Мох в інтер'єрі - Kapitel

Мох в інтер’єрі

Мох в інтер’єрі

Шукаєте цікавий і незвичайний спосіб прикрасити свою квартиру? Зверніть увагу на яскраві та насичені композиції з моху. Не впевнені, що подібне рішення буде раціональним, бо турбуєтесь, що вони згниють, засохнуть, а може стануть згодом затишним будинком для комах? Готові позбутися страху і дізнатися правду про гарну та незвичайну рослину?

Дивлячись на мох дійсно часто замислюєшся, чи не виявиться його покупка безглуздою тратою часу та грошей. Однак, якщо обробкою моху займалися професіонали, він не згниє і довго буде радувати око. Але, як не сумно, та з кожним роком в даній сфері з’являється все більше дилетантів, які націлені виключно на швидке отримання фінансових благ. Єдина можливість уберегти себе від неприємного досвіду – послуги компанії з перевіреною репутацією, великою кількістю позитивних відгуків і багатим портфоліо.

Потенційні споживачі, дивлячись на мох в магазині вагаються, адже думають, що він може не прижитися. Їх побоювання не безпідставні, проте рослина і не повинно вкорінюватися, адже біологічні процеси в ній призупинені. Стан моху нагадує кріогенну заморозку. З нього витягують всю рідину і закачують натомість спеціальний розчин. В результаті рослина виглядає живою. Вона стає абсолютно невибагливою у догляді і непривабливо для мошок, жуків та інших комах. Мох має легкий специфічний запах, який не створює дискомфорту і помітний зазвичай лише в перші дні після установки композиції.

Для декорування купують мох переважно насиченого зеленого кольору, хоча в природному середовищі частіше зустрічаються сіро-білі рослини. Фактично ж замовник може придбати мох будь-якого відтінку. Його фарбують на виробництві, щоб композиція довго радувала вас в інтер’єрі. Вона стійка до цвілі і не зможе ні пожовтіти, ні посіріти. За допомогою моху можна прикрасити навіть підвал, адже йому не потрібно сонячне світло, тому що процеси росту призупинені, але ви без побоювань можете використовувати разом з різними видами декоративного освітлення. Світлодіодне підсвічування стане ідеальним варіантом. Воно не нагрівається і не сушить, а служить відмінним доповненням композиції.

Особливості догляду

Стабілізований мох, всупереч поширеній думці, – натуральний. Навіть після спеціальної обробки він не втрачає своєї краси і пружності, здатний радувати м’якістю відтінків до 10 років. Він не перетвориться на пилозбірник, адже відштовхує пил, маючи високу щільність і специфічну текстуру, достатньо лише час від часу використовувати для очищення спеціальну мітлу.

Мох не потребує стрижки, поливки або підживлення. Не залежно від обставин, він не засохне і не осиплеться, але в зимовий сезон не рекомендується розміщувати композиції занадто близько до опалювальних приладів. В іншому випадку вони можуть втратити свою м’якість та пружність. Тільки не варто панікувати і поливати рослину, якщо повітря здасться вам надто сухим. Кращим рішенням стане підвищення вологості в приміщенні. Як тільки показники прийдуть до норми, мох відновить свою м’якість. Взаємодіяти з ним не складно, навіть якщо дитина зіпсує композицію, фахівець зможе її відремонтувати.

Мох абсолютно безпечний для здоров’я людей і тварин, хоча останні рідко ним цікавляться. Він не токсичний і може бути розміщений навіть на відкритому повітрі, якщо забезпечити стіні захист від дощу і прямих сонячних променів. Мох також буде доречний у ванній, але його не потрібно поливати або обприскувати, подібні дії категорично протипоказані.

Фахівці компанії Капітель знають, як втілити в інтер’єрі найдивовижніші рішення. Ми розробимо дизайн приміщення з урахуванням ваших смаків і побажань. Реалізуємо проект в найкоротші терміни і в зручний для клієнта час. 3 (068) 287 5577 – перший крок на шляху до вашої мрії. Чекаємо на дзвінок!

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання