Камінь у ванній

Камінь у ванній

Натуральні екологічно чисті матеріали не втрачають своєї популярності навіть з роками, хоча ринок здатний запропонувати і масу штучних аналогів, які мають куди більш доступну ціну. Камінь вибирали для оформлення приміщень здавна:

  • підлоги будинків в Іспанії;
  • ванни в Римі;
  • колони у Франції…

Камінь різних форм і розмірів використовують також і в сучасному дизайні. Завдяки різноманітності структур і малюнків він вигідно поєднується з середземноморським стилем, мінімалізмом, класикою, провансом та іншими напрямками. Чи потрібен камінь у ванній кімнаті? Чому б і ні!

Підлога, стеля та стіни

Варіантів використання каменю у ванній існує безліч. Завдяки підвищеній міцності, він відмінно експлуатується в якості покриття для підлоги. Це можуть бути, як мармурові плити, так і підлога з гальки – все залежить від смаку власника квартири та розміру бюджету.

Для оформлення приміщення в стилі лофт можна купувати навіть камінь з частковою обробкою. Він виглядає дивовижно, хоча має один суттєвий недолік. Для якісного догляду за поверхнею буде потрібен спеціальний герметик, адже покриття може зруйнуватися через надто високу вологість.

Оформивши стіну таким же видом каменю, як і підлогу, ви візуально розширите простір. Якщо приміщення не дуже маленьке, є привід дещо урізноманітнити його дизайн, наприклад, зробити акцентну стіну. Спелеологи ж оцінять камінь на стелі, який в комплексі з іншими елементами зможе перетворити ванну в печеру. Не обов’язково облицьовувати всю поверхню, досить буде і кількох фрагментів.

Кам’яна сантехніка та декор

На ринку присутній величезний вибір виробів з литого, штучного і натурального каменю. Це елементи декору і оригінальна сантехніка, зроблена з цілісних шматків або фрагментів плит. Кам’яна ванна коштує дуже дорого. Її облицювання обійдеться в набагато меншу суму, особливо якщо врахувати, що обклеювати краще короб, а не внутрішню частину виробу.

Важкий матеріал виглядає в інтер’єрі легко, коли використовується виключно для створення акцентів. Смужка каменю на стіні, фрагменти біля основи ванної, килимок для ніг, навіть маленькі аксесуари будуть виглядати невимушено. Приємні екомотиви викличуть цікаві асоціації і подарують гарний настрій.

Бажаєте поекспериментувати? Спробуйте скомбінувати кілька видів натуральних матеріалів, наприклад, камінь та дерево. Необхідні поради професіонала? Фахівці компанії Капітель нададуть допомогу в розробці дизайну і займуться реалізацією власних ідей після узгодження із замовником. Ми затвердимо план робіт і втілимо проект в реальність, діючи в строго обумовлений час.

Обговоріть всі запитання з персональним менеджером

Залишіть заявку або напишіть у месенджери, щоб наш менеджер відповів на всі запитання