Будівництво котеджів у Львові - Kapitel

Будівництво котеджів у Львові

Будівництво котеджів у Львові

Компанія «Капітель» відома широким спектром ремонтних послуг будь-якої складності та об’єму. За 12 років свого існування наша міцна професійна команда набула неабиякого досвіду в сфері ремонтно-будівельних робіт. Ми неодноразово виправляли помилки не совісних забудовників і точно знаємо, що треба робити на етапі будівництва, щоб не стикатися з ремонтниками багато років потому.

Тому “Капітель” розпочала новий вид діяльності – будівництво будинків. Саме зараз неподалік міста Лева, в с. Солонка, наша компанія веде будівництво котеджів з терасами та басейном на даху. Детальну інформацію ви зможете знайти тут. А також розпочато будівництво нового елітного котеджного комплексу в с. Зубра “Капітель Квартал”.

Жителі таких великих міст, як Львів часто прагнуть володіти земельною ділянкою з будиночком за межами гомінкого та пильного мегаполісу, де можна відпочити від шаленого ритму життя. Але не всім це вдається. Перша причина – це, звісно, фінансовий аспект. Ціна за заміське житло зависока для середнього прошарку населення. Ті ж, хто має гроші, зазвичай хочуть побудувати маєток за власним смаком та дизайном. І тоді все впирається у час, якого на будівництво котеджів вимагається дуже багато. Адже необхідно постійно дбати про матеріали, зустрічатися з майстрами, вносити правки до проекту, тримати зв’язок з комунальниками, обрати гідного забудовника у Львові, організовувати перевезення бригад та відходів… І це навіть не половина списку справ, які ляжуть на ваші плечі.

Але не треба опускати руки та відмовлятися від мрії. Зверніться до нас! Молода та енергійна команда «Капітель» взяла на себе всі організаційні та робочі моменти. Втілюйте мрію в життя та отримуйте сучасне та надійне житло разом з нами.

Солонка
Зубра

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання