Ремонт та особливості догляду за натяжними стелями - Kapitel

Ремонт та особливості догляду за натяжними стелями

Ремонт та особливості догляду за натяжними стелями

Будь-які оздоблювальні матеріали з часом втрачають свою красу і привабливість, адже навіть найякісніші серед них не застраховані від механічних пошкоджень. Натяжні полотна також не є винятком, та не слід сумувати, якщо подібна неприємність трапилася у вашій квартирі. Ми розповімо про типові ситуації та методи їх вирішення, адже часто можна обійтися простим ремонтом і запобігти повній заміні стельової конструкції.

Що робити, коли вирішили переставити меблі і в процесі випадково зачепили стелю кутом шафи? Якщо розмір порізу менше ніж 25 сантиметрів, то не сталося нічого трагічного, а коли місце його розташування поблизу стіни, – це й зовсім ідеально, полотно можна перетягнути, не залишивши видимих ​​слідів. Коли дірка з’явилась у центральній частині, краще встановити додатковий світильник. А якщо там вже висить люстра? В такому випадку краї полотна з’єднують прозорим скотчем або маскують їх люмінесцентними наклейками, повертаючи стелі цілісність і роблячи її більш привабливою.

Якщо ж поріз має великі розміри, бажано скористатися послугами професіонала або хоча б замовити консультацію. Так ви дізнаєтеся думку фахівця і не допустите фатальної помилки. Однак з натяжною конструкцією може трапитися інша, не більш приємна ситуація, в результаті затоплення сусідами зверху. Але є і плюси, герметичне полотно не пропустить воду. Як результат, меблі та предмети інтер’єру залишаться в цілісності й схоронності. Воду, звичайно ж, потрібно буде злити, щоб уникнути появи цвілі. Чи можна зробити всі маніпуляції самостійно? Це не дуже просто, та цілком можливо, важливо лише підійти до справи з максимальною обережністю:

  • знеструмити електроенергію в квартирі;
  • обстежити стелю, щоб з’ясувати, де найбільше води;
  • зняти світильник або відігнути затиск для зливу рідини в ємність;
  • дати конструкції можливість повністю просохнути.

Якщо ж натяжна стеля провисла через деякий час після початку експлуатації, іноді достатньо підсилити профіль саморізами. Причинами такого явища можуть бути неякісні матеріали й погане кріплення, монтаж конструкції на криві стіни або ж природна реакція на підвищення температури. Тільки в останньому випадку дефекти ліквідуються самостійно. В іншій ситуації бажано звернутися до компанії, яка виконувала монтаж стелі.

Чи можна мити натяжну стелю?

Після установки, натяжна конструкція виглядає приголомшливо, але вона неодмінно втратить свій лоск, якщо не матиме належного догляду. Її потрібно мити – акуратно та дбайливо, але як видалити бруд без розводів? Виключно ручним способом. Часом господині використовують швабри, попередньо повністю обернувши миючу поверхню м’якою тканиною. Якщо ж на полотні немає плям, не варто нічого використовувати окрім води. В іншому випадку купують спеціальні засоби, (наприклад, Містер Мускул), розчиняючи їх у потрібній кількості води. Поверхню змочують рідиною та обмивають через деякий час.

Для догляду за глянсовою поверхнею використовуйте поліролі, які захистять від пилу та порадують приємним запахом.

Щоб не залишилося розводів на матовій стелі, в процесі її миття не слід здійснювати кругові рухи. Доглядаючи за нею, проводять маніпуляції в одному напрямку, рухаючись вздовж стиків. Таким чином, знижується відсоток ймовірності попадання вологи в зону стикування і вдається уникнути деформації полотна.

Якщо натяжна стеля потребує екстреної мийки, а під рукою немає спеціального засобу, не застосовуйте соду, луги й порошки для прання, адже вони тільки нашкодять поверхні.

Фахівці компанії Капітель готові позбавити вас від всіх проблем, пов’язаних з реалізацією ремонту. Вони встановлять двері, підлогу з підігрівом, підвісну чи натяжну стелю, проведуть монтаж трубопроводу і будь-якої іншої конструкції – зроблять апгрейд незалежно від виду й складності поставлених завдань. Ми знаємо, як удосконалити квартиру швидко та якісно!

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання