Оздоблювальні роботи Львів

Оздоблювальні роботи Львів

Фінальною стадією будь-яких ремонтних робіт завжди являються оздоблювальні роботи. На сьогоднішній день існує надзвичайно багато різноманітних матеріалів та технологій оздоблення. Наші майстри мають хороший досвід таких робіт та можуть порадити вам цікаві рішення, що підходитимуть вашій оселі. Ми забезпечимо якісне вкладання плитки на стіни та підлогу.

Гіпсокартонові конструкції

Великий досвід, знання тонкощів, нюансів, а також сучасних тенденцій, дозволяють нашим майстрам робити красиві сучасні конструкції різного стилю. Абсолютно усе що можна зробити з гіпсокартоном, наші майстри роблять швидко та красиво за помірні ринкові ціни. З цим чудовим матеріалом ваша фантазія необмежена – за допомогою гіпсокартону можна творити дива стародавньої архітектури в сучасних домівках.

Штукатурні роботи Львів – штукатурка, фарбування, клеєння шпалер

Штукатурка стін – не менш важливий елемент оздоблення. Для наклеювання шпалер та інших робіт, стіни мають бути ідеально рівними, незалежно від особливості конструкції будівлі чи приміщення. Забезпечення рівної поверхні грає важливу роль в загальній гармонійності приміщення, тому цьому завжди приділяється особлива увага. Штукатурення стін, фарбування та подальше клеєння шпалер виконується нашими майстрами якісно та відповідально в обумовлені терміни.

Натяжні стелі

Натяжні стелі стали досить популярними відносно нещодавно. Їх привабливий зовнішній вигляд завжди привертає увагу цінителів незвичайної краси та тонкої роботи. Майстри команди «Капітель» мають хороший досвід роботи з натяжними стелями та гарантують якісне виконання робіт в обумовлені терміни. Ми проводимо монтаж підвісних стель армстронг та грильято. Обирайте найкращих!

Пишіть, телефонуйте або замовте дзвінок для отримання більш детальної консультації.

Ремонт житлових приміщень

Ремонт Стандарт

Від 4000 до 6000 грн/м²
Назад
Далi

Ремонт преміум-класу

Від 6000 грн/м²
Назад
Далi

Ремонт комерційних приміщень

Ремонт преміум-класу

Від 3800 грн/м²
Назад
Далi

Дизайн інтер’єрів

Стандарт (Технічні креслення)

12$/м²
Назад
Далi

Розширений (Дизайн з візуалізаціями)

від 25$/м²
Назад
Далi

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання