Ламінат для стін та стелі - Kapitel

Ламінат для стін та стелі

Ламінат для стін та стелі

Ламінат – невибагливий та доступний. Він імітує малюнок натуральної деревини, створює відчуття тепла та затишку. Зносостійкий матеріал невибагливий і має звукоізоляційні властивості. Покриття досить стійке до механічного впливу, його не зіпсують навіть пазурі домашнього улюбленця.

Десятиліттями ламінат використовувався для створення довговічного покриття. Ми звикли його бачити на підлозі, проте сучасні тенденції дають змогу експериментувати. Тепер ламінат можна помітити на стінах і навіть на стелі. Які плюси такого рішення?

Ламінат на стінах

Раніше, якщо власник житла хотів бачити на стіні текстуру натурального дерева, то купував панелі із пластику або МДФ. Нині ж споживачі розглядають ламінат, як гідну альтернативу. Чи може він скласти реальну конкуренцію? ПВХ, звичайно, має нижчу ціну, та ламінат безперечно стане лідером, якщо розглянути матеріали з погляду зносостійкості й практичності. Він відрізняється високою стійкістю до стирання та механічних пошкоджень. Якщо пластикова панель зламається від удару, то ламінат залишиться цілим навіть після досить сильного фізичного впливу і, що немало важливо, він не боїться котячих кігтів.

Ламінат відрізняється від МДФ меншою гігроскопічністю. Він має підвищений захист від плісняви ​​і добре звукоізолює приміщення. Доглядати за покриттям просто, як і встановлювати його:

  1. На ідеально рівні стіни «садять» клейовий ламінат за допомогою рідких цвяхів.
  2. Ламінат із замком встановлюють на решітку, закриваючи краї плінтусами.

Тотальне облицювання рідко використовується на практиці. Воно є доцільним при створенні акцентної стіни. Покриття, яке візуально перетікає зі стіни на підлогу, робить межі приміщення дещо розмитими. Це доцільно за умов обмеженого простору. Людині важко визначити розміри таких кімнат. Щоб отримати бажаний ефект, можна «обшити» ламінатом стіну та стелю. Матеріал сміливо використовують навіть у вигляді кухонного фартуха, ховаючи його за склом. Хоч як крути, та висока вологість, як і температурні перепади, йому не рекомендовані.

Ламінат на стелі

Дерево на стелі? Це не нововведення, та частина споживачів воліє обшивати стелі у квартирах чимось нейтральним. З іншого боку кесони та дерев’яні балки не втрачають своєї актуальності. Їх добре замінить ламінат. Навіть найтоншого покриття буде достатньо для створення гарного візуального ефекту. Стійкість до стирання тут не відіграє особливої ​​ролі, але товщина матеріалу безпосередньо позначиться на рівні звукоізоляції.

Чи не вкраде специфічне покриття такі цінні сантиметри висоти? Ні. Віддаючи перевагу світлому матеріалу або, облицьовуючи окрім стелі ще й стіни, легко досягти зворотного візуального ефекту. У приміщенні з високими стелями можна сміливо використовувати ламінат будь-якої кольорової гами. Темне покриття не «тисне», але дійсно зробить кімнату трохи нижчою, адже для його монтажу знадобиться каркас із брусів. Чи готові ви пожертвувати 10 сантиметрами? Якщо ні, розгляньте варіант фрагментарної обробки, яка спуститься зі стелі по стіні до підлоги, покритої ламінатом. З її допомогою можна зонувати приміщення, виділивши кухонну зону або, наприклад, робоче місце.

Ламінат має відносно невисоку вартість, що робить його популярним. Дизайнерам є, з чим працювати і нехай матеріал ще не дуже часто використовується для оформлення стін та стелі, але ця тенденція вже стала мікротрендом. Як правильно зафіксувати елементи? Як обшити стелю вагонкою, масивною дошкою чи пробкою? Легко! Достатньо скористатися професійними послугами фахівців з компанії Капітель!

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання