Ремонт приміщення Львів. Ремонт квартири під ключ - Капітель

Ремонт приміщення від Капітель

Зацікавив ремонт квартири, а можливо офісу чи іншого приміщення? Ви звернулися за потрібною адресою, тож наша команда професіоналів – до ваших послуг. В компанії Капітель працюють спеціалісти, які мають величезний досвід роботи в обраній сфері. Вони не на словах знайомі з сучасними технологіями і матеріалами, тому легко втілять в життя найнеймовірніші ідеї та побажання клієнта.

Ми займаємось:

  • демонтажними та підготовчими роботами, щоб привести до ладу приміщення перед ремонтом;
  • фарбуванням, шпаклюванням, клеєнням шпалер;
  • монтажем вікон/дверей, стелі, електромереж, опалювальних та інших систем, сантехніки.

Крім того, пропонуємо різні види декоративно-оздоблювальних робіт, щоб вітальня, дитяча чи інша кімната стала саме такою, як ви забажали. Майстри зводять стіни і гіпсокартонні конструкції не залежно від рівня складності, тож клієнт може перепланувати власне житло найоптимальнішим чином. За його бажанням квартира стане зручною та затишною, доповниться арками й нішами, перетвориться на індивідуальний витвір мистецтва.

Всі види ремонту у Львові та Івано-Франківську

Бажаєте зробити ремонт спальні, вітальні чи дитячої кімнати стильно та оригінально? Ми можемо запропонувати вам, наприклад, встановлення підвісних стель і гарної системи освітлення. Наші малярі швидко та якісно впораються з найрізноманітнішими типами декоративної штукатурки, клеєнням шпалер та реалізацією інших послуг. Ми можемо облицювати стіни тканиною, панелями чи вагонкою з різних матеріалів, а також запропонувати вам безліч цікавих та сучасних рішень для удосконалення житла.

Якщо потрібно виконати капітальний, ремонт «під ключ» чи просто оновити атмосферу у ванній, майстри допоможуть з вибором усіх матеріалів, замінять чи встановлять нову сантехніку, облицюють стіни і підлогу керамічною плиткою… Яке б приміщення вам не довелось ремонтувати, ми завжди запропонуємо й реалізуємо весь необхідний комплекс робіт!

Завжди враховуємо побажання клієнта та втілюємо їх з максимальною точністю. Практично будь-які ваші ідеї щодо ремонту дитячої, вітальні, спальні, кухні та інших кімнат у квартирі ми намагаємось реалізувати в максимально короткий термін, пам’ятаючи перш за все про якість. З нами ремонт у вашому домі буде саме таким як ви забажаєте!

Часті запитання

Які ціни на послуги з ремонту у Львові?

➢ Вони залежать від типу ремонту, який обрав клієнт. Подивитись прайс-лист компанії ви можете на нашому сайті.

Де можна побачити приклади виконаних робіт?

➢ Їх можна переглянути в нашому портфоліо.

Ремонт якої нерухомості можна замовити в агенції Капітель?

➢ Команда Kapitel виконує ремонтні роботи квартир, особняків та комерційних об’єктів.

Чи можна замовити послуги з дизайну інтер’єру в Капітель?

➢ Так, наша агенція у Львові займається розробкою дизайну приміщень і пропонує різноманітні рішення з урахуванням побажань клієнта.

Ремонт житлових приміщень

Ремонт Стандарт

Від 4000 до 6000 грн/м²
Назад
Далi

Ремонт преміум-класу

Від 6000 грн/м²
Назад
Далi

Ремонт комерційних приміщень

Ремонт преміум-класу

Від 3800 грн/м²
Назад
Далi

Дизайн інтер’єрів

Стандарт (Технічні креслення)

12$/м²
Назад
Далi

Розширений (Дизайн з візуалізаціями)

від 25$/м²
Назад
Далi

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання