Кольорове рішення для кухні - Kapitel

Кольорове рішення для кухні

Кольорове рішення для кухні

Жінка багато часу проводить на кухні. Щоб перебування в цьому приміщенні було комфортним і продуктивним, має співпасти чимало факторів:

  • зручне планування;
  • правильний «набір інструментів»;
  • ретельно продуманий дизайн.

Кожен елемент в інтер’єрі грає важливу роль, навіть кольорове оформлення має величезне значення, адже воно впливає на настрій і самопочуття. Одні кольори викликають позитивні емоції, інші ж – суцільний негатив. Вони впливають на підсвідомість людини, стимулюючи прояв певних реакцій, тому потрібно при виборі враховувати не лише власні вподобання, а й особливості конкретного кольору.

Кухні в класичних тонах

Перш ніж віддати перевагу тому чи іншому кольору, варто оцінити його «їстівні характеристики». Як не дивно, чим більше ви знайдете в холодильнику продуктів конкретного забарвлення, там краще він підійде даному приміщенню. Оформлення в білому кольорі буде в будь-якому випадку виглядати прекрасно. Це нейтральний відтінок, який характерний для борошняних і молочних продуктів, м’яса, деяких овочів та фруктів. Він часто зустрічається в побуті і, якщо вам складно визначитися, рекомендуємо зробити вибір саме на користь білого кольору.

Кухня в чорному, у деяких людей, асоціюється з трауром і наштовхує не на найприємніші думки. З іншого боку, якщо мешканці квартири не мають упереджень і цілком затишно почуваються в чорному приміщенні, немає сенсу шукати інші варіанти. Подібне оформлення буде дуже зручним для користувачів. Воно посилює відчуття голоду і дозволяє розслабитися. Чорний колір вважається дуже апетитним та відповідає ікрі, овочам, шоколаду, хлібу і крупам. Ваш ризик буде виправданий.

Як не дивно, та до класичних кольорів для кухонного простору відноситься і коричневий. Він оточує людину й часто зустрічається в межах будинку, на природі, в готових стравах та в одязі. У коричневій кухні завжди тепло та затишно, адже цей колір – природне забарвлення натурального дерева.

Кольори неба та листя

Зелене забарвлення вважається одним з найприємніших для очей та психіки. Воно не дратує, а навпаки, дозволяє розслабитися і зосередитися. В кухні зеленого кольору приємно снідати і приводити думки до ладу. Зелені продукти в раціоні принесуть лише додаткову користь, та слід врахувати, що відтінки холодної колірної гами суттєво знижують апетит.

Синій – окрас чистоти. Кухня в блакитних тонах не викликає бажання готувати, нею хочеться просто милуватися. Однак якщо вірити статистиці, кухні синього кольору вважаються найпопулярнішими. Вони ідеально підходять для творчих людей, які не витрачають свій час на щоденне готування, але відчувають потребу в постійному потоці натхнення. Вживання їжі в даній обстановці принесе умиротворення.

Сірі, червоні і жовті відтінки

Сірий колір відносять до холодної колірної гамми. Він створює позитивний емоційний фон, не відволікає і не викликає надмірного нервового збудження. У сірій кухні людина відчуває себе у безпеці, та не має особливого апетиту. Цей колір рідко зустрічається серед продуктів і абсолютно не користується попитом у любителів кулінарного мистецтва.

Кухня червоного кольору стане дуже сміливим рішенням. Дане забарвлення викликає яскраві емоції, як позитивного, так і негативного характеру. Воно може посприяти формуванню надто напруженої атмосфери, якщо пов’язане з загрозою в думках конкретних людей, у підсвідомості зберігається безліч спогадів і асоціацій. З іншого боку, червоні кухні ідеально підходять спортсменам і кожному, хто веде активний спосіб життя.

На відміну від червоного, жовтий сприяє підвищенню апетиту. Колір тепла і сонця бадьорить та дарує приємні емоції. Він не втомлює, а відмінно піднімає настрій, ідеально підходить для флегматиків і, більш ніж доречний в приміщенні на північній стороні будинку. Фахівці компанії Капітель готові розробити дизайн вашої квартири в будь-якому кольорі. Ми врахуємо побажання клієнта й підберемо стиль відповідно до його вподобань.

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання