Ремонтні роботи

ремонт приміщень

Ми робимо ремонтні роботи у Львові любої складності, зокрема: штукатурні, малярні, плиточні тощо. Саме тому ми можемо легко втілити будь-які ваші побажання щодо капітального, косметичного чи елітного ремонту приміщення. Наші кваліфіковані майстри швидко та якісно виконають усі необхідні внутрішні роботи.

У нас великий штат персоналу та є спеціалісти з кожної необхідної галузі (малярі, штукатури, сантехніки, плиточники, електрики тощо). Кожен з них уже багато років працює у будівельній галузі та добре знає свою справу. А за правильним виконанням етапів роботи, дотриманням сучасних технологій та термінів виконання робіт стежать професійні виконроби.

Ми знаємо що і як робити!

Ми присутні на ринку ремонтних робіт більш ніж 7 років і за цей час виконали сотні проектів. Ми добре знаємо свою справу та вміємо швидко, професійно та якісно виконувати ремонт будь-яких приміщень. Ми також добре орієнтуємось у будівельних матеріалах, тож зможемо вам підказати, яким маркам варто довіряти, які ми часто застосовуємо та впевнені у їх якості.

Команда наших спеціалістів добре знайома з усіма найсучаснішими техніками ремонтних робіт та вправно втілює їх на практиці. Таким чином замовивши в нас ремонтні роботи у Львові, можете бути впевнені в якості роботи.

Ремонтні роботи Львів

Що ви отримаєте замовивши ремонтні роботи у нас:

  • гнучкий графік – ми підлаштовуємось під ваші плани та потреби;
  • чітке дотримання термінів здачі об’єкту – ми професіонали, тож точно знаємо скільки часу потрібно на виконання кожного етапу роботи саме на вашому об’єкті;
  • допомога у виборі якісних матеріалів – ми уже давно працюємо на ринку та добре знаємо які матеріали порекомендувати клієнту, так щоб ви залишились задоволеними їх якістю та ціною;
  • команда професіоналів – для кожного різновиду ремонтних робіт у нас є професійні майстри з великим досвідом роботи;
  • дотримання сучасних технологій – ми намагаємось йти в ногу з часом, тож виконуємо усі ремонтні роботи відповідно до найсучасніших технологій;
  • детальний підрахунок кошторису – перед початком робіт ви отримуєте детальний кошторис на кожен етап робіт, які ми попередньо узгодили з вами;
  • безкоштовні консультації – перед складанням кошторису наші спеціалісти оглянуть вашу квартиру, дім, магазин чи інше приміщення та нададуть професійні рекомендації щодо ремонту.

Ми вміємо робити!

Секрет нашого успіху у поєднанні двох факторів – висококваліфікованих майстрів та чіткого контролю на кожному етапі виконання робіт. Саме так ми можемо бути впевнені, що ремонт буде виконаний якісно і ви залишитесь абсолютно задоволені результатом! Контролювати роботи на кожному етапі можете також і ви!

Ми цінуємо ваш комфорт!

Ми намагаємось організовувати процес так, щоб ремонтні роботи якомога менше вам дошкуляли. Ми підлаштовуємо графік роботи під вас та погоджуємо його з вами. На об’єкті працює достатня кількість майстрів, тож ми гарантуємо найкоротші терміни виконання робіт, зберігаючи при цьому високу якість. А після завершення ремонту ми виносимо будівельне сміття, миємо та витираємо усі поверхні так, щоб здати вам об’єкт у ідеальному стані!

Наші переваги

ПРАЦЮЄМО БЕЗ АВАНСУ

МІНІМУМ
КЛОПОТУ

Підвіз матеріалу, вивіз сміття, узгодження з державними структурами

ПЕРСОНАЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР ОБ'ЄКТУ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР
ОБ’ЄКТУ

Призначається індивідуальний виконроб на кожний проект

ПРАЦЮЄМО БЕЗ АВАНСУ

ПРАЦЮЄМО
БЕЗ АВАНСУ

Ви маєте можливість розірвати договір протягом тижня після початку роботи

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

СЕРВІСНЕ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

На протязі 5 років після здачі об’єкту – дрібний ремонт безкоштовний

Довірте свій ремонт професіоналам Капітель

Наші професійні майстри виконують найрізноманітніші будівельно-монтажні, ремонтні та оздоблювальні роботи за максимально короткі та зручні для вас терміни. Ми застосовуємо найсучасніші технології та тільки якісні і перевірені матеріали. Саме тому ми робимо більш якісний ремонт Вашої оселі, офісу чи іншого комерційного приміщення та гарантуємо його довговічність

Багаторічний досвід роботи, наявність нового устаткування, професійних інструментів, транспорту – ось ті причини, які дають нам змогу покращити якість ремонту та зменшити термін його виконання. Завдяки цим факторам, ми виконуємо ремонтні роботи не тільки якісно, але й за цінами нижчими від ринкових.

Іншіпослуги

Приховати/Показати відео

Відео: Як Капітель
втілює мрії в життя!