кубинський стиль

Кубинський стиль в інтер’єрі

При згадці Куби посмішка і гарний настрій з’явиться навіть у того, хто знає про неї лише поверхнево. Це неповторний, яскравий острів насичений фарбами, емоціями, радісними людьми. Саме кубинський стиль в інтер’єрі здатний створити атмосферу постійного щастя, літнього сонця, свіжості морського бризу, потрібного в спеку. Йому імпонує вільний простір приміщення, свобода пересування без зайвих обмежень. Меблі мають бути виключно комфортними та виконаними з дерева або лози. Вона допоможе відчути теплоту домашнього затишку, але в той самий час, опинитись де-небудь на терасі біля моря, закривши на секунду очі.

Інтер’єр в ритмі райського острова чимось подібний до мінімалізму – багато вільної площі, мінімум меблів, використання натуральних обробних матеріалів. Його основою є колірна обробка стін в пастельних тонах самої природи, а яскравим акцентом – безліч традиційних аксесуарів. Картини, статуетки, вази, морські черепашки, маски займуть увесь простір, де тільки можна буде їх повісити або поставити. Вони надають особливий колорит обставині, наповнюючи його запальною енергією свого народу. Проте при усій демократичності існують деякі табу на декор: ніякої позолоти, ліпнини, важких фактурних тканин на вікнах, кричущих фарб на стінах. Усе перераховане сковує рух, лишає легкості, повітряності.

Інтер’єр в деталях

Колоритність Куби надихає багатьох на створення аналогічної атмосфери у своєму домі. Розглянемо усі нюанси цього напряму детальніше:

  • Планування. Кубинці взагалі будують свої доми просторими, тому не замислюються про наявність зайвих стін. Їх більш турбує правильне розташування практичних меблів, колірні рішення. Тому, з метою наслідування кубинського стилю, необхідно вирішити питання розширення площі, прибравши непотрібне, а далі наслідувати задані принципи.
  • Обробка стін. Шпалери в цьому випадку абсолютно неактуальні. Тільки фарбуванням можна добитися тієї самої основи для подальшого польоту фантазії. Стіни можливо забарвити гладко або з використанням фактурної штукатурки. Колірна гама відтінків коливається від ясно-бежевого до морського блакитнувато-зеленого, тобто в межах природної гамми.
  • Підлогове покриття. Тут все керується простотою і натуральністю. Вибір може лягти на бюджетний світлий лінолеум, а також на натуральний облицювальний камінь або дерев’яну дошку. Щоб розбавити створений аскетизм досить постелити на підлогу строкатий килим, повісити на вікна легкі фіранки кольору морської хвилі.
  • Освітлення. Йому не надають особливого значення. Світло має бути злегка приглушеним, нагадувати вечірній захід сонця. Для освітлення використовують окремі світильники на кованій ніжці. Вони чудово вписуються в загальну картину, виконуючи при цьому роль стильної прикраси кімнати.
  • Декор. Декорувати приміщення можна нескінченно, міняючи обридлі деталі. Як вже згадувалася, в цьому творчому зайнятті фантазії немає межі.

Обробка з професійним підходом

Харизматичний кубинський стиль вибирають люди, прагнучі зробити щодення свого життя неповторним. Соковиті фарби навколишніх аксесуарів заряджають енергією, налаштовують на ритм національного запального танка острова свободи. Завдяки використанню скляних перегородок, що розділяють на зони, відчувається легкість простору. Комфортний диван, соковиті стіни, улюблені статуетки – усе перераховане зробить Ваш будинок бажаним не лише для сім’ї, а і для дорогих гостей. Можливо, комусь цей стиль здасться антикваріатом, але вже точно не залишить байдужим.

Створити самостійно таку романтичну обставину, на перший погляд, не складно. Проте, є нюанси, які слід обов’язково врахувати: правильне поєднання характерних кольорів. Краще всього для втілення задуманого звернутися до фахівців. Компанія Капітель професійно допоможе у вирішенні таких питань. Наші дизайнери утілять задумане в електронному вигляді за допомогою 3d технологій, щоб Ви могли побачити на початковому етапі загальну картину. А досвідчена бригада майстрів виконає замовлення згідно з обумовленими часовими рамками. Мрійте, здійснюйте задумане, а ми завжди раді бути до Ваших послуг!

Приховати/Показати відео

Відео: Як Капітель
втілює мрії в життя!