Львів, вул. Івана Пулюя, 40, Україна
c ПН до ПТ з 9.00 до 19.00

Дизайн інтер'єру у Львові від 10$/м2

Хочете замовити дизайн?

Попередній розрахунок вартості вашого ремонту

Замовити консультацію дизайнера

Оздоблювальні роботи Львів

Фінальною стадією будь-яких ремонтних робіт завжди являються оздоблювальні роботи. Саме зовнішнє оздоблення стін та стелі придає завершальний лоск. На сьогоднішній день існує надзвичайно багато різноманітних матеріалів та технологій оздоблення. Наші майстри мають хороший досвід різноманітних оздоблювальних робіт та можуть порадити вам цікаві рішення, що підходять для лише для вашої оселі. Ми забезпечимо якісне вкладання плитки на стіни та підлогу.

Гіпсокартонні конструкції

Якісні гіпсокартонні роботи – великий досвід, знання тонкощів та нюансів, а також сучасних тенденцій, дозволяють робити нашим майстрам красиві сучасні конструкції різного стилю. Абсолютно усе що можна зробити з гіпсокартоном – наші майстри роблять швидко та красиво за помірні ринкові ціни. З гіпсокартоном ваша фантазія необмежена – це чудовий матеріал з за допомогою якого можна творити дива стародавньої архітектури в сучасних домівках.

Штукатурні роботи Львів – штукатурка, фарбування, клеєння шпалер

Штукатурка стін – не менш важливий елемент оздоблення. Для наклеювання шпалер та і загалом, стіни мають бути ідеально рівними, незалежно від особливості конструкції будівлі чи приміщення. Забезпечення рівної поверхні грає важливу роль в загальній гармонічності приміщення, тому цьому завжди приділяється певна увага. Штукатурення стін, фарбування та подальше клеєння шпалер якісно та відповідально виконується нашими майстрами в обумовлені терміни.

Натяжні стелі

Натяжні стелі стали досить популярними відносно нещодавно. Їх привабливий зовнішній вигляд завжди привертає увагу цінителів незвичайної краси та тонкої роботи. Майстри команди «Капітель» мають хороший досвід роботи з натяжними стелями та гарантуються якісне виконання робіт в обумовлені терміни. Ми проводимо монтаж підвісних стель армстронг та грильято. Обирайте найкращих!
Пишіть, телефонуйте або замовте дзвінок для отримання більш детальної консультації.

Наші переваги

МІНІМУМ КЛОПОТУ

Підвіз матеріалу, вивіз сміття, узгодження з державними структурами

ПРАЦЮЄМО БЕЗ АВАНСУ

Ви маєте можливість розірвати договір протягом тижня після початку роботи

ПЕРСОНАЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР ОБ’ЄКТУ

Призначається індивідуальний виконроб на кожний проект

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Протягом 5 років після здачі об’єкту – дрібний ремонт безкоштовний

Довірте свій ремонт професіоналам Капітель

Інші види послуг

Ремонт якого приміщення Вас цікавить?
0%

Марія

Менеджер по продажам