Львів, вул. Івана Пулюя, 40, Україна
c ПН до ПТ з 9.00 до 19.00

Ремонт в цегляній новобудові

У будь-якому будинку (цегляному, панельному і т.д.), з плином часу, можуть утворитися тріщини. Причини цього неприємного явища можуть бути різними, і дізнатися точний процес, який спричинив за собою появи руйнувань, зможе лише досвідчений будівельник.

Тільки він зможе провести своєрідну експертизу й дати корисні рекомендації щодо того, як провести ефективний і якісний ремонт в цегляній новобудові. Розглянемо важливі моменти, що стосуються даного питання.

Тріщини в квартирі: як з’являються і які бувають

Перше, що може стати причиною появи тріщин в новій квартирі – застосування під час будівництва портланд-цементної суміші. Цей матеріал практичний і вельми ходовий, так як його головна відмінність – високі показники в’язкості. Такий цемент твердне дуже швидко і, саме цей фактор підвищує ризик виникнення тріщин в перегородках через деякий час.

Як тільки будівля вибудовується, вона починає давати усадку, на яку також необхідний певний час. Саме через неможливість співставлення часу, необхідного на усадку і часу, який потрібний цементу для затвердіння, можуть з’явитися тріщини.

Якщо порівнювати звичайний же розчин на основі вапна з портланцементом, то перший буде застигати довше. У старих будинках, наприклад, з плином часу, з’явилося набагато менше тріщин, в той час, як для новобудов це явище стандартне.

Якщо ще більше поглибиться в причини появи тріщин, то професіонали виділяють наступні нюанси:

  • Вид тріщини. Якщо говорити про цеглу, то вона може: зрізати, розриватися, роздавлюватися.
  • Ступінь небезпеки. Тріщини можна класифікувати, як: безпечні та вкрай небезпечні.
  • Контур руйнування. Розриви можуть бути криволінійними або прямими.
  • Заглибленість. Є як поверхневі, так і наскрізні пошкодження.
  • Спрямованість. Розрізняють горизонтальні, вертикальні або похилі тріщини.
  • Тривалість дії. Існують стабілізовані тріщини та нестійкі пошкодження.
  • Причини появи. Справа може бути в усадці, зносі, конструктивних порушеннях.
  • Розміри. Розрізняють волосяні (до 0,01 см), дрібні (до 0,03 см), розвинені (від 0,04 до 0,08 см), і великі (від 0,1 см).

Ремонт тріщин у цегляній новобудові: особливості

Проводити будь-які роботи по усуненню тріщин необхідно тільки після точного визначення причин їх виникнення. З цим завданням, як ми вже розібралися, може впоратися лише майстер-експерт.

Контролювати тріщини необхідно маяками з гіпсу. Якщо було визначено, що тріщина не розвивається далі, то маяки можна знімати. Такі пошкодження можна легко усунути звичайною сумішшю для замазки.

Більші тріщини усуваються за допомогою цегельної кладки, яка монтується в частину пошкодженої стіни. Таке рішення називається «Цегляним замком». Замість цегли можна брати металеві якорі.

Якщо розкол стався у внутрішній частині приміщення, то його ліквідують за допомогою сталевих обойм, які підбираються залежно від масштабу проблеми. Найбільш небезпечні тріщини доводиться усувати сталевими стрижнями.

Висновки

Наостанок хочеться зазначити, що будь-яка цегляна будівля вимагає не тільки дотримання всіх необхідних норм і правил у процесі будівництва, але й потребує догляду за собою. Особливо на ранніх стадіях – після здачі об’єкта в експлуатацію.

Наша команда майстрів звикла виконувати будівельні та ремонтні роботи, а також дизайн квартир без допущення помилок. Кожен майстер чітко знає, що потрібно для успішної реалізації того чи іншого нерухомого об’єкту.

Ремонт якого приміщення Вас цікавить?
0%

Марія

Менеджер по продажам