офіс в стилі лофт

Оформляємо офіс в стилі лофт

Стиль лофт отримав свою популярність в кінці 20-го століття на Заході, коли потреба в житлі та офісі була досить актуальною, а покинуті виробничі будівлі приваблювали великим простором і невисокою ціною. У перекладі з англійської ” лофт” означає “горище, мансарда”, тому легкість і простір такого приміщення дарує відчуття свободи, надихаючи на цікаві ідеї. Такий офіс стане ідеальним рішенням для керівників компаній, де від колективу потрібен командний дух з креативним підходом. Він стане знахідкою не лише для поліпшення взаємодії співробітників, але також залучення нових клієнтів.

Це спочатку він вважався економ варіантом, але на сьогодні цей сучасний інтер’єр є одним з найпрестижніших. Для його створення не обов’язково брати за основу виробниче приміщення, відтворити стиль можна у будь-якому стандартному офісі, прибравши усі перегородки. Проте, не зважаючи на його зовнішню недбалість, він потребує ретельної розробки і буде коштувати зовсім недешево. Виняток можуть становити лише перепрофільовані споруди, де стіни, підлога та труби комунікацій мають необхідний зовнішній вигляд, який досить лише підкреслити.

Офіс лофт і його переваги

Враховуючи творчий підхід виконання, такий нетрадиційний офісний вигляд привертає увагу до себе за багатьма параметрами:

  • Дизайн без стандартів. Завдяки вільному плануванню є відчуття свободи і разом з тим згуртованості колективу. Мінімум функціональних меблів і дозволяє розділяти простір на зони.
  • Природне освітлення. Денне світло внаслідок великих вікон повністю освітлює усі робочі місця в денний час. Це дозволяє розташовувати їх по різному, міняючи інтер’єр на розсуд.
  • Стиль мінімалізму. Компанії, що займаються різними видами діяльності, віддають перевагу цьому інтер’єру, який підкреслює оригінальний імідж. Особливо він притягає керівників творчого бізнесу.
  • Комфортний мікроклімат. Досягається завдяки роботі вентиляційної комунікації та систем кондиціонування, що дуже важливо для здорової атмосфери великої кількості людей.
  • Нестандартна обробка. Комунікації у вигляді труб і електропроводки є частиною декору, точно так, як цегляні стіни та бетонна підлога. Іноді на цьому можна заощадити, підкресливши існуючі деталі мінімумом матеріалів.

Як правильно оформити офіс лофт

Створити цей популярний дизайн, на перший погляд, не складно, проте необхідно підійти до розробки з увагою, ретельно обміркувавши деталі. Якщо в реконструйованому приміщенні існують перегородки, то від них треба позбавитися. Виняток становлять тільки підсобні кімнати, ізольованість яких функціонально потрібна. Розділення на зони відбувається за допомогою меблів, стелажів, балок стелі. В якості оздоблювального матеріалу використовують дерево, метал, стекло, уміло поєднуючи їх. Колірна гамма грунтується на природних відтінках використаної сировини.

Створюючи цей стиль важливо не перестаратися, тому що його основа полягає в природності конструкції самої по собі. Актуальним нюансом оформлення може бути поєднання сучасних аксесуарів з елементами старовини. Також можливо оригінально застосувати нестандартні елементи декору, такі як рекламні плакати, постери, фотографії й тому подібне. Щоб грамотно вирішити питання перетворення, краще всього звернутися до фахівців. Компанія Капітель розробить дизайн і виконає ремонт будь-якого приміщення в обумовлені терміни, враховуючи побажання замовника. З нами мрії утіляться в реальність, а Ваш офіс лофт стане початком нових успіхів у бізнесі!

Leave a Comment

Приховати/Показати відео

Відео: Як Капітель
втілює мрії в життя!