Керамічна плитка для внутрішньої та зовнішньої підлоги - Kapitel

Керамічна плитка для внутрішньої та зовнішньої підлоги

Керамічна плитка для внутрішньої та зовнішньої підлоги

Якщо ви шукайте універсальні варіанти для облицювання підлоги, то краще за все вам підійде керамічна плитка. Цей матеріал не зрівняється в міцності з каменем, але все ж, він має досить непогані показники. Завдяки своїм характеристикам керамічна плитка може успішно використовуватися для укладання у ванній, на кухні та в будь-яких інших зонах, навіть за межами приміщень.

Щоб визначити, чи підійде конкретний виріб для заданих цілей, необхідно ознайомитися з його технічними параметрами і уточнити категорію. Лише так можна підібрати продукт, який успішно витримає навантаження. Давайте розберемося, якою ж буває керамічна плитка?

Різновиди кахлю

Керамічну плитку виробляють з глини, в яку додають різноманітні домішки. Найчастіше вибір зупиняється на кварцовому піску і алебастрі. Процес виготовлення складається з ряду етапів:

  • спочатку фахівці роблять суміш;
  • потім займаються формуванням кахлю;
  • після цього його сушать;
  • якщо потрібно, – глазурують;
  • а на завершення здійснюють обпалювання.

Так виглядає загальна картина, але існують і нюанси. Від них залежить, який продукт виробник отримає на виході. В результаті споживач може придбати один з наступних видів плитки.

Коттофорте чи монокоттура

Коттофорте – це пресована плитка, яка піддається подвійному обпалюванню. Її зовнішню сторону прикрашають глазур’ю. Вона абсолютно непрозора. Формують плитку, використовуючи одночасно кілька різновидів глини. У підсумку виходить дуже міцний матеріал, який укладають всередині приміщень. Рівень його водопоглинання становить 7-15%.

Монокоттуру ж можна робити, як з білої, так і з червоної глини. У першому випадку величина водопоглинання готового виробу становить не більше 10%, у другому – від 0 до 20%. Пресовану плитку одноразово обпалюють і глазурують. Її використовують для облицювання підлоги всередині приміщень та поза ними.

Котто чи клінкер

Котто – неглазурована плитка, зроблена з червоної глини. Її піддають одноразовому обпалюванню. Після обробки спеціальними щітками плитка покривається невеликими горбками. Водопоглинання виробів варіює в межах від 3 до 15%. Котто ідеально підходить для експлуатації всередині приміщень, але іноді використовується для оформлення зовнішньої підлоги та фасадів.

Клінкер відрізняється щільною основою. Таку плитку роблять методом екструзії, але можуть виготовляти і шляхом пресування. Кахель покривають емаллю чи тонким прозорим склом і роблять одинарне обпалювання. Водопоглинання матеріалу становить не більше 6%.

  • Величезна товщина
  • Невисокий рівень пористості
  • Відмінна стійкість до механічних пошкоджень
  • Прекрасний захист від несприятливих умов

– цими якостями наділений клінкер. Тож не дивно, що його часто купують для облицювання підлоги в альтанках і на терасах. Ви можете побачити таку плитку, як усередині приміщень, так і на вуличних сходах.

Керамічна плитка, не залежно від виду, часто має форму правильного квадрата. Її товщина варіює від 5 до 8 мм. Довжина сторони становить 10, 15, 20 або 30 см.

Яка керамічна плитка вам до смаку? Професійна бригада виконавців від компанії Капітель зробить її укладку якісно і в мінімальні терміни. Ми позбавимо вас від найменших турбот, взявши реалізацію ремонтних робіт у свої руки. Наші фахівці самостійно видалять старе покриття та облаштують чорнову підлогу, а також займуться облицюванням і навіть винесуть будівельне сміття. Складність і масштаби завдання не мають значення. Кваліфіковані майстри зроблять ремонт в кращому вигляді відповідно до побажань і потреб замовника.

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання