Львів, вул. Івана Пулюя, 40, Україна
c ПН до ПТ з 9.00 до 19.00

Дизайн інтер'єру у Львові від 10$/м2

Хочете замовити дизайн?

Попередній розрахунок вартості вашого ремонту

Замовити консультацію дизайнера

Будівництво котеджів у Львові

Компанія «Капітель» відома широким спектром ремонтних послуг будь-якої складності та об’єму. За 11 років свого існування наша міцна професійна команда набула неабиякого досвіду в сфері ремонтно-будівельних робіт. Ми неодноразово виправляли помилки не благодійних забудовників і точно знаємо, що треба робити на етапі будівництва, щоб не стикатися з ремонтниками багато років потому.

Тому “Капітель” розпочала новий вид діяльності – будівництво будинків. Саме зараз неподалік міста Лева, в с. Солонка, наша компанія веде будівництво котеджів з терасами та басейном на даху. Детальну інформацію Ви зможете знайти тут. А також розпочато будівництво нового елітного котеджного комплексу в с. Зубра “Капітель Квартал”.

Жителі таких великих міст, як Львів часто прагнуть обзавестися земельною ділянкою з будиночком за межами гомінкого та пильного мегаполісу, де можна відпочити від шаленого ритму життя. Але не всім це вдається. Перша причина – це, звісно, грошовий фактор. Ціна за заміське житло зависока для середнього прошарку населення. Ті ж, хто має гроші, зазвичай хочуть побудувати маєток за власним смаком та дизайном. І тоді все спирається у час, якого потребується дуже багато на будівництво котеджів. Адже необхідно постійно дбати про матеріали, зустрічатися з майстрами, вносити правки до проекту, тримати зв’язок з комунальниками, обрати гідного забудовника у Львові, організовувати перевезення бригад/відходів. І це навіть не половина списку справ, які ляжуть на ваші плечі.

Але не треба опускати руки та відмовлятися від мрії. Зверніться до нас! Молода та енергійна команда «Капітель» взяла на себе всі організаційні та робочі моменти. Втілюйте мрію в життя та отримуйте сучасне та надійне житло разом з нами.

Солонка
Зубра

Наші переваги

МІНІМУМ КЛОПОТУ

Підвіз матеріалу, вивіз сміття, узгодження з державними структурами

ПРАЦЮЄМО БЕЗ АВАНСУ

Ви маєте можливість розірвати договір протягом тижня після початку роботи

ПЕРСОНАЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР ОБ’ЄКТУ

Призначається індивідуальний виконроб на кожний проект

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Протягом 5 років після здачі об’єкту – дрібний ремонт безкоштовний

Kapitel Контакты:
Адрес: , Україна, Львів, вул. Івана Пулюя, 40
Телефон: +38(068)87-35-577, Электронная почта: info@kapitel.lviv.ua
Довірте свій ремонт професіоналам Капітель

Інші види послуг

Ремонт якого приміщення Вас цікавить?
0%

Марія

Менеджер по продажам