Львів, вул. Івана Пулюя, 40, Україна
c ПН до ПТ з 9.00 до 19.00

Дизайн інтер'єру у Львові від 10$/м2

Хочете замовити дизайн?

Попередній розрахунок вартості вашого ремонту

Замовити консультацію дизайнера

Монтаж трубопроводів Львів

Будь-яка робота з сантехнікою та опаленням має надзвичайно високий рівень відповідальності. Нікому не хочеться затоплювати сусідів та свою власну оселю. Затоплення завжди викликає масу проблем одразу і після непередбачуваної аварії. Інколи хороше покриття підлоги псується від води не одразу, а лише через деякий час, приносячи нам певні «сюрпризи» ще довгий час.

Для запобігання подібних казусів варто обирати хороший майстрів з великим досвідом роботи. Тільки знання усіх тонкощів та нюансів дозволять передбачити усі можливі проблеми та забезпечити якісну довготривалу роботу опалювальної системи, котлів, бойлерів, трубопроводів та теплої підлоги.

Команда майстрів «Капітель» пропонує якісні послуги за ринковими цінами та своєчасно виконану роботу. У нас можна замовити монтаж котла, бойлера, опалення, трубопроводів, теплої підлоги.

Монтаж опалення Львів

На сьогоднішній день, враховуючи ситуацію в країні, монтаж системи опалення має бути зроблений просто ідеально. Тепло має правильно циркулювати по приміщенню та не втрачатись через холодні стіни. Наші спеціалісти проконсультують та порадять найбільш оптимальний варіант саме для вашої оселі.

Монтаж котла та бойлера

Забезпечити себе теплою водою автономно – задача кожного власника квартири чи будинку. Уже давно відомо що центральне водопостачання, якщо воно є, абсолютно невигідне та не надійне. За наявності технічної та фінансової можливості потрібно обов’язково встановити бойлер чи котел. Ми зробимо це швидко та якісно враховуючи індивідуальні особливості вашої домівки.

Якісний монтаж трубопроводів та лічильників

Трубопроводи не має бути видно, вони не мають стирчати, вони не мають текти чи підтікати. Здавалось би проста робота, нічого складного, але багаторічну роботу трубопроводів забезпечити може далеко не кожний майстер-сантехнік. Довіряйте безпеку своєї оселі лише професіоналам з досвідом – звертайтесь в «Капітель».

Монтаж теплої підлоги Львів

Сучасні технології тішать нас своїм комфортом та простотою. Тепла підлога це саме те, що дозволить завжди відчувати приємне тепло навіть стоячи голими ногами на керамічній плитці. Для дітей та дорослих це ідеальна підлога, що не дозволить замерзнути та захворіти, незалежно від того скільки часу ви проводите на ній босими. Довірте монтаж теплої підлоги професіоналам, адже це досить відповідальна робота, яка має виконатись один раз і якісно.

Пишіть, телефонуйте або замовте дзвінок для отримання більш детальної консультації.

Наші переваги

МІНІМУМ КЛОПОТУ

Підвіз матеріалу, вивіз сміття, узгодження з державними структурами

ПРАЦЮЄМО БЕЗ АВАНСУ

Ви маєте можливість розірвати договір протягом тижня після початку роботи

ПЕРСОНАЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР ОБ’ЄКТУ

Призначається індивідуальний виконроб на кожний проект

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Протягом 5 років після здачі об’єкту – дрібний ремонт безкоштовний

Довірте свій ремонт професіоналам Капітель

Інші види послуг

Ремонт якого приміщення Вас цікавить?
0%

Марія

Менеджер по продажам