Львів, вул. Івана Пулюя, 40, Україна
c ПН до ПТ з 9.00 до 19.00

Ремонт в двокімнатній квартирі в новобудові

Практично в кожному випадку ремонт в новобудові необхідно проводити через те, що вона осідає. Розберемося, як зробити ремонт двокімнатної квартири в новобудові і правильно скласти план проведення робіт.

Ремонт двокімнатної квартири в новобудові: початкові етапи

Яким би дивним це не здавалося, але найперший етап ремонту в 2-кімнатній новобудові – уважний огляд квартири. Це потрібно для того, щоб якомога ретельніше продумати план робіт і визначити, які саме будматеріали необхідно придбати.

Всі інші процеси ремонту приміщення під ключ можуть бути різними, а їх черговість нерідко варіюється, залежно від особливостей конкретної квартири. Проте, при ремонті в будь-якому будинку необхідно дотримуватися такої послідовності:

 1. Купівля надійних броньованих вхідних дверей;
 2. Виконання детального плану-креслення квартири;
 3. Прокладка електропроводки в залежності від потреб;
 4. Підведення трубопроводу до необхідної техніки;
 5. Вивезення залишків будсміття;
 6. Чорнові роботи з перегородками;
 7. Фінішні роботи;
 8. Розставляння по квартирі меблів.

Звісно, неможливо відразу розрахувати скільки коштуватиме ремонт двокімнатної квартири в новобудові та скільки потрібно грошей конкретно на придбання кожного будівельного матеріалу, адже в процесі робіт може трапитися всяке.

Більш того, в деяких випадках люди спочатку виконують підведення і приховування інженерних та комунікаційних систем, а потім починають обробляти горизонтальні й вертикальні поверхні.

Так, план ремонту може містити найрізноманітніші графи й основні серед них в будь-якому випадку повинні виконуватися в чіткій послідовності. Навіщо? Щоб не переробляти все заново, якщо ви раптом щось випадково забули.

Ось приблизний поетапний план ремонтних робіт в новозбудованій двокімнатній квартирі:

 • Проведення електричної проводки;
 • Установка сантехнічних приладів;
 • Стяжка підлоги, вирівнювання стін зі стелями.

Якщо необхідно, то додатково проводиться:

 • Заміна опалювальних приладів;
 • Монтаж нових віконних і дверних блоків.

А тепер чітка послідовність:

 1. Монтаж броньованих надійних дверей на вхід до квартири;
 2. Роботи пов’язані зі стелею: фарбування, монтаж ДКП, натяжної стелі;
 3. Фінішна обробка стін в кухні та ванній: укладання плитки, стінових панелей і т.п .;
 4. Установка внутрішніх дверних блоків;
 5. Обклеювання шпалер, нанесення шару штукатурки або інші види облагородження стін;
 6. Монтаж сантехнічного обладнання;
 7. Початкові й фінішні роботи з підлогою;
 8. Установка плінтусів, порогів;
 9. Монтаж електроточок: світильників, розеток, вимикачів;
 10. Установка меблів.

Ремонт «двушки»: план-приклад

План ремонту буде потрібен для того, щоб в процесі виконання робіт ніде не помилитися й не допустити якихось неточностей. У цій документації необхідно продумати й позначити все, що ви хочете бачити в своїй квартирі після завершення ремонтних робіт. Як радять будівельники-професіонали, варто зробити мінімум 5 чернеток для кожного окремого приміщення, а потім вибрати оптимальний варіант.

Звичайно, цей крок можна взагалі пропустити. Проте, ви ніколи не зможете утримати всі свої думки в голові, а серйозні помилки, як відомо, виходять з дрібних неточностей і похибок. Якщо ж на руках буде схема, то ви швидко зможете реалізувати все задумане, причому навіть найскладніше.

Постарайтеся показати в плані всі дрібниці, які вважаєте важливими, і розпишіть все, навіть здавалося б незначні деталі, адже в майбутньому це допоможе вам уникнути серйозних помилок. Так ви зможете в повній мірі реалізувати все заплановане і отримати той результат, на який розраховуєте.

Що вказувати в плані ремонту

Перед розробкою бліцкригу завжди робиться план ремонту. Також план потрібен для того, щоб реалізувати проект в повному обсязі. Тому, чітких правил щодо його заповнення не існує. Ви можете відобразити там навіть цвях під картину.

Але, що обов’язково варто вказувати:

 1. Місце розташування меблів;
 2. Обробку стін, які будуть привертати увагу;
 3. Місця підключення освітлювальних приладів;
 4. Місця, де будуть знаходитися розетки й вимикачі;
 5. Точки, де будуть розташовуватися декоративні елементи;
 6. Підписи до стін, з описом методу їх обробки.

Це лише частина пунктів – ви завжди можете доповнити даний план.

У якому порядку працювати з кімнатами

Як правило, ремонт проводиться в кожній кімнаті новобудови. Тому, доведеться створювати план і описувати черговість ремонтних робіт. Професійні будівельники радять починати процес з найвіддаленішої від вхідних дверей кімнати.

Це вигідно тим, що не доведеться повторно забруднювати приміщення, в яких ремонт вже завершений. Більш того, дане рішення актуальне для прохідних кімнат, частково – для вітальні, яка частіше всього і є прохідним приміщенням.

На останньому етапі проводиться ремонт в коридорі, бо його можна вважати «центральною трасою» квартири, через яку постійно носиться інструмент, виноситься сміття, заносяться будівельні матеріали.

Така черговість потрібна ще й для того, щоб випадково не зачепити в процесі ремонту будь-яку вже готову конструкцію. Більш того, двері в кожну завершену кімнату повинні надійно заклеюватися поліетиленовою плівкою, щоб всередину випадково не потрапив пил чи бруд. Плюс –  всі робочі будуть на підсвідомому рівні розуміти, що в цьому приміщенні ремонтні роботи вже проведені. Якщо ж у відремонтованих кімнатах будуть жити люди, то така плівка стане ще й незначною звукоізоляцією.

Поєднання кольорів

Правильний підбір кольорової гами –  важливий момент у виборі оздоблювальних матеріалів для кожної кімнати, який дозволяє не дійти до крайнощів в оформленні кімнати. Так, цьому пункту потрібно приділяти максимум уваги, а найкраще – звернутися до дизайнера.

Пам’ятайте, якщо кольори будуть поєднуватися неправильно, то це: по-перше, буде викликати огиду як у вас, так і у ваших гостей; а по-друге, ви просто зіпсуєте дорогі матеріали й елементи декору, бо в будь-якому випадку потім доведеться все переробляти.

Матеріали: список необхідних

Цей пункт також відіграє важливу роль, адже він безпосередньо впливає на витрачену суму грошей. Звичайно, максимально повний список розписати важко. Але, є такі матеріали, які закуповуються для кожного ремонту, наприклад: гіпс, цемент, штукатурка, пісок і т.п.

Решта складових ремонту відноситься до опціонних і декоративних. Залежать вони від масштабності ремонту, місця його проведення, досвіду майстра і ще декількох факторів, які неможливість відобразити в одному тексті.

Ось що входить в список обов’язкових матеріалів при ремонті квартири в новобудові:

 • Шпалери, фарба;
 • Покриття для підлоги (наприклад, лінолеум);
 • Плитка в санвузол і на кухню;
 • Плінтуси й лиштва;
 • ПВХ-панелі;
 • Лампочки;
 • Кабель для проводки;
 • Металевий профіль;
 • Гіпсокартонні плити;
 • Саморізи.

Як ви розумієте, це мінімальний орієнтовний список необхідних витратних матеріалів. Завжди розраховуйте приблизну кількість матеріалу, яка необхідна для конкретної роботи й відображайте її в плані.

Проводьте приблизні виміри і купуйте будматеріали з запасом, а вже після цього підраховуйте приблизну вартість свого ремонту в новій «двійці».

Ремонт якого приміщення Вас цікавить?
0%

Марія

Менеджер по продажам