Метал та скло – незвичайні елементи декору - Kapitel

Метал та скло – незвичайні елементи декору

Метал та скло – незвичайні елементи декору

Сучасні напрямки в оформленні дозволяють використовувати ультрамодний та дещо незвичний декор. Він може містити дерев’яні або, наприклад, керамічні елементи, але ніякі матеріали не зрівняються зі строгістю та елегантністю металу. У свій час для прикраси житла використовували виключно мідні вироби, але пізніше споживачеві стали доступні й інші варіації.

Метал в інтер’єрі виглядає дорого та солідно. Холодні сталеві відтінки доречні далеко не в кожній кімнаті і не в будь-якому її куточку. Потрібно мати відмінний смак, щоб створювати гармонійне оформлення, не використовуючи надмірну кількість форм та об’ємів. Металеві елементи відмінно підійдуть для оформлення каміна або створення спеціальних зон. Матеріал допоможе сформувати потрібні акценти. Він не тільки стилістично доповнить приміщення, а й стане одним із практичних елементів, адже здатний надовго зберегти тепло. Металеві вироби створюють почуття затишку а, при правильному застосуванні, трохи навіть скорочують витрати на опалення.

Різноманітність матеріалів пропонує широке поле для експериментів. Метал комбінують зі склом, деревом чи цеглою. Він робить конструкцію міцною та надійною, а додаткові елементи надають їй легкості. Деталі з металу можуть бути представлені у вигляді гравюр чи панно, фігур тварин або навіть ваз. Останні розміщуються поруч з меблями, щоб відтінити гаму кожного елемента. У житлі з високими стелями може бути наявним підвісне металеве крісло, а в дворівневій квартирі – металеві сходи нестандартної конструкції.

Металевий декор підбирають з урахуванням дизайну приміщення. Він виглядає ефектно, якщо використовується із почуттям міри. Велика кількість такого матеріалу перетворює кімнату на виробничий цех. Вона виглядає похмуро, та достатньо прибрати надлишок і створити легкі акценти, щоб в оформленні з’явилися романтичні нотки. Декор із міді чи латуні підійде для вологих приміщень – басейну або кухні. Мікроклімат не стане для нього таким руйнівним, як для дерева чи фанери, а покриття предметів рідким металом дозволить іти в ногу з часом. Завдяки новітнім технологіям виробники створюють продукти різноманітної форми для вирішення незвичайних дизайнерських завдань.

Скло в інтер’єрі

Окрім металевих, в оформленні, незалежно від обраного стилістичного спрямування, можуть бути присутні і скляні елементи. Їх часто використовують для оздоблення. Матеріал символізує чесність та відкритість. Що ж можна зробити зі скла?

  • Барні стійки
  • Двері
  • Стелі
  • Стіни
  • Тумби
  • І навіть крісла.

Подібні деталі чудово доповнять модний та стильний інтер’єр. Раніше скляні вироби використовувалися у якості допоміжних елементів. Нині матеріал служить до створення предметів із високим рівнем практичності. Для скляних меблів знайдеться місце в будь-якій квартирі. Найновіші технології пропонують абсолютно безпечні вироби. Щоб їх розбити потрібно дуже добре постаратися. Скло – натуральне й екологічне. Воно не перешкоджає попаданню світла в кімнати і свідчить про хороший смак. Може мати різні форми.

Скляні елементи успішно комбінуються з іншими матеріалами, проте особливо добре виглядають у комплекті з алюмінієм або позолоченою бронзою. Товщина, форми та розміри предметів варіюють. Матеріал здатен вписатися в будь-який інтер’єр, хоча найбільш гармонійно він доповнить приміщення в стилі хай-тек.

Дизайнер з компанії Капітель допоможе створити комфортну обстановку незалежно від обраного стилістичного напрямку, а команда професіоналів посприяє втіленню проекту в реальність. Він буде розроблений з урахуванням побажань клієнта, в рамках існуючого бюджету, та втілений у максимально стислі терміни. Ми знаємо, як зробити ваш будинок красивим та затишним!

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання