Львів, вул. Івана Пулюя, 40, Україна
c ПН до ПТ з 9.00 до 19.00

Ремонт і ремонтні роботи від Капітель в Перемишлянах

Що таке ремонт? Більшість асоціює його з переклеювання шпалер, але ж все набагато складніше. Це слово викликає жах у власника квартири, але абсолютно не впливає на душевну рівновагу фахівців з компанії Капітель, які зробили під ключ не один десяток об’єктів.

Поспішайте почати ремонт в Перемишлянах? Спочатку потрібно визначитися, що конкретно Ви хочете змінити і яких результатів бажаєте досягти. Від цього безпосередньо залежить кінцевий результат. Будь-якій серйозній справі передує складання списку майбутніх маніпуляцій, тобто техзавдання. Воно відображає побажання клієнта щодо:

  • виду і складності ремонту;
  • стилю інтер’єру;
  • елементів для підвищення комфорту.

Виконавець робіт вже точно знає, що хоче отримати замовник. Його задача – вибрати правильні методи реалізації завдання і зробити все в найкращому вигляді. Тепер необхідно визначитися з пріоритетами і розписати порядок дій.

Планування, стіни й комунікації

Цілі і завдання потрібно перенести на папір, для визначення чіткої послідовності робіт. При плануванні важливо відзначити всі функціональні зони і будь-які важливі деталі, аж до майбутнього розставлення меблів. Це допоможе в розробці схеми розміщення електропроводки. Також потрібно вибрати відповідні матеріали і скласти кошторис. Зрозуміло, список робіт буде варіювати, але якщо квартирі в Перемишлянах потрібні істотні зміни, їх слід почати з установки міжкімнатних перегородок.

Систему кондиціонування і вентиляції проектують до або після зведення стін. Перший варіант – найоптимальніший, адже розведення вентиляційних коробок і монтаж трас кондиціонування роблять ще до того як стіна набуде завершеності, до початку оздоблювальних робіт, інакше її доведеться шпаклювати повторно. Це прекрасний момент для установки вікон і підвіконь. Згодом роблять водопровід, електропроводку, штукатурять стіни. Облаштування санвузлів можна перенести на час після чорнової стяжки підлоги. Щоб остання віддала вологу і стала максимально міцною, потрібно як мінімум 3 тижні. На даному етапі також можна встановити в середині підлоги опалювальні прилади.

Стелі та освітлення

Перш, ніж почати робити стелю, потрібно вибрати схему і сценарії освітлення, а також прилади, адже світильник може бути надто важким для конструкції чи його розміри виявляться не стандартними. Різати профіль вкрай не бажано, тому що це часто призводить до втрати опорної здатності стелі. Останній роблять, враховуючи особливості освітлювальних приладів, закладаючи всі необхідні елементи:

  • датчики;
  • камери;
  • сигналізацію і т.п.

Укладання підлоги і чистове оздоблення

Зміни в першу чергу повинні торкнутися стелі і лише в останній момент – підлоги. Фарбування конструкції, оздоблення стін, укладання покриття підлоги, монтаж світильників – це оптимальна послідовність ремонтних робіт. Далі можна встановлювати вбудовані меблі і плінтуси. Лише в такий послідовності, щоб не довелося віддирати зайві деталі.

Коли ремонт у помешканні завершений, сміття винесено, і квартира в Перемишлянах сяє, потрібно зробити завершальний штрих. На фінішному етапі чіпляють штори та жалюзі, розставляють меблі на місця. У результаті вийде ідеальний будинок, в якому буде приємно жити й працювати.

Зробити такі масштабні роботи якісно своїми руками не реально, адже потрібен досвід, розуміння технологічних процесів і вміння досягти поставлених завдань. Потрібні професіонали. Фахівці з компанії Капітель знають і вміють робити ремонт капітальний, косметичний, під ключ з урахуванням всіх побажань клієнта і особливостей квартири. Ми допоможемо правильно підібрати матеріали, розробимо дизайн і реалізуємо проект за нетривалий період. Працюємо швидко й націлені на ідеальний результат. Співпрацювати з нами вигідно і зручно. Будемо раді новим знайомствам.

Ремонт якого приміщення Вас цікавить?
0%

Марія

Менеджер по продажам