Приміщення в стилі лофт

Якісний ремонт офісу в стилі лофт

Стиль лофт отримав свою популярність в кінці 20-го століття на Заході, коли потреба в житлі та офісі була досить актуальною, а покинуті виробничі будівлі приваблювали великим простором і невисокою ціною. Крім того, розцінки на обробку приміщень при ремонті офісів у цьому стилі не дуже високі. У перекладі з англійської ” лофт” означає “горище, мансарда”, тому легкість і простір такого приміщення дарує відчуття свободи, надихаючи на цікаві ідеї. Такий офіс стане ідеальним рішенням для керівників компаній, де від колективу потрібен командний дух з креативним підходом. Він стане знахідкою не лише для поліпшення взаємодії співробітників, але також залучення нових клієнтів. Низькі ціни на ремонт офісу при високій креативності дизайну – відмітні риси стилю лофт на початку його розвитку.

На сьогодні цей сучасний інтер’єр є одним з найпрестижніших. Для його створення не обов’язково брати за основу виробниче приміщення, відтворити стиль можна у будь-якому стандартному офісі, прибравши усі перегородки. Проте, не зважаючи на його зовнішню недбалість, він потребує ретельної розробки і буде коштувати зовсім недешево. Якісний ремонт офісу у цьому стилі став дорогим. Виняток можуть становити лише перепрофільовані споруди, де стіни, підлога та труби комунікацій мають необхідний зовнішній вигляд, який досить лише підкреслити.

Переваги ремонту офісу в стилі лофт

Враховуючи творчий підхід до виконання та нетрадиційний вигляд, ремонт офісів у стилі лофт привертає до себе увагу  за багатьма параметрами:

  • Дизайн без стандартів. Завдяки вільному плануванню є відчуття свободи і разом з тим згуртованості колективу. Мінімум функціональних меблів дозволяє розділяти простір офісу на зони.
  • Природне освітлення. Денне світло, внаслідок великих вікон, повністю освітлює усі робочі місця в денний час. Це дозволяє розташовувати їх по різному, змінюючи інтер’єр офісу на свій розсуд.
  • Стиль мінімалізму. Все більше компаній, що займаються різними видами діяльності, віддають перевагу ремонту офісу, який підкреслює оригінальний імідж. Особливо він притягає керівників творчого бізнесу.
  • Комфортний мікроклімат. Досягається завдяки роботі вентиляційної комунікації та систем кондиціонування, що дуже важливо для здорової атмосфери серед великої кількості людей.
  • Нестандартна обробка. Комунікації у вигляді труб і електропроводки є частиною декору при ремонті офісу у стилі лофт. Точно так, як цегляні стіни та бетонна підлога. Іноді на цьому можна заощадити, підкресливши існуючі деталі мінімумом матеріалів.

“Правильний” лофт – ремонт офісу на вищому рівні

Створити цей популярний дизайн, на перший погляд, не складно, проте необхідно підійти до розробки з увагою, ретельно обміркувавши деталі. Якщо в приміщенні, що ремонтується, існують перегородки, то від них треба позбавитися. Виняток становлять тільки підсобні кімнати, ізольованість яких функціонально потрібна. Розділення на зони відбувається за допомогою меблів, стелажів, балок стелі. В якості оздоблювального матеріалу, при ремонті офісу, використовують дерево, метал, скло, уміло поєднуючи їх. Колірна гамма грунтується на природних відтінках використаної сировини.

Створюючи цей стиль важливо не перестаратися, тому що його основа полягає в природності конструкції самої по собі. Актуальним нюансом оформлення офісу піл час ремонту, може бути поєднання сучасних аксесуарів з елементами старовини. Також можливо оригінально застосувати нестандартні елементи декору, такі як рекламні плакати, постери, фотографії й тому подібне. Щоб грамотно вирішити питання перетворення, краще всього звернутися до фахівців. Компанія Капітель розробить дизайн і виконає якісний ремонт офісу будь-якої складності в обумовлені терміни, враховуючи всі побажання замовника. З нами мрії втіляться в реальність, а Ваш офіс лофт стане початком нових успіхів у бізнесі!

Приховати/Показати відео

Відео: Як Капітель
втілює мрії в життя!