Львів, вул. Івана Пулюя, 40, Україна
c ПН до ПТ з 9.00 до 19.00

Дизайн інтер'єру у Львові від 10$/м2

Хочете замовити дизайн?

Попередній розрахунок вартості вашого ремонту

Замовити консультацію дизайнера

Ремонт приміщення

Завдяки багаторічному досвіду роботи ми можемо швидко та якісно виконати ремонт приміщення: вітальні, спальні, дитячої, ванни, кухні, комори тощо. При цьому ми ремонтуємо як окремі кімнати, так і квартири чи котеджі «під ключ».

До нашої команди входять професіонали з багаторічним досвідом роботи, які добре знають найрізноманітніші сучасні техніки ремонтних робіт та зможуть втілити усі ваші побажання та ідеї!

Окрім стандартних робіт таких як демонтаж та підготування приміщення до ремонту, шпаклювання, побілка, монтаж сантехніки, вікон, дверей тощо, ми можемо запропонувати й різноманітні види декоративних робіт, які зроблять вашу вітальню, спальню, дитячу чи кухню саме такою, як ви хотіли.

Команда наших майстрів зводить стіни та гіпсокартонні конструкції будь-якої складності, тож ви можете

перепланувати простір свого помешкання, або ж розділити його на зони. Наприклад, зонування вітальні або ж навіть об’єднання її з кухнею чи спальнею, дає змогу створити у квартирі відчуття простору та затишку. А різноманітні аркові чи декоративні конструкції з гіпсокартону додадуть вашому помешканню індивідуальності.

Ремонт приміщення у Львові

Бажаєте зробити ремонт приміщення, або  спальні, вітальні чи дитячої кімнати оригінально та затишно? Тоді ми можемо запропонувати встановлення підвісних стель та красивої системи освітлення.

Наші малярі швидко та якісно справляються з найрізноманітнішими типами декоративної штукатурки, клеєнням шпалер тощо. Ми також можемо облицювати стіни тканиною, панелями чи вагонкою з різних матеріалів.

Якщо потрібно виконати капітальний, ремонт «під ключ» чи просто оновити атмосферу у ванні, наші майстри допоможуть з вибором усіх матеріалів, замінять чи встановлять нову сантехніку та облицюють стіни і підлогу керамічною плиткою.

Яке б приміщення вам не довелось ремонтувати ми завжди запропонуємо весь необхідний комплекс робіт!

Ми стараємось враховувати усі ваші побажання та втілювати їх з максимальною точністю. Практично будь-які ваші ідеї щодо ремонту дитячої, вітальні, спальні, кухні чи інших приміщень у вашому домі ми намагаємось реалізувати у максимально короткий термін, пам’ятаючи перш за все про якість.

З нами ремонт у вашому домі буде саме таким як ви хочете!

Наші переваги

МІНІМУМ КЛОПОТУ

Підвіз матеріалу, вивіз сміття, узгодження з державними структурами

ПРАЦЮЄМО БЕЗ АВАНСУ

Ви маєте можливість розірвати договір протягом тижня після початку роботи

ПЕРСОНАЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР ОБ’ЄКТУ

Призначається індивідуальний виконроб на кожний проект

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Протягом 5 років після здачі об’єкту – дрібний ремонт безкоштовний

Довірте свій ремонт професіоналам Капітель

Інші види послуг

Ремонт якого приміщення Вас цікавить?
0%

Марія

Менеджер по продажам