дизайн ванної кімнати

Ідеї інтер’єру ванної кімнати

Дуже цікавим зайняттям стане планування інтер’єру, тому що в ньому можна проявити свою фантазію, одночасно враховуючи усі побажання при експлуатації. Особливо актуальним є дизайн ванної кімнати, оскільки тут кожен з членів сім’ї повинен розслабитись після трудових буднів. Спочатку варто вибрати стиль, при цьому потурбувавшись про гармонійне поєднання його з інтер’єром основної частини житла. Потім вибрати матеріали, продумати їх поєднання, а найголовніше – скласти чіткий план розташування сантехніки і меблів, оскільки дуже часто площа такого приміщення обмежена.

Для обробки стін і підлоги найчастіше використовують керамічну плитку, тому що вона завдяки своїм властивостям має довгий термін служби та здатна імітувати дорогий натуральний камінь. Широкий асортимент цього матеріалу вітчизняних і західних виробників притягає різноманітністю й доступною ціною. Більш стильно виглядатиме мозаїка, яка практично вирішує питання нерівності стін, оскільки з легкістю на них укладається. І звичайно ж екологічне дерево (після спеціальної обробки), а також камінь не можуть ні з чим порівнятися, з ними ремонт виглядатиме шикарно.

Стилі та секрети дизайну

У сучасному світі існує безліч різних стилів, які можливо застосувати для ванної кімнати. Але враховуючи те, що більшість людей живуть в квартирах, де площа таких приміщень досить обмежена, немає можливості утілити в реальність деякі бажання власників. Тому можна виділити основні напрями:

  • Класика. Це згадана раніше обробна плитка в пастельних тонах із застосуванням декоративних панно і бордюрів.
  • Мінімалізм. Грунтується на використанні лише найнеобхіднішого, в якості оздоблення використовують скло, пластик, метал.
  • Модерн. Ідеальний варіант для ванни невеликого розміру. За рахунок багаторівневого підсвічування та наявності дзеркал створюється незвичайних зоровий ефект.
  • Хай-тек. При зовнішньому вигляді, що не вселяє відчуття комфорту, може розкрити свої розслабляючі нюанси виключно на практиці.

Також при оформленні ванної кімнати можна використати деякі дизайнерські секрети:

  • Маленьку ванну краще декорувати плиткою середнього розміру без малюнка або мозаїкою, оскільки вони там виглядають доречно.
  • Дзеркала, особливо великі, зорово збільшують простір.
  • Економити площу дозволяють розсувні двері, але треба їх грамотно встановити, забезпечивши належну ізоляцію.

Вибір кольору і фахівців

Враховуючи те, що ванна кімната призначена для релаксації, колірна гамма її оформлення повинна дотримуватися пастельних тонів. Можливо комбінувати їх з незначними яскравими елементами, що дозволяють внести в декор особливу родзинку. Для людей, які потребують постійного розслаблення краще вибрати холодні відтінки зеленого і блакитного. Тим же, хто бажає отримувати заряд бадьорості вранці, приймаючи душ, слід зупинитися на теплому жовтому і помаранчевому. Тому що навіть такий недовгий зоровий контакт здатний вплинути на психоемоційний стан людини.

Дизайн ванни повинен мати ще одну важливу якість – практичність. Актуально запланувати в стінах ніші з гіпсокартону, які послужать поличками як для декору, так і для різного туалетного приладдя. Вмонтоване в них світло надасть інтер’єру загадковості і романтики. Підсвічування може бути розташоване на підлозі – таке незвичайне місце зробить стиль ексклюзивним. Зручна шафка над дверним отвором дозволить створити додаткове місце для зберігання, не порушивши загальну картину. Для того, щоб утілити свої фантазії і створити бажаний комфорт, необхідно звертатися до фахівців. Дизайнери компанії Капітель створять ексклюзивний інтер’єр простору Вашої ванної кімнати. А досвідчені майстри виконають заплановані роботи якісно і в строк. З нами Ви без клопоту насолоджуватиметеся домашнім затишком!

Приховати/Показати відео

Відео: Як Капітель
втілює мрії в життя!