Ремонт в новобудові: неприємні сюрпризи

Ремонт в новобудові: неприємні сюрпризи

Купили квартиру в новому будинку і вже задумалися про ремонт? А ви готові до труднощів, які з ним пов’язані. Крім них є кілька типових проблем, котрі потрібно вміти вирішувати безболісно.

Будь-який новий будинок, не залежно від особливостей архітектури, дає усадку. В результаті змінюється геометрія внутрішнього простору. Може постраждати не тільки обробка, але і конструктивні елементи, які вшиті в стіни. Навіть, якщо ви вважаєте, що будинок уже дав усадку, одночасний ремонт у багатьох квартирах внесе свої корективи. Коли власник житла не хоче втрачати навіть рік з моменту придбання, він купує матеріали, які мінімально постраждають в процесі усадки, наприклад, флізелінові шпалери.

  • Пофарбовані стіни;
  • Гіпсокартонна стеля;
  • “Тепла підлога”

– це невдалі рішення для нового будинку. Що ж потрібно замінити і які вибрати варіанти? Ми готові поділитися інформацією.

Стіни та підлога

Панельні будинки користуються популярністю і в наші дні. Під час їх ремонту важливо ретельно закрити стики між плитами. Навіть при слабкому ударі з погано забитої щілини може випасти шар застиглого розчину. В результаті виникне потреба в розшиванні шва.

Ще одна обов’язкова ділянка робіт – вирівнювання підлоги. Добре, якщо в ній не буде тріщин. Тоді можна обійтися придбанням суміші «наливна підлога». При цьому рекомендується замінити розводку опалення, щоб вона не виявилася замурованою в поверхню, адже це пов’язане з появою проблем в недалекому майбутньому.

Електрика та внутрішні стіни

На розведенні електрики будівельники часто економлять. Її також бажано замінити, щоб на одному автоматі не виявилося кілька десятків точок споживання. Будь-який сильний електроприлад потребує окремого автомату. Зверніть увагу й на проводку. Вона повинна бути мідною.

До чого ще варто придивитися? Стіни! Вони рідко бувають рівними. Блокові або цегляні перегородки можна вирівняти, проте часто набагато вигідніше їх демонтувати, щоб потім поставити нові. Стіни зносять і через їх недостатню товщину, яка негативним чином впливає на якість звукоізоляції.

Працювати з перегородками з плит складніше. Вони можуть бути «завалені» або зовсім, криво встановлені. В результаті вирівнювання загрожує втратою дорогоцінних сантиметрів корисного простору.

Особливості вибору матеріалів

Уявімо, що усадка нового будинку відбулася, але якою буде ваша квартира через рік або два багато в чому залежить від характеристик обраних матеріалів. Штучні матеріали вважаються практичними, але вони не здатні так ефектно старіти, як натуральні. Хоча, якщо говорити про експлуатацію коркового покриття, варто відзначити, що воно дуже амортизується через роки і потім має втомлений вигляд. Однак, є й інші матеріали, наприклад, масивна дошка, яка відмінно піддається реставрації. Добре виглядає на підлозі мармолеум, котрий не боїться вологи і фізичного впливу. Тільки не купуйте темне покриття. Навіть біла підлога – менш марка, а на глянцевій чорній поверхні добре помітний пил і розводи.

При виборі затирки віддавайте перевагу контрастним кольорам або ж замовляйте бежеву суміш, тільки не білу. У першому випадку поверхня збереже свій свіжий вигляд на довгі роки, а надто світла затирка буде виглядати неохайно. Плитку ж слід купувати світлих кольорів і відтінків, адже на ній майже не видно наліт. Будь-які покриття для підлоги та стін важливо оцінювати з точки зору практичності.

Ремонт в старій квартирі або в новобудові неминуче викличе складнощі, якщо у виконавця немає належного досвіду і, відсутні спеціальні знання. Щоб він не перетворився на катастрофу, скористайтеся послугами надійного підрядника. Фахівці компанії Капітель зроблять все в кращому вигляді не залежно від рівня складності й поставлених завдань. Потрібен ремонт під ключ? Готові поспілкуватися! Телефонуйте – 068-87-35-577.

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання