Львів, вул. Івана Пулюя, 40, Україна
c ПН до ПТ з 9.00 до 19.00

Дизайн інтер'єру у Львові від 10$/м2

Хочете замовити дизайн?

Попередній розрахунок вартості вашого ремонту

Замовити консультацію дизайнера

Ремонтні роботи

Ми робимо ремонтні роботи у Львові любої складності, зокрема: штукатурні, малярні, плиточні тощо. Саме тому ми можемо легко втілити будь-які ваші побажання щодо капітального, косметичного чи елітного ремонту приміщення. Наші кваліфіковані майстри швидко та якісно виконають усі необхідні внутрішні роботи.

У нас великий штат персоналу та є спеціалісти з кожної необхідної галузі (малярі, штукатури, сантехніки, плиточники, електрики тощо). Кожен з них уже багато років працює у будівельній галузі та добре знає свою справу. А за правильним виконанням етапів роботи, дотриманням сучасних технологій та термінів виконання робіт стежать професійні виконроби.

Ми знаємо що і як робити!

Ми присутні на ринку ремонтних робіт більш ніж 7 років і за цей час виконали сотні проектів. Ми добре знаємо свою справу та вміємо швидко, професійно та якісно виконувати ремонт будь-яких приміщень. Ми також добре орієнтуємось у будівельних матеріалах, тож зможемо вам підказати, яким маркам варто довіряти, які ми часто застосовуємо та впевнені у їх якості.

Команда наших спеціалістів добре знайома з усіма найсучаснішими техніками ремонтних робіт та вправно втілює їх на практиці. Таким чином замовивши в нас ремонтні роботи у Львові, можете бути впевнені в якості роботи.

Ремонтні роботи Львів

Що ви отримаєте замовивши ремонтні роботи у нас:

  • гнучкий графік – ми підлаштовуємось під ваші плани та потреби;
  • чітке дотримання термінів здачі об’єкту – ми професіонали, тож точно знаємо скільки часу потрібно на виконання кожного етапу роботи саме на вашому об’єкті;
  • допомога у виборі якісних матеріалів – ми уже давно працюємо на ринку та добре знаємо які матеріали порекомендувати клієнту, так щоб ви залишились задоволеними їх якістю та ціною;
  • команда професіоналів – для кожного різновиду ремонтних робіт у нас є професійні майстри з великим досвідом роботи;
  • дотримання сучасних технологій – ми намагаємось йти в ногу з часом, тож виконуємо усі ремонтні роботи відповідно до найсучасніших технологій;
  • детальний підрахунок кошторису – перед початком робіт ви отримуєте детальний кошторис на кожен етап робіт, які ми попередньо узгодили з вами;
  • безкоштовні консультації – перед складанням кошторису наші спеціалісти оглянуть вашу квартиру, дім, магазин чи інше приміщення та нададуть професійні рекомендації щодо ремонту.

Ми вміємо робити!

Секрет нашого успіху у поєднанні двох факторів – висококваліфікованих майстрів та чіткого контролю на кожному етапі виконання робіт. Саме так ми можемо бути впевнені, що ремонт буде виконаний якісно і ви залишитесь абсолютно задоволені результатом! Контролювати роботи на кожному етапі можете також і ви!

Ми цінуємо ваш комфорт!

Ми намагаємось організовувати процес так, щоб ремонтні роботи якомога менше вам дошкуляли. Ми підлаштовуємо графік роботи під вас та погоджуємо його з вами. На об’єкті працює достатня кількість майстрів, тож ми гарантуємо найкоротші терміни виконання робіт, зберігаючи при цьому високу якість. А після завершення ремонту ми виносимо будівельне сміття, миємо та витираємо усі поверхні так, щоб здати вам об’єкт у ідеальному стані!

 

Наші переваги

МІНІМУМ КЛОПОТУ

Підвіз матеріалу, вивіз сміття, узгодження з державними структурами

ПРАЦЮЄМО БЕЗ АВАНСУ

Ви маєте можливість розірвати договір протягом тижня після початку роботи

ПЕРСОНАЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР ОБ’ЄКТУ

Призначається індивідуальний виконроб на кожний проект

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Протягом 5 років після здачі об’єкту – дрібний ремонт безкоштовний

Довірте свій ремонт професіоналам Капітель

Інші види послуг

Ремонт якого приміщення Вас цікавить?
0%

Марія

Менеджер по продажам