Будівництво котеджів поблизу Львова - Kapitel

Будівництво котеджів поблизу Львова

Будівництво котеджів поблизу Львова

За 14 років ми виросли з маленької бригади спеціалістів до великої компанії, яка отримує багато схвальних відгуків про свою роботу. Ми вирішили не зупинятися на цьому і рости, тож наступним нашим кроком стало будівництво котеджів.

6 років тому ми збудували комплекс котеджів у Солонці (9 будинків з можливістю облаштування басейну на даху), в якому вже живуть щасливі власники (фото ви можете переглянути нижче).

Але і на цьому ми не зупинилися. Тому 5 років тому в Зубрі (позаду “Рафаелю”) збудували шикарний котеджний комлекс закритого типу “Капітель Квартал”. Це 34 сучасні котеджі (частина з яких із терасою на будинках) і охороною.

І ось в 2022 році ми закінчуємо будівництво нашого ще одного котеджного містечка в центрі Зубри. Це 18 дуже затишних котеджів-дуплексів, відносно недалеко від Львова (8 хв їзди до King Cross Leopolis і 10 хв до Сихова), але подалі від шумних доріг і метушні. Переглянути їх ви можете тут.

Ми добре розуміємо ваше бажання жити за містом, але і розуміємо наскільки це складне завдання: знайти землю, вирішити всі питання з правом власності, продумати яким має бути котедж (щоб він був сучасним і функціональним багато років і згодом не вилізли неприємні нюанси, які дорого коштуватимуть), продумати планування, закупити матеріали і розрахувати точну кількість, а потім ще зайнятися питанням ремонту. Для багатьох це місія нездійсненна, тож ми взяли це на себе.

Всю інформацію про них ви можете дізнатися тут.

Солонка
Зубра

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання