Настінні полиці для вашого будинку - Kapitel

Настінні полиці для вашого будинку

Настінні полиці для вашого будинку

Щоб розмістити книги, фоторамки та інші милі серцю предмети, потрібні різні меблі – шафи, тумбочки, полиці. Останні значно відрізняються за конфігурацією, але мають однакове призначення. Форма безпосередньо впливає на їх розташування.

Види настінних полиць, які є на ринку:

  1. Класичні. Їхні форми та розміри варіюють. Велика кількість конфігурацій дозволяє підібрати оптимальний варіант, який легко закріпити вздовж стіни, зафіксувавши опори.
  2. Кутові – ергономічні моделі. Вони дозволяють з максимальною користю заповнити вільний простір. Знайти меблі, які гармонійно розмістилися б по кутах кімнати, досить складно, проте полички для зовнішніх і внутрішніх кутів стануть відмінним рішенням. Їх купують переважно для санвузла чи комори, та немає заборони на встановлення конструкції у будь-якій іншій кімнаті. При цьому опори полиць закріплюють на прилеглих стінах.
  3. Підвісні. Відрізняються від інших різновидів способом кріплення. Завдяки ланцюгам та мотузкам їх фіксують на балках чи безпосередньо на стелі. Подібні вироби привносять різноманітності в існуючий інтер’єр, але вони не використовуються для складування крихких предметів, скоріше слугують декором.

Настінні полиці вибирають, виходячи з функцій, якими планується їх наділити, та місця монтажу. За потреби є сенс скомбінувати декілька різних моделей.

Форми й матеріали

Форма полиці залежить від її призначення. Найбільш практичними вважаються консольні полиці. Звісно, вони мають високий рівень попиту. Вироби припускають наявність не більше 3 рівнів і застосовуються для зберігання інвентарю. Відстань між елементами залежить від побажань клієнта.

Полиці із задньою стінкою візуально нагадують стелаж. Вони складаються з багатьох рівнів та поділені на секції. Конструкції добре підходять для розміщення вбудованої техніки, хоча можуть використовуватися в гардеробних чи бібліотеках.

Горизонтальні полиці, якщо мається на увазі класичний варіант, обов’язково виготовлені з дерева. Коли ж клієнт хоче отримати щось оригінальніше, він купує ковані або скляні вироби, які підходять для розміщення різних предметів. Разом з тим, більш місткою та компактною буде вертикальна конструкція. В ідеалі її секції повинні мати різну висоту, адже полиці мають вмістити елементи різних розмірів і форм – книги, вази та інші предмети. Вертикальні полиці закріплюють поруч із м’якими меблями. Вони стають гарною альтернативою стінки для вітальні.

Ми перерахували варіанти, які мають найбільший попит, та насправді, споживач може зробити на замовлення полиці будь-якої форми. Класичними рішеннями стануть вироби з дерева, ДСП чи з МДФ. Вони завжди актуальні, екологічні та безпечні. Полиці з привабливою фактурою прослужать далеко не один рік і згодом не втратять своєї актуальності. Вони підійдуть для будь-якого інтер’єру.

Пластикові полиці порадують невисокою ціною. Вони легкі та міцні, чудово імітують натуральні матеріали, та сподобаються не кожному, адже мають штучне походження. Гіпсокартон – ще один надлегкий легкий матеріал, з якого виготовляють елементи та конструкції. Його дуже просто обробляти, та якщо потрібен міцний виріб, купують металеву полицю Вона потребує нанесення спеціального засобу захисту, від корозії. Металеві полиці виглядають привабливо. Їхня ціна пов’язана з конфігурацією, проте найбільш дорогими залишаються ковані вироби.

Скляні полиці ж здаються чимось невагомим. Їх можна купувати, якщо краї мають фаску. Товщина полички допускає варіації, та має бути не меншою ніж 5 мм. Ідеальний варіант – гартоване скло. Комбінуючи матеріали можна досягти приголомшливого ефекту, тож виробники часто поєднують скло з металом.

Способи використання

Настінні полиці можна побачити в різних приміщеннях. Книжкові полиці вирізняються високою місткістю. Вони великі та міцні. Найчастіше конструкції розміщуються над письмовим столом і потребують супер надійної фіксації. Їх купують у кількості кількох одиниць, щоб заповнити всю стіну.

Для розміщення чашок та спецій підійдуть кухонні полиці. Перш ніж їх замовити, важливо ретельно вибрати матеріал. Він має бути гранично простим у догляді.

Гігієнічну продукцію та свічки розміщують на вологостійких полицях для ванної. Зазвичай вони виготовлені зі скла або пластику. Декоративні полиці також повинні мати невелику вагу. Вони відрізняються конфігурацією, а вибір кріплень здійснюється в залежності від предметів, які власник житла планує там розмістити. Що цікаво, полиці для дитячої представлені окремою групою, адже до них висуваються особливо суворі вимоги. Вироби повинні бути місткими, натуральними та з жорстким кріпленням. У дитячій кімнаті не місце для скляних та потенційно небезпечних елементів.

Не можете визначитися з оформленням кухні, спальні чи іншого приміщення? Фахівці компанії Капітель нададуть неоціненну допомогу у вирішенні цього питання. Вони розроблять дизайн з урахуванням побажань клієнта і втілять плани у реальність за незначний проміжок часу. Професіоналізм, знання та чималий досвід – запорука нашого успіху!

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання