Львів, вул. Івана Пулюя, 40, Україна
c ПН до ПТ з 9.00 до 19.00

Ніша для спальні – зручно і функціонально

Щоб зробити спальню сучасною та ефектною, можна використовувати різні дизайнерські прийоми. Дуже стильно виглядають кімнати з нішами. Подібний хід дозволяє отримати не просто додаткове місце для різного декору, але і візуально збільшує простір.

Нішу важливо не тільки правильно сконструювати. Її установка також повинна пройти при дотриманні всіх правил і технологій. Лише тоді елемент стане гармонійною частиною дизайну і буде відмінно виконувати функції, наприклад, шафи або тумби. У нішу також можна поставити різні меблі, навіть телевізор.

Види ніш

Залежно від того, якими функціями і можливостями планується наділити ніші, вони бувають декоративними і глибокими. Останні розробляють, орієнтуючись на розмір ліжка:

  • Якщо воно двоспальне, нішу ставлять у головах.
  • Якщо односпальне – уздовж стіни.

Глибока ніша прекрасно замінить приліжкову тумбу і буде успішно використана для розміщення іграшок. Додавши полиці, її легко перетворити в практичний стелаж, а забезпечивши дверима – трансформувати у вбудовану шафу. Вона ідеально підійде, щоб зберігати постіль та рушники.

Установка ніші в квартирі-студії дозволить вдало зонувати простір, і отримати ідеальну спальню.

Неглибокі ніші виглядають дуже яскраво і привертають увагу. Вони прикрашають приміщення. Дуже добре підходять для розміщення картин і фотографій. У кімнаті з низькими стелями будуть доречні вертикальні ніші. Якщо стеля висока, підійде і вертикальний, і горизонтальний варіант розташування.

Матеріал

Найчастіше ніші роблять з гіпсокартону. Екологічно чистий матеріал легко монтується. Він недорогий і абсолютно безпечний. Використовується в квартирах для створення різних конструкцій.

Ніші з гіпсокартону довговічні. Матеріал фіксується на металевому профілі. З ним дуже зручно працювати.

Декор

Щоб ніша успішно виконувала декоративні функції, використовують різні прийоми. Найчастіше зони виділяють кольором. При цьому забарвлення внутрішньої частини відрізняється від кольору стін.

Дуже важливе почуття міри. Занадто темна ніша на тлі світлих стін буде схожа на дірку. Для її прикраси слід використовувати фотошпалери, фарбу або штукатурку. Дзеркальна поверхня допоможе ще більше розширити простір, головне, щоб вона відповідала загальному стилю кімнати.

Освітлення

Підсвічування зробить нішу в спальні більш цікавою. А якщо використати світлодіодні стрічки і зробити дзеркальні стіни, вийде приголомшливий ефект невагомості. Світіння має бути м’яким і налаштовувати на відпочинок. Яскраве і пульсуюче підсвічування буде недоречним.

Точкові світильники також прекрасно підходять для освітлення ніші. Якщо ж воно не було своєчасно змонтовано, існує простий вихід. Досить поставити лампи на високих ніжках біля ліжка.

Ніша для телевізора

Нішу для телевізора традиційно розміщують навпроти ліжка. Вона відмінно прикрашає інтер’єр і дуже функціональна. Справа в тому, що в ніші можна вдало заховати дроти і ресивер, що стане безсумнівним плюсом для інтер’єру.

Конструкція може мати різні форми і розміри. Незалежно від обраного оформлення, підсвічування є необхідністю. В іншому випадку облаштування ніші вважається недоцільним, бажаний візуальний ефект не буде досягнутий.

Стилі

Різноманітність форм і матеріалів для обробки дозволяють вписати нішу практично в будь-який інтер’єр. Для деяких стилів вона стала невід’ємним елементом декору. Її використовують навіть для самого модного сучасного оформлення, наприклад, в стилі конструктивізм, щоб вдало розмістити великі об’ємні предмети.

Якщо для дизайну кімнати був обраний постмодернізм, в нішу поставлять телевізор. Вона буде доречна і для мінімалізму або хай-теку, потрібно тільки доповнити її дзеркалами. Ніші використовували для оформлення в різний час в багатьох країнах. Вони популярні і зараз.

Як швидко і, головне правильно, зробити нішу? Якщо є знання, досвід і вільний час, то питання вичерпане. В іншому випадку, не кожен зважитися перетворити квартиру в місце для експериментів. Щоб досягти бажаного результату, звертаються в компанію Капітель. Ми розробляємо дизайн приміщення, проектуємо і встановлюємо конструкцію при дотриманні всіх необхідних норм і правил. Вона гармонійно доповнить інтер’єр і буде успішно виконувати своє функціональне призначення.

Ремонт якого приміщення Вас цікавить?
0%

Марія

Менеджер по продажам