Львів, вул. Івана Пулюя, 40, Україна
c ПН до ПТ з 9.00 до 19.00

Ремонт в новобудові під ключ

Кожен знає, що відразу після придбання квартири необхідно робити в ній ремонт. Якщо ж говорити про новобудови, то в таких приміщеннях без певних будівельних процесів і зовсім нереально обійтися.

Справа в тому, що після спорудження будинку ремонт в новобудові під ключ не робиться. Навіть сантехніка, і та залишає бажати кращого. Тому, давайте торкнемося цієї теми і розглянемо, як зробити ремонт в новобудові під ключ, а потім провести обробку приміщення.

Ціни на роботи

Для початку варто визначитися з термінологією. Так, ремонт і оздоблення квартир в новобудові під ключ передбачають цілий комплекс робіт, в який входить взаємодія буквально з кожним елементом в приміщенні – починаючи від роботи з цегляними стінами і, закінчуючи фінішною обробкою стін, підлоги та стелі.

Цілком природно, що кожен домовласник спочатку прораховує приблизну ціну ремонту. Тут все залежить від конкретної будівельної фірми. Само собою, найбільш дешева робота – оздоблення квартири. Вартість буде більш низькою, коли є готовий проектний план і перелік необхідного інструменту, матеріалів.

Звичайно, вирахувати максимально точну вартість робіт неможливо, і в запасі завжди повинна залишатися певна грошова сума. Щоб максимально точно провести розрахунки, необхідно зрозуміти, які бувають типи ремонту і що вони передбачають:

  1. Економічний. Такий ремонт необхідно проводити як мінімум раз в три роки. До переліку його робіт входить набагато менше будівельних процесів, ніж в наступні пакети.
  2. Стандартний. Найпопулярніший тип, і справедливий по співвідношенню ціна/якість. Після завершення цього етапу господарі можуть безтурботно проживати в квартирі протягом наступних десяти років, як мінімум.
  3. Елітний. Відрізняється тим, що в роботі застосовуються виключно сучасні дорогі матеріали підвищеної міцності й довговічності. Такий різновид ремонтних робіт можна прирівняти до знайомого нам євроремонту.

Отже, у скільки ж обійдеться ремонт під ключ? Як правило, його вартість постійно змінюється і, становитиме близько 4-7 тисяч, без урахування вартості придбаних будівельних матеріалів.

Ремонт у ванній кімнаті

Роботи, проведені будівельниками будинку не можна вважати завершеними. Тому, вам доведеться все починати заново.

Спочатку для ванної кімнати доведеться купити всю необхідну сантехніку. Далі проводяться труби й замінюється все обладнання, встановлене робочими, бо, як правило, його якість знаходиться на найнижчому рівні.

Ванну монтують або на стяжку підлоги, або на спеціальні підвіси. Інша сантехніка фіксується так само. Проте, після прокладки труб вам в будь-якому випадку доведеться вирівнювати всі вертикальні та горизонтальні поверхні.

Чому стяжка необхідна навіть на рівній поверхні? В реальності підлога в новобудові далеко не рівна. Щоб переконатися в цьому, досить перевірити її будівельним рівнем або правилом.

Ремонт кухні

Ще при ремонті в санвузлі необхідно прокласти електропроводку, підвести кабелі до розеток і вимикачів. При роботах на кухні всі ремонтні етапи аналогічні:

  1. Прокладка трубопроводу;
  2. Вирівнювання поверхонь;
  3. Оздоблення стін, стелі та підлоги.

Варто заздалегідь підбирати обробний матеріал, бо конкретно під нього потрібно буде правильно підготувати стіни й підлогу. З найпопулярніших покриттів можна виділити: шпалери, що миються; ПВХ-панелі; керамічну плитку. Ці матеріали не збирають пил і легко очищуються. Стелю краще вибрати натяжну, з глянцевою поверхнею. На ній не буде осідати пил, і матеріал так само можна швидко і просто відмити.

Після завершення ремонту на кухні можна приступати до установки міжкімнатних дверей і робіт в коридорі. У всіх інших приміщеннях ремонтні роботи проводяться за такими ж принципами та, в будь-якому випадку, в першу чергу, потрібно спиратися на конкретний дизайнерський проект.

Ремонт в кімнатах

Зазвичай починається зі стелі. Спочатку підбирається оптимальний матеріал для неї. Ринок переповнений такими пропозиціями і, проблем з вибором не виникне точно. Тут все стосується смаку кожної окремої людини. Головне – правильно підбирати освітлювальні прилади, що відповідають загальному стильовому рішенню.

Якщо стіни криві, їх потрібно вирівняти штукатуркою і зашпаклювати. У вологих приміщеннях краще встановити стінові панелі, які монтуються на спеціальний каркас. З роботами по підлозі все аналогічно – чим важче в плані реалізації буде конструкція, тим ретельніше потрібно продумувати кожен етап робіт.

Ось і всі особливості ремонту під ключ. Головне – продумати точний план, і чітко його дотримуватися. Намагайтеся не використовувати різні дорогі декоративні прибамбаси, які не відрізняються практичністю, та дуже громіздкі й важкі в плані установки.

Ремонт якого приміщення Вас цікавить?
0%

Марія

Менеджер по продажам