Ремонт комерційних об'єктів від компанії Капітель

Ремонт комерційних об’єктів

Ні для кого не секрет, що конкуренція в сфері ремонту комерційних об’єктів загострюється з кожним роком. Тепер не достатньо просто пропонувати якісний товар, бо таких пропозицій справді багато. Потрібно вирізнятись та застосовувати найрізноманітніші технології, щоб завоювати клієнта і не важливо ми говоримо про роздрібну торгівлю, ресторанний чи готельний бізнес, медичні клініки або ж просто про створення комфортної атмосфери в офісі, яка неодмінно підвищить працездатність співробітників.

Однією з найефективніших технологій для вдалого ведення свого бізнесу є професійний та креативний ремонт комерційних об’єктів.

Є декілька важливих моментів, які обов’язково слід враховувати під час ремонту магазину, кафе, офісу, готелю тощо. Ми знаємо ці принципи та втілюємо їх у кожному нашому проекті:

  • Ергономічність та функціональність комерційного приміщення. Ми плануємо та зонуємо простір так, щоб він був зручним для відвідувачів та для персоналу і при цьому ефективно використовувався. Наприклад, у магазині важливо правильно продумати та розмістити відділи і спрямувати потоки покупців. У кафе можливе створення затишних закутків чи навпаки вільного відкритого простору, що відповідатиме концепції закладу. Які б роботи нам не довелось виконувати, ми намагаємось зробити все так, щоб ваше приміщення було максимально ефективним для ведення бізнесу!
  • Врахування факторів зношення від великої кількості відвідувачів. Виконуючи ремонт ми враховуємо усі можливі аспекти більшого використання певних елементів. Наприклад, підлогове покриття у квартирі та в магазині буде зношуватись не однаково, тож і підхід та вибір матеріалів має бути різним. Ми намагаємось виконувати ремонт так, щоб ваше кафе, офіс чи бутик слугували вам не один рік.
  • Естетичний та привабливий вигляд, що відповідає іміджу бренду. Ви добре розумієте, що імідж є важливим кроком для залучення зацікавленої аудиторії клієнтів і одним з його елементів є вигляд вашого комерційного приміщення. Саме тому під час ремонту ми враховуємо всі ваші побажання та даємо свої пропозиції, які допоможуть оформити все так, щоб ви та ваші клієнти залишились максимально задоволеними, а інтер’єр не застарів уже через рік.
  • Дотримання санітарних вимог. Не менш важливими чинниками при ремонті магазинів, кафе, клубів чи офісів є правильна система освітлення, вентиляції та кондиціонування.
  • Дотримання вимог безпеки. При проведенні ремонтних робіт ми дотримуємось усіх вимог щодо пожежної та електричної безпеки.
  • Високий професіоналізм наших майстрів дає нам змогу виконувати ремонт комерційних об’єктів на найвищому рівні.

Висока кваліфікація та багаторічний досвід наших працівників, швидкість роботи та різноманітний спектр ремонтних робіт – ось головні причини нашого успіху, які неодмінно стануть гарантією ваших перемог!

Ремонт житлових приміщень

Ремонт Стандарт

Від 4000 до 6000 грн/м²
Назад
Далi

Ремонт преміум-класу

Від 6000 грн/м²
Назад
Далi

Ремонт комерційних приміщень

Ремонт преміум-класу

Від 3800 грн/м²
Назад
Далi

Дизайн інтер’єрів

Стандарт (Технічні креслення)

12$/м²
Назад
Далi

Розширений (Дизайн з візуалізаціями)

від 25$/м²
Назад
Далi

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання