Косметичний ремонт стелі - Kapitel

Косметичний ремонт стелі

Косметичний ремонт стелі

Стеля в приватному будинку або квартирі вважається однією з найбільш уразливих ділянок. Але, так уже склалося, що переступаючи поріг житла, відвідувачі звертають свій погляд саме на площину над головою. Разом з тим, стеля є однією з найважливіших частин будь-якого інтер’єру. Саме за її виглядом роблять оцінку стилю та якості ремонту всього приміщення. Взявши до уваги дану інформацію можна впевнено сказати, що стан стелі заслуговує максимальної уваги. За нею необхідно стежити і своєчасно оновлювати.

Іноді стеля потребує лише косметичного ремонту, коли достатньо лише освіжити інтер’єр. Якщо їй не потрібні істотні зміни, частковий ремонт вдало скоректує ряд недоліків:

  • невеликі тріщини в обробці;
  • колір поверхні;
  • деформацію покриття, яка виникла в результаті підвищеної вологості;
  • невдалий косметичний ремонт;
  • старі виводи електропроводів, які залишилися після перенесення освітлювальних приладів.

Ремонт стелі: етапи

В першу чергу, виконавець повинен оцінити майбутній обсяг робіт. З цією метою необхідно вивчити існуючі недоліки і визначити оптимальні варіанти для обробки, виключивши категорично непридатні матеріали. Їх вибір більшою мірою залежить від призначення приміщення, в якому планується активна діяльність, наприклад:

  • косметичний ремонт стелі у ванній зазвичай пов’язаний з ліквідацією дефектів, що виникли внаслідок підвищеної вологості;
  • оновлення стелі на кухні нерідко стає необхідним після зміни кольору інших покриттів – кахлю, шпалер і т.п.

Після складання плану робіт і придбання обраних матеріалів потрібно провести очищення поверхні. Для даних цілей використовують шпателі, пилососи, спеціальні розчини. Іноді в процесі виникає потреба у видаленні декоративних елементів. Потім слідують ґрунтувальні роботи, шпаклівка й вирівнювання. Вирівнювати можна не надто ретельно, якщо в планах монтаж підвісної стелі.

Оновлюючи покриття у ванній важливо не пропустити етап обробки поверхні біоцидним розчином, щоб захистити стелю від цвілі та грибка.

Способи обробки стелі

Різноманітність матеріалів на ринку дозволяє втілити в реальність практично будь-яке дизайнерське рішення, але побілка й фарбування, а також обклеювання стелі шпалерами залишаються незмінно популярними і в наші дні. Ці методи дещо трудомісткі, та вони вимагають мінімальних грошових вкладень і досить мало часу для реалізації. Полістирольні плити також мають невисоку ціну. Їх монтаж – простий та швидкий. Оздоблення вагонкою виявиться більш складною операцією, та й вибирають його частіше для оформлення приміщень в заміських будинках, ніж у квартирах.

Підвісні стелі гідні окремої уваги. З їх допомогою реалізуються самі неординарні ідеї. Натяжні стелі не менш популярні, адже вони:

  • виробляються в різних кольорах і відтінках;
  • виконують захисну функцію;
  • гарантують високу швидкість установки.

Як правильно вибрати матеріали? Як оперативно та якісно здійснити монтаж стелі, покриття для стін, підлоги та інших поверхонь? Зробити ремонт і втілити найбільш екстравагантну ідею зможуть фахівці компанії Капітель. У нашому арсеналі сучасне обладнання і кращі технології, а також досвід і необхідні знання. Ми легко досягнемо бажаного результату.

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання