Оформлення ванної в темному кольорі - Kapitel

Оформлення ванної в темному кольорі

Оформлення ванної в темному кольорі

Секрет гармонійного і затишного дизайну – оформлення приміщення в правильно підібраних кольорах і відтінках з урахуванням їх оптимальних комбінацій. Наприклад, ванна, яка зроблена в насиченому кольорі, буде ідеальна, якщо зробити оздоблення стін матеріалами з неоднорідною текстурою. Глянцевий мармур і матова кераміка в комплексі з рельєфною плиткою виглядають приголомшливо.

Стеля ж у ванній може бути абсолютно різною. Темний простір добре комбінується зі стінами з світлим покриттям, всі елементи приміщення можуть також перегукуватися між собою. Стеля в приглушеній гамі створює відчуття безпеки, але потрібно встановити якісне підсвічування, щоб вона не стала схожою на нескінченну діру.

Зробити дизайн розкішним здатна плитка чорного або коричневого кольору, укладена на підлогу. Виробники пропонують величезний асортимент кольорів та відтінків. Глянцеві і матові вироби мають різні текстури. Вони можуть візуально нагадувати, як граніт, так і дикий камінь. У невеликому приміщенні краще покласти плитку-шахматку, в іншому ж випадку розгляньте варіанти з дощок.

Мозаїка приглушених кольорів, як і чергування елементів оздоблення схожих відтінків створюють цікаві малюнки й переходи. Якщо плануєте використовувати в оформленні дзеркальні елементи, вибирайте ті з них, які будуть перегукуватися з загальним дизайном. Ставка на контрасти створить настрій. Пропорційне співвідношення вибирається виходячи з розмірів приміщення. У великій кімнаті можна хаотично розмістити різнокольорову і різнофактурну кераміку. У маленькій же ванній краще використовувати акцентні поверхні або зробити обробку, підібравши пару приглушених родинних відтінків.

Шестигранна плитка позитивно змінить інтер’єр приміщення. З її допомогою ви поліпшите форму кімнати або ж просто розставите необхідні акценти. Комбінуйте приглушені тони з дзеркальними поверхнями, а якщо хочеться чогось екстравагантного, зробіть різнокольорове облицювання.

Меблі та освітлення

Правильне облаштування ванної кімнати – гідне завдання навіть для досвідченого дизайнера. Він знає, яким яскравим акцентом може бути біла чаша в кімнаті з насиченим фоном. З цим елементом гармонійно комбінується фаянсовий унітаз і хромовані крани/змішувачі.

У ванній приглушеного кольору добре було б обіграти різницю текстур. Якщо бажаєте зробити приміщення більш розкішним, що не доповнюйте матову сантехніку глянцевим кахлем. Краще придбати:

  • латунні світильники;
  • бронзові змішувачі:
  • фурнітуру з міді або позолочене дзеркало.

Велика кількість насичених деталей протипоказана для маленької кімнати. Такий санвузол дійсно непогано б оформити у світлому кольорі, але слід розбавити його темним умивальником і ванною. Тумби та полиці можуть бути нейтральними.

Потужні освітлювальні прилади розженуть темряву і перевтілять приміщення. В іншому випадку навіть найекстравагантніший інтер’єр буде здаватися непоказним та нецікавим. На стелі, по периметру, бажано встановити точкові світильники. Світлодіодна стрічка буде доречна в меблях і навколо дзеркала, а на стіні знайдеться місце для бра.

Оформлення ванної в темному кольорі – сміливе рішення, але воно змінить ваш будинок в кращу сторону. Як правильно підібрати кольори та оформлення, на чому зробити акценти – знає дизайнер компанії Капітель. Він розробить інтер’єр, що запам’ятається, за індивідуальним замовленням, а команда виконавців втілить його в реальність з урахуванням ваших смаків й уподобань у зручний для клієнта час. Наші фахівці мають величезний досвід у сфері ремонту – роблять його швидко, якісно і відповідно до плану.

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання