Ремонт приміщення Львів. Ремонт квартири під ключ - Капітель

Ремонт приміщення

До нашої команди входять професіонали з багаторічним досвідом роботи, які добре знають найрізноманітніші сучасні техніки ремонтних робіт та зможуть втілити усі ваші побажання та ідеї в життя!

Окрім стандартних робіт, таких як демонтаж та підготування приміщення до ремонту, шпаклювання, побілка, монтаж сантехніки, вікон, дверей тощо, ми можемо запропонувати й різноманітні види декоративних робіт, які зроблять вашу вітальню, спальню, дитячу чи кухню саме такими, як ви хотіли.

Команда наших майстрів зводить стіни та гіпсокартонові конструкції будь-якої складності, тож ви можете перепланувати простір свого помешкання, або ж розділити його на зони. Наприклад, зонування вітальні або ж навіть об’єднання її з кухнею чи спальнею, дає змогу створити у квартирі відчуття простору та затишку. А різноманітні аркові чи декоративні конструкції з гіпсокартону додадуть вашому помешканню індивідуальності.

Ремонт приміщення у Львові

Бажаєте зробити ремонт приміщення, або  спальні, вітальні чи дитячої кімнати оригінально та затишно? Тоді ми можемо запропонувати встановлення підвісних стель та красивої системи освітлення.

Наші малярі швидко та якісно пораються з найрізноманітнішими типами декоративної штукатурки, клеєнням шпалер та іншими послугами. Ми також можемо облицювати стіни тканиною, панелями чи вагонкою з різних матеріалів.

Якщо потрібно виконати капітальний, ремонт «під ключ» чи просто оновити атмосферу у ванній, наші майстри допоможуть з вибором усіх матеріалів, замінять чи встановлять нову сантехніку та облицюють стіни і підлогу керамічною плиткою.

Яке б приміщення вам не довелось ремонтувати ми завжди надамо весь необхідний комплекс робіт!

Ми стараємось враховувати усі ваші побажання та втілювати їх з максимальною точністю. Практично будь-які ваші ідеї щодо ремонту дитячої, вітальні, спальні, кухні чи інших кімнат у вашому домі ми намагаємось реалізувати у максимально короткий термін, пам’ятаючи перш за все про якість.

З нами ремонт у вашому домі буде саме таким як ви хочете!

Часті запитання

✚ Які ціни на послуги з ремонту у Львові?

➢ Ціни залежать від типу ремонту, який ви обрали. Подивитись прайс-лист нашої компанії ви можете на нашому сайті.

✚ Де можна подивитись приклади виконаних робіт?

➢ Приклади виконаних нами робіт можна переглянути в нашому портфоліо.

✚ Ремонт якої нерухомості можна замовити в агенції Капітель?

➢ Команда Капітель виконує ремонтні роботи квартир, особняків та комерційної нерухомості.

✚ Чи можна замовити послуги з дизайну інтер’єру в Капітель?

➢ Так, наша агенція надає послуги з дизайну інтер’єру у Львові.

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання