ремонт в двохкімнатній квартирі

Особливості ремонту в двокімнатній квартирі

Після придбання квартири власники стикаються з одним питанням: як швидко та якісно привести її в житловий стан, щоб це згодом не доставило клопоту. Все залежить від різних чинників: фінансових можливостей, кількості членів сім’ї, що мешкають, і, як наслідок, функціональності житлової і допоміжної площі. Щоб зробити ремонт двокімнатної квартири необхідно визначитися з тим, що саме треба переробити, після чого скласти детальний план дій. Таким чином, переробка пройде значно швидше, а витрачені кошти не перевищать бюджет. Це спростить вирішення всіх питань, пов’язаних з подальшим комфортними умовами проживання всіх членів сім’ї та дозволить за мінімальні строки отримати бажаних результат.

Починати планування слід з визначення того, яку функцію виконуватиме кожне приміщення. Коли мешкатиме молода сім’я, то одну кімнату варто зробити спальнею, а другу – вітальнею для прийому гостей, проведення активного часу. Цей варіант також має на увазі об’єднання вітальні з кухнею: це значно розширить простір, а також дозволить збільшити зону їдальні. А якщо враховувати, що дуже часто така житлова площа не може здивувати великими квадратними метрами, то таких перепланувань знадобиться декілька: з’єднання туалету з ванною, лоджії та кімнати. Але спершу, маючи в розпорядженні певні фінансові можливості, слід вирішити: освіжити існуючий ремонт або влаштувати житло максимально комфортно й затишно.

Який ремонт двокімнатної квартири знадобиться?

Виходячи з того, скільки коштує переробка, власники приймають рішення який об’єм дій потрібний. Таким чином, можна розділити виконання на два види:

  1. Капітальний. Мається на увазі повна заміна не лише обробних матеріалів, а усіх комунікацій. Головне при його виконанні дотримуватися послідовності етапів:
  • скласти план дій, розрахувати кошторис вартості матеріалів, послуг бригади, якщо вирішили притягнути фахівців;
  • провести необхідні підготовчі заходи: демонтувати стару проводку, труби, вікна, підлогове покриття, шпалери – тобто все що треба замінити, починаючи процес зверху вниз;
  • виконати усі чорнові операції по відновленню комунікацій, вирівнюванню стін, підлоги, установці вікон, дверей, елементів теплої підлоги (популярна альтернатива стандартному опалюванню);
  • провести чистову обробку: пофарбувати або обклеїти шпалерами стіни, стелю, покласти підлогове покриття, встановити плінтуси, а в завершенні зробити генеральне прибирання.
  1. Косметичний.В даному випадку бюджет витрат вийде менше, клопоту зменшиться, але термін експлуатації складе не більше 5 років. Не виникне потреба в певних етапах:
  • заміні комунікацій, віконних, дверних конструкцій, різне перепланування;
  • чорнове оновлення штукатурки, цементного стягування;
  • будуть в основному проведені облицювальні роботи: заміна шпалер або фарби, кахлю, підлогового покриття.

Терміни виконання і вартість

Ці два поняття міцно пов’язані один з одним, зміна одного залежить від результатів іншого. Розраховуючи кошторис витрат слід запланувати термін виконання робіт. Самостійно його можна робити вічно, при цьому може виникнути відчуття, що завершенню немає кінця. Якщо притягнути будівельну бригаду з 5-6 чоловік, то термін косметичного ремонту продовжиться менше місяця, а капітального – 2-3 місяці. Що стосується витрат, то вони будуть значно менше при виконанні ремонту власноручно. Проте, усім відомо, що час теж гроші, тому у результаті тривалий процес може вийти дорожче з урахуванням витрачених сил й нервів.

Вартість квадратного метра на сьогодні стартує в середньому від 1800 гривен. Точніші розцінки будуть озвучені після огляду квартири, виконання вимірів і точного розуміння необхідних переробок. Компанія Капітель займається будівельними роботами вже майже 10 років, виконуючи ремонтні роботи будь-якої складності з використанням сучасних технологій. Наші клієнти завжди залишаються задоволені отриманими результатами, тому що досвідчені майстри Капітель виконують роботи якісно у строго обумовлені терміни. Звертаючись до нас, Ви позбавите себе від зайвого клопоту і щасливо проводитимете час в затишній домашній атмосфері!

Приховати/Показати відео

Відео: Як Капітель
втілює мрії в життя!