досить цікавим для підлоги матеріалом є ламінат. На сьогоднішній день він продається в надзвичайно широкому спектрі якості та дизайну, тому підібрати його можна під будь-який інтер’єр. Укладання ламінату в нашій бригаді проводиться майстрами з багаторічним досвідом роботи.

Укладання плитки

Укладання плитки на підлогу проводиться з дотриманням усіх технологічних стадій. Плитка на підлозі – зручний варіант не тільки для ванної кімнати та туалету, але й для кухні, коридору чи передпокої. Її міцність та просте прибирання спрощує життя господарям протягом довгих років.

Пишіть, телефонуйте або замовте дзвінок для отримання більш детальної консультації.

Ремонт житлових приміщень

Ремонт Стандарт

Від 4000 до 6000 грн/м²
Назад
Далi

Ремонт преміум-класу

Від 6000 грн/м²
Назад
Далi

Ремонт комерційних приміщень

Ремонт преміум-класу

Від 3800 грн/м²
Назад
Далi

Дизайн інтер’єрів

Стандарт (Технічні креслення)

12$/м²
Назад
Далi

Розширений (Дизайн з візуалізаціями)

від 25$/м²
Назад
Далi

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання